wat zal ik O Ezeru en je daardoor allerlei geeste lijke waarden uit het oog ver liest, is er niets tegen. Fe Klerks-Kühr Ohio Dit artikel is een duidelijke weerlegging van het gejammer van hen die Amerikanen alleen maar vervelende dollarmakers vinden. Iedereen vindt de vrienden die hij door eigen kwaliteiten ver dient. Wie alleen maar over au to's, worstelen en rolschaatsen /^yin praten, vindt natuurlijk V0en ander slag mensen. Wij heb ben niets tegen eenvoudiger ver maken en vreugden, maar kanker niet op andere mensen, die ze ook hebben. De Klerksen hebben goed gedaan: ze hebben geinvesteerd in vriend schap. en dat is de mooiste en veiligste vriendschap die men zich kan wensen. Red, EN HOE LEER IK NUTTIGER MET GELD OMGAAN? De Indischman heeft over het al gemeen twee manieren om met zijn hard verdiende geld om te gaan: 1. Hij geeft uit wat hij moet uit geven en "spaart de rest" (meestal blijft er niets over), 2. Hij spaart alvast zoveul en "komt toe met de rest". Voor zijn sparen krijgt hij het uiterste mininum wat hij ermee kan maken: de interest. Hij weet niet hoe hij zijn geld beter kan laten werken, en hij leert het ook nooit want met pientere Amerikanen gaat hij niet om en van zijn vriendjes leert hij niets. Het is daarom goed dat onze boeker medewerker de aandacht vestigt op een paar boeken, waar we veel van kunnen leren. Tussen twee haakjes: Jan van Steenbergen is werkelijk een uitstekend voorlichter en we hebben van zijn adviezen nooit eni ge spijt gehad. Hier is hij aan het woord: Ik heb drie leerzame boeken door genomen. Met veel plezier; met nog meer interesse en daarnaast heb ik aantekeningen gemaakt -voor de practijk, MIJN practijk. Ik hoop dat ook U deze werkwijze in de practijk wilt brengen: "Your financial Guide for Living" door Lorraine L. Blair. Enkele be langrijke hoofdstukken: Where doe: your money go? What kind of money manager are you? Getting to know your bank. Should you buy a home or rent? Prijs 3>95. "How to increase your money ma king power" door John Allen Apple- man. Enkele hoofdstukken: Learn how and make it a program to pay the absolute minimum legal taxes - you earn more and are left with more. Invest in stocks accordance with definitie "buy and sell" sig nals. Prijs 5,95.

American Tong Tong | 1964 | | pagina 7