with bfói nsahd ftngihdinjin 7 Tot acht uur Vrijdagochtend. Toen ging hij meteen naar de Fair. "No rest at all!" Heeft hij succesvol verkocht? Neen. Waren er andere In dische of Hollandse deelnemers? Neen. Was er Hollands of Indische bezoek? Neen. Alle inspanning dus voor niets? NEEN. Wie veel biografieën leest van mensen die het ver brachten in de wereld, leest dat zij hun succes uiteindelijk bereikten na lange en constante opofferingen van dit (^ort en na ontelbare "mislukkin gen" van dit soort. Maar ALTIJD komt uiteindelijk succes en ont worsteling uit de kringloop van eentonige arbeid. En ontstaan een geest en een karakter van grote hoogte. Ook voor vrouwen die op dezelfde manier zich uit de "slo- verij van het huishouden" kunnen vrijmaken. Wij zijn dit niet te weten geko men van Eric zelf, die altijd on gemerkt en zwijgzaam zijn gang gaat. En wij hopen dat er veel meer van deze Indo's zijn, waar we niets van merken, maar die toch hard werken aan een eigen toekomst. We wensen dit soort alle volhar ding toe, want dan komst succes Qnzelf. T.R. HONETMOON Evenals de "wittebroodsweken" is de "honeymoon" afkomstig van een verouderd en vergeten Noord Euro pees volksgebruik, waarbij de jonggehuwden 30 dagen (one moon) een soort honingwijn dronken. Question: I received Blimbing seeds from Indonesia and planted them immidiately. Just to be sure I planted them indoors. Is it possible to grow the plant out doors and will it survive the win ter? Answer: Since we are dealing with the Los Angeles climate and tem peratures do drop as much as to 21 degrees the sawoh tree will most certainly be killed by frost and the cool fall and spring months are not very good for growing con ditions of tropical plants. Now of course they do keep orange trees alive with a lot of money and work, fanning and circulating cold air, burning smudge pots, etc., but Uni versities have done a lot of re search on the orange tree in regarc to fruitset etc. I do not know but I have my doubts that the blimbing- (or the sawoh) tree will ever achit ve enough maturity to reach fruit- set stage. Voorthuizer

American Tong Tong | 1964 | | pagina 7