7 DE LAATSTE TEMPO DOELOE We hebben ontvangen een kleine voorraad "De Laatste Tempo Doeloe" van de schrijver Hein Buitenweg. Evenals "Tempo Doeloe" van de au teur Breton de Nijs is ook dit boek een platenbundel: een collec tie mooie en karakteriserende fo to's van "ons oude Indië". Eindigt echter "Tempo Doeloe" het historisch overzicht bij de opening van het Suez-kanaal, Hein Buitenweg ^^•ertelt met zijn foto's van het In- dië daarna, zoals de meesten van ons het kennen. Er zijn bijzonder rake foto's bij van het straatleven, van Semarang, Soerabaja, Kalang, Buitenzorg. Op zijn bekende gezellige wijze ver telt Hein Buitenweg tussen de foto's door voor hen, die zich alles niet meer goad herinneren. Ook deze bundel kost (evenals Tem po Doeloe) 10,90. Dat is voor ve le lezers inderdaad een hele "hap", maar het kan werkelijk onmogelijk goedkoper i.v.m. de hoge vracht en verzendkosten. Tanah Aer Kita kon (door de enorme oplaag) goedkoper zijn en verkopen wij dus ook goedkoper 8,75), het- een 'neel brok minder is dan de normale prijs van 15, die overal elders in de States gevraagd wordt. In vergelijking echter met andere Amerikaanse plaatwerken (die "je leven lang moegaan") vallen de prij zen van beide Tempo Doeloe's nog erg mee. Sn Wie zijn huj.s verrijken wil met een brokje eigen cultuurhistorie kan beide werken onmogelijk missen! Wacht niet tot het te laat is. Re- stel gauw! ONZE FOUT! Door een abuis bij onze afdeling administratie werden aan enkele on zer abonnees aanmaningen gestuurd om het abonnement tijdig te ver nieuwen, terwijl het nieuwe betaal- boekje nog niet eens was opgestuurd Daar kon men met recht over gepi- queerd zijn en we erkennen dan ook volmondig onze fout met de belofte dat dit niet weer gebeuren zal. Het is ons echter ook opgevallen dat meestal de reactie typisch In disch gemoedelijk was: "Niet zo nou! Eerst het betaalboekje dan..!1 Eigenlijk wordt de Indo te gauw opvliegend en langtenig genoemd.Er zijn veel meer Indo's, die geduldig en goedhartig zijn tot voorbij nor male grenzen. Is U dat ook opgeval len? Directie Tong-Tong Dankbaarheid voor het vele goede dat de wereld en de mensen bieden, is een eigenschap van hogere gees ten. Lagere naturen zien het goede zelden en hebben overal op te kan keren. Borduren te laaaaaang? LIQUID EMBROIDERY DE Oplossing! Voor Sint en Kerst kunt U nog snel leuke en originele ge schenken maken! Inl.Krs. Schutt. Ph.397-388? Culver City, L.A. Na 5 u. n.m. Ook verkrijgbaar Liquid Embroi dery Wajangfigurent

American Tong Tong | 1964 | | pagina 7