Nu zeg ik zeker niet, dat al onze Indo salesmen de "redders van de toekomst" zullen zijn; daar zullen nog vele jaartjes over heen moeten gaan. Maar het bestaan van hande laren in onze groep zal de hele groep bewuster maken van de moge lijkheid om met geld meer te doen voor de gemeenschap, waar de indi viduen op hun beurt van zullen profiteren. Trouwens: in dit Amerika zullen Dok de loontrekkers zelf veel meer bewuster worden van de waarde van geld door het hier bestaande cre- dietsysteem, waardoor men leert te "timbangen" met zijn geld. In Amerika is het credieten hebben heel wat anders dan het "schulden" hebben in Indiö en Nederland. Hier is het een vorm van investering en wie de kunst goed leert, komt zeker vooruit. In elk geval zijn wij allemaal beter op weg nu! T.R. DOORGAAN MET BLOKKEN? "The idea that you can get all your education in the first two decades of life has been pretty D7®!! blasted out of the water", zegt Courtny C. Brown en hij kan het weten, want hij is Dean van de Columbia Graduate School of Business, een soort "super aca demische handelsschool" die door steeds meer kopstukken uit de handel wordt bezocht, die "bij" willen blijven. Banjak kandjengbesars uit het bedrijfs- en handelsleven stude ren tot laat in de nacht om de positie te kunnen behouden die ze reeds hebben, of eventueel nog hoger te klimmen. Kleine Boeng kijkt altijd maar jaloers naar de Cadillac van Gro te Boeng, maar beseft niet dat je in de wereld "niets voor niets krijgt". Wie al zijn vrije tijd alleen maar "gojang kakiet", kan betoel nooit omhoog komen. Wat wij - als wij tevreden zijn met het weinige dat wij hebben - nog moeten leren is; niet afgunstig zijn op mensen die voor meer rijk dom meer arbeid over hebben. EEN HUIS KOPEN? Wie erover denkt een huis te ko pen en idee heeft in een tempat in de Zuid-oostelijke sector van L.A.dus in La Mirada, Whittier, Santa Fe Springs, Downey, enz., kan zich het best in verbinding stellen met STAGE REALTY, tel. UN 8-9827, en vragen naar Daan Usmany. een van onze eigen jon gens. STAGE helpt namelijk aan renteloze voorschotten voor downpayment en closing costs voor hen die het niet betalen kunnen en dat is voor de meesten van ons de belangrijkste stap. Daan is verder iemand met een eindeloos geduld, die U niets zal opdringen, en U zal helpen te vin den wat U zoekt. Onthoud het nummer en maak een af- spraak met hem persoonlijk!

American Tong Tong | 1964 | | pagina 3