<Thc American DOORZETTEN 15 NOV. 1963 2e JAARGANG No. 6 "Doorkee 111dat was de leus van de Steurtjes als er teroes gepoekoeld moest worden onder moeilijke omstandigheden. Niet opgeven, maar doorzetten! "Doorkee!" hebben vele Indi sche immigranten geroepen in perioden van tegenspoed - niet met de staart tussen de benen naar Holland terug op de muzek van: "Was ik toch maar bij moe der thuisgebleven!" We hebben het enige nummers terug overwogen en nu wordt t een feit: bezuinigen maar toch blijven bestaan. Ook de Neder landse Tong-Tong heeft zulke |p\eilijke tijden gekend en overwonnen. Later zullen vele subscribers van The American Tong-Tong met voldoening zeg gen: "We hebben de rottijd mee gemaakt, dat ons blad zo klein wasmaar we hebben doorgezet en gewonnen! Overigens gebeurt dit bezui nigen volgens planning: reeds zijn de maatregelen getroffen om direct verbeteringen aan te brengen als de toestand beter wordt. De lezers zullen dit in de komende maanden hopelijk zien! Intussen hopen wij dat onze lezers niet teleurgesteld of moedeloos hun abonnement zul len opzeggen, want het gehalte van The American Tong-Tong zal geen graad zakken. Als een uwer gedwongen is zijn T-bird in te ruilen voor een Chevvie-152bewijst hij daarmee alleen eerlijke effi ciency - en betere tijden zul len zeker weer aanbreken. Het devies blijft: "Reculer pour mieux sauter!" Iets terug gaan om nog verder te kunnen springen. Het verschijnsel is voor onze groep niet nieuw. Sinds de oorlog heeft (vooral de em igrant) ettelijke malen een stap terug moeten doen, maar heeft zich met grote veer kracht hersteld en is vaak verder gekomen dan hij voor dien ooit was. Ons blad dat in zijn zelf- QARIKc on<s>

American Tong Tong | 1963 | | pagina 1