®he Hmertcan 3e Jaarg. No. 1 HET DERDE JAAR IN Opgeruimd gaat "Hie American Tong Tong" zijn derde jaargang in, want al zien we op de tweede jaargang terug als op een jaar met veel val len en opstaan, als we de balans opmaken van het nieuwe jaar, dan is er ontegenzeggelijk vooruitgang geboekt. Want de kern van onze le zerskring is onaangetast gebleven en in een jaar hebben wij veel ken nis van ons Land van Herkomst kun nen verspreiden, waarmee wij onze positie als bijzondere en nuttige *roep in Amerika hebben versterkt. bit is altijd ons voornaamste doel geweest en teneinde dit doel met groter zekerheid te bereiken, hebben wij besloten deze verjaar dag op een aparte manier ndg con structiever te maken en wel zo, dat "het mes aan twee kanten snijdt": U brengt ons een nieuwe jaarabon nee aan en wij geven U "TEMPO DOE- LOE" tegen een uitzonderlijk lage prijs, namelijk 7,50. Als U dit kostbare werk al mocht hebben, dan zal zeker de nieuw aangeworven abonnee het tegen die prijs wel graag willen aanschaffen. Want het is ons hoofddoel dit werk op zo groot mogelijke schaal in omloop te brengen, U weet dat het jaarabonnement ineens voldaan kan worden 10) of in twee half jaarlijkse termijnen (a 5) of voor twaalf maandelijkse termijnen van 1 voor hen die de uitgaaf niet willen "voelen". Echt "pijn aan de dompet" doet de abonnementsprijs dus niet en bovendien krijgt men in zijn be zit een kostbaar plaatwerk dat Uw leven lang mee gaat en nog jaren lang meer kan vertellen van onze mooie "heritage" dan tienduizend woord en I Ajo! Een nieuwe werfactie opge zet dus. Wij winnen: 1. een nog groter vriendenkring, 2. een aan winst voor onze bibliotheek. En

American Tong Tong | 1964 | | pagina 1