V. J In persoonlijke contacten heb ik gemerkt dat bijzonder veel Indo's voor Goldwater zijn. En met betoel kennis van de issues! Eerlijk ge zegd verbaast me dat. Over het al gemeen is de Indo immers erg mee gaand of onverschillig voor poli tiek. In Holland deed (en doet nog steeds) niemand aan politiek. Zou in dit nieuwste vaderland de Indo inderdaad ontwaken tot een burger met verantwoordelijkheidsgevoel"? Welke partij men ook kiest, het is altijd een vooruitgang! En poe- koel teroes! T.R. TELEFOONTJE UIT NEW-YORK Dezer dagen kregen wij onverwachts een telefoontje uit New York. Jan Ball bleek aan de lijn te zijn, In do, geboren in Sidoardjo, na zijn emigratie naar de V.S. werkzaam ge raakt en hoog opgeklommen bij het "Union Carbide" concern, makers van o.m. Eveready batterijen met fa brieken over de hele wereld. Aan Jan was het directeurschap aange- den van de fabrieken in Indonesia. En dit is wel heel duidelijk een "ethnische" benoeming. Want bij dit concern werken ongetwijfeld meer mensen met dezelfde qualitei- ten als Jan, maar niemand heeft t. a.v. Indonesia zo'n background 1 Hij belde ons op voor een afspraak om voorlichting, want (zoals hij zelf zei): "Als je goed voorgelicht wil worden, kan je alleen maar bij Tong-Tong terecht!" x Dit feit bewijst weer overduide lijk twee oude waarheden, die we vaak in ons blad belichten: 1. Vergeet nooit je geboortegrond en houd je van verleden en heden goed op de hoogte. Eens kan de tijd komen dat je juist om deze kennis gekozen zal worden voor een topfunctie, 2. Tong-Tong is werkelijk een blad met unieke en betrouwbare voorlich ting op dit terrein. Wie Tong-Tong leest, investeert in de toekomst! Vooral zij die in hun werkkring carrière maken, kunnen in Tong-Tong de extra-kennis opdoen, die later van beslissende waarde zal blijl(3> te zijn voor een top-carrière. Het zijn in vroeger eeuwen juist de bewoners van de bijgebouwen ge weest, die de bewoners der hoofd gebouwen in leven hielden. Genees kunst was in vroeger eeuwen, ook in Indiö, op een laag peil. Onze bedienden maakten de djamoe's en obats, die ons voor de dood be hoedden. American Verschijnt de 15e en 30ste elke maand Ssmcn met Tong-Tong (zeepost) Prijs: per nummer.50 per half jr5.00 per jaar $10.00 Liüan Lhicelle Tjalie Robinson tetf 696 Ji921 Roy J. Sleerensz Ma lijkc Stcevcnsz telf 944 3549 T. O. Box 4572 Whittier, CaL, 90607

American Tong Tong | 1964 | | pagina 2