zenuw-rheumatiek ir. mijn arm. En alle zwarte, grijze stemmige win terkleren. Keet je vat ik nog steeds een zaligheid vind? Ket uitgaan zonder je eerst te moeten omhangen met balen textiel. Geen halsdoek, handschoenen en over schoenen, geen vesten, truien en oorkleppen. Alleen een vestje voor de winterdagen! Ik vind dat alle vrouwen hier in hun voordeel veranderen. Die zure blik die de meeste kouwelijke mensen hebben, verdwijnt hier op slag. Als vrouw besteed je neer aandacht aan je uiterlijk; je KILT' het eenvoudig, al meet het niet, als je op kantoor zit. Teen, ik ben in alle opzichten gelukkiger dan ir. Europa, ook al schijnt het materieel niet helemaal te kloppen. Je hoeft naar ever: al le positieve puntjes van hier te vergergelijken net die uit het vo rigs leven en je weet dat je beter af bent. Ik weet: mijn opinie is geen maatstaf, naar je vroeg er toch on? Kapp-y-go-luc'y hovsevife Pasadena Wij kunnen elkaar helpen met leuke vacantie.reizen Zo zoetjes aan nadert de vacantia weer en is de tijd aangebroken voor het maken van allerlei plannen voor vacantr-uitstapjes. Hierbij -runnen wij elkander eigenlijk heel goed helpen door in dit blad ''guidin aan te bieden voor zijn stad er. om geving. Men sturc dan con klein stukje bij ons in onder de kop';"T..Tie komt er eens bij mij logeren?'-' 'die zelf logeergelegenheid heeft, lean die meteen aanbieden, naar er kan ook opgegeven worden waar het dichtstbijzijnde motel is en 'wel ke de laagste tarieven zijn in dat motel. En dan geeft men een opsom ming van de bijzonderheden die in dat •.•'adje en zijn nabije omgeving te zien zijn. Cp zo'r. manier zijn we in een vreemde stad nooit helemaal vreemd or. we doen een goedo sobat op, waa: we "in ruil" een andere koor zolf naar toe gaan. Het bevordert de onderlinge ver bondenheid en stelt ens tevens ir. staat on ons nieuwe vaderland bete: te leren kennen. Mie plaatst de eerste oproep? liet kost U niets en U wint er erg veel mee! Ajo tjoba! KETTER CF AN INSTALLMENT PUYER Dear rill; You asked why I canvt pa; back that ten bucks I borrowed from you last year, bell, here's the play-by-play right out of my diary: Jan. Bought an automobile.Very easy terms. Fine car. Ought to ni- nish payment in IS months. Feb. 0, Paid installment due on car. Bought TV-set on easy terms. Fine set, and payments will be small and monthly. March 10, A little late with pay ment on car this month. Have to let TV-payment go until April, as I bought a set of books and paid y 10 down. Very fine books. Every body should have this set. April 10, borrowed 50 from the boss to meet payment on car. TV- man came to take away the set, but we put out the lights so he'd think we weren't at home. The chump hung arcund all evening so I couldn't read the books. 7

American Tong Tong | 1964 | | pagina 7