vaak gedroogd, gevernisd en als siervrucht gebruikt. Toch kan ik U de onderstaande re cepten aanbevelen. Ze zijn van Marian Manners die bekend staat om haar uitstekende keu ken-tips en toe vergeet voor een keer Uw sajoer bening van laboe sijem (chayote squash) en probeert U dit eens: Summer Squash Saute 3 repen spek, in stukjes ge sneden. 3 green onions 2 lb. summer squash, U kunt er elke soort voor gebruiken. zwarte peper, notemuskaat, zout. 3 a 4 eetlepels sour cream. Bak het spek krokant en laat het uitlekken. Gebruik 2 eet lepels van het vet om de uien even op te bakken. Voeg er dan de squash en de overige ingre diënten bij. In een gedekt schaaltje 7 min. laten door- zimmeren tot de squash zacht is. Af en toe omgooien. Voeg er tenslotte de sour cream en het spek bij We houden ons aanbevolen voor meer squash-recepten. Natuux|0) lijk graag die met rijst te eten zijn! Heeft U een lekker gerecht ontdenkt, of heeft U keuken- tips, please laat onze lez eressen er van meeprofiteren! L. D. Niet te lang wachten, Nu bestellen Kenkenkalender 1964 Iedere week een heel oud recept van Tjang of een modern recept van de klein dochter. kunt ze net als vorig jaar weer bundelen in een handig mapje dat U erbij krijgt. Prijs ongeveer 3.(nog niet betalen!) Kunstkalender 1964 Reproducties van de bekende Balische schilder Rudolf Bonnet in de originele kleuren. Een sieraad voor de huiskamer! Prijs ongeveer 3.(nog niet betalen!) Ver jaarskalender Heruitgave van die van verleden jaar. 1.50 (ine. porto.) Daar het aantal kalenders dat Nederland ons toestuurt, dit jaar kleiner is dan vorig jaar, raden we U aan er vlug bij te zijn en onderstaande bon ingevuld en wel uit te knippen (overschrijven kan ook) en op te zenden aan The American Tong-Tong, P.O. Box 137, Whittier-C. Naamex. Kunstkalender Adres-ex- Keukenkalender Stuur mijex- Verjaarskalender

American Tong Tong | 1963 | | pagina 8