wat zai ik O rzcii' kam erin. De tranen biggelen je over de wan gen terwijl je plukje voor plukje het kippengaas terugbrengt in zijn natuurlijke staat. Na een half uur ben je klaar, bekaf maar opgelucht dat de boel is opgeruimd zonder al te veel schade. "Ben je naar de kapper geweest?" vraagt je man lief, "je haar zit goed!" Keent hij het, meent hij 't niet? Je weet het nooit. Als een vriendin het zegt, geloof je het ook nog niet helemaal, maar je gtft haar grif het adres van de ksffêter. Zo gemeen ben je geworden, zit tend onder de kap. Lilian Ducelle Enkele aardige brieven van "far away" wil ik aanhalen alvorens aan te vangen met mijn boekbespreking. Dageerste is van Krs. Thelrna Hill» irflP-S tuf kens uit Flushing, N.Y. U herinnert zich haar beschrijving van de begrafenis van wijlen Pre sident Kennedy in een der laatste nummers van dit blad? In haar brief vertelt ze me dat ze mijn "regular" boekreviews waardeert (bedankt, Thelma!en haalt ze een speciaal boek aan: "Indo", geschre ven door Emily Hahn 4,75), waar in de hoofdpersoon de Indische ka raktertrekken heel juist weergeeft en nogmaals, dit boek is weliswaar door een vreemde geschreven (die o.m. heel lang in China heeft ge woond - lees o.m. haar "Chinese" boeken), maar toch onze volksgroep juist beschrijven kan. Een tweede brief is helemaal uit London, Engeland, van mrs. Lucy Wouters-van Stins. De schrijfster blijkt achteraf een nichtje te zijn (welcome niece!). Het is toch interessant dat wij door Tong-Tong zoveel oude kennissen en familieleden terugvinden! Lucy informeert hoe de modeshow van Lilian in Hotel del Coronado in San Diego is geweest. Ik zond haar de desbetreffende krantenuitknipsels met een korte uitleg. Ook van heel ver is er belangstelling voor ons Califor- nia-wereldje. Nu mijn boeken: dagelijks leest U over de Beatles. Een ervan, John Lennon, heeft een boek geschreven, getiteld "In His Own Write",prijs 7,50» Het boek verscheen het eerst in London, waar in drie dagen een totaal van 50.000 copies was uitverkocht; nu staan er in de U.S, 90.000 op stapel. Zijn er nog lui die "stapel" zijn op dit boek? In elk geval zijn ze nu te koop ook in Holland en in July in Ame rika. Zij die er nieuwsgierig naar zijn hoe deze vier jongens SCHELPENVERZAMELAAR in Nederland zoekt via dit blad contact met schelpenverzamelaar in Californië teneinde zijn col lectie te kunnen uitbreiden. In formaties bij The Am.Tong-Tong, P.O.Box 4572, Whittier. C.90607

American Tong Tong | 1964 | | pagina 7