KERST- EN NIEUWJAARSWENS VAN 100 AAN 10.000 „5elamat taoen baroe, njonjèèèèè 20 - .--«r-i Fam. H. J. Anthonijsz-Michels, Cameliastraat 27, Eindhoven, wenst fam., vrienden en kennissen een Zalig Kerstfeest en Gelukkig 1961. Wies van Maarseveen, van Beuningenstraat 4, Den Haag, wenst alle vrienden en kennissen Heil, Zegen en Voorspoed voor 1961. H. de Séra, Frederik van Eedenstr. 14, Voorburg, wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. en kennissen, banjak slamet dan redjeki dida- lem Tahoen 1961, wordt U toegewenst door fam. Staneke, Badhuisweg 1, Laag-Soeren (Gld. Fam. Kuijpers, GepSMA KNIL, Heemskerck- straat 33, Erica, wenst alle bekenden Slamat tahoen Baroe. Veel zegen toegewenst aan fam. en kennissen door V. Aschoff-Sutherland en fam. Heemstrakwartier 33, De Bilt. Fam. W. Luyke, Druivenstraat 23, Den Haag, wenst fam. en kennissen slamet tahoen baroe. Fam. P. L. F. Einholz, Heer Ottostraat 4c, Go- rinchem wenst fam. en kennissen „Selamat Taoen Baroe". Wed. G. A. v. d. Heijden-Sleebos, Scheerestraat 5 in Grave N.Br., wenst fam. en kennissen slamet tahoen baroe. Fam. Dokter O. Herman Kiliaan, Amaliagaarde 12, Bussum wenst alle sobats slamet tahoen baroe! En alle ex-patiënten en alle ex mede POW-ers boven dien van harte: Djangan takoet, brani pukul terus en slamet djalan op jullie levensweg. Fam. G. Struiksma, Sperwerstraat 49, Badhoeve dorp wenst fam. en kennissen een slamet tahoen baroe. Wed. C. van Haaren-Julienne en kinderen, Abeel- straat 27 b, Nijmegen wenst fam. en kennissen slamet tahoen baroe. Fam. P. E. Siebenhaar, Van Limburgstraat 4 bis, Dieren, wenst fam. en kennissen Slamet Tahoen Baroe. Ir. Bang Apell, Mathenesserdijk 185 A, Rotter- dam-7, wenst fam. en kennissen prettige Kerstdagen en Slamet tahoen baroe. Fam. J. Th. van Leerdam, Panhuisstraat 50, Voe- rendaal, wenst fam. en kennissen slamet tahoen baroe. T. E. van Wijlen en echtgenote, Oltmanstraat 3, Voorburg (Z.H.), wensen fam., vrienden en ken nissen een gezegend Kerstfeest en bij de intrede van het Nieuwe Jaar een in alle opzichten voor spoedig 1961. Fam. C. J. Haverkamp, Lodewijk Tripstraat 1811 in Amsterdam-W., wenst fam. en kennissen: slamet tahoen baroe. Fam. M. H. Conrad-Löwe, Tintorettostraat 27, Amsterdam, wenst Tong-Tong, fam. en kennissen Selamat Hari Natal dan Selamat Tahoen Baroe. Fam. R. J. Niessen, pension „Corner House' Markt 2, Geleen, wenst fam. en kennissen een Zalig Kerst en Slamat tahoen Baroe. Mevr. L. W. Berger-Zahn, Pension Dennenoord, Boslaan 10, Zeist, wenst fam. en kennissen: Slamet tahoen baroe. Fom. A. Grüwel, Planteiweg, Hollandia-Binnen, Ned. Nw. Guinea, wenst fam.-leden en kennissen een banjak redjekie, in '61 toe. M. Davidsz, Planteiweg 71, Hollandia-Binnen, Ned. Nw. Guinea, wenst fam.-leden. vrienden en ken nissen Slamet tahoen baroe. Jos Leander, „De Cycloop Hollandia-Binnen, Ned. Nw. Guinea wenst fam., vrienden en ken nissen een Zalig Kerstfeest en gelukkig Nieuw Jaar toe. Fam. J. Engels-Vermaes, Guido Gezellestraat 15, Nijmegen, wenst fam. en kennissen een zalig Kerst feest en Gelukkig Nieuwjaar toe. Nieuwjaarswens. Mej. M. Ch. v. d. Meulen, Centuurbaan 86, Meppel. Vreest God en houdt Zijn geboden en tel dan elke dag Uw Zegeningen. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar voor Mevr. M. Krygsman-Bonnin. de heer Cornelis Schelling toegew. d. Mevr. Ch. Krygsman, Jan de Wittstraat 4, Tilburg. Fam. P. de Haan, Oude Trekweg 104, Harlingen (Friesl.) wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. Calamé (ex Klatten, ex Pëngalengan) Indigostraat 67, Den Haag wenst fam. en kennissen Slamet tahoen Baroe. Fam. E. van Diggelen-Aschoff, Kastanjelaan 1, Hazerswoude-Dorp wenst fam. en kennissen ge zegend Nieuwjaar toe. Familie H. G. A. Timmermans-v. Schaverbeek, Kettingstraat 5, Tilburg, wenst fam. en kennis:en slamet tahoen baroe. E. F. van Eyck en Tilly: Praestingsweg 7, Ulft wensen fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Foto: J. M. B. Gelink Familie F. W. K. Berg, Veenendaalkade 312, Den Haag wenst fam. en kennissen Slamet tahoen Baroe. Fam. Campbell, p/a Leyweg 282, Den Haag, wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. L. A. Leidelmeijer en echtgenote Maasstraat 16 M.H.G. Deventer 1.1. 1961 Familie J. Grootkerk, Braakvoortweg 8, 't Harde (Gld.) wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. H. Verheul en J. Verheul-Verburgt wensen fam. en kennissen een prettig Kerst en Gelukkig Nieuwjaar toe. Mijnsheerenlaan 26D R'dam. Fam. J. Bosscher, Broekbergenl. 30, Santpoort-N., wenst fam. en kennissen Slamet tahoen Baroe. Fam. en kennissen een Zalig Kerstfeest en een voorsp. 1961 toegewenst. F. A. v. Rhoon en fam., Thorbeckestr. 7, Zwanen burg. J. Klee, Pension „De Zwaluw", Amersfoortseweg 15, Apeldoorn, wenst fam. en kennissen Slamet Tahoen Baroe. Gezegend Kerstfeest en Nieuwjaar, M. A. Cohen- Vermeulen en fam., Dedemsvaartw. 130, Den Haag. Met n stevige hand voor alle sobats in binnen- en buitenland, onze beste wensen voor Kerst en in '61 veel geluk, toegewenst door A. van Haastert, Freddy en Puck, Patrijslaan 18, Huizen N.H. Roel Dalmijer-Hogeveen en Marijke, Trix en Kees, Wildekampseweg 28, Wapenveld (Gld.) wensen al hun sobats een zeer gelukkig taoen baroe. W. Burer Zalig Kerstfeest en Nieuwjaar 1960- '61, Zwetkade 11, Zoeterwoude. Fam. G. van Zadelhoff, v. Karnebeekstr. 52, A dam wenst alle oude vrienden en kennissen een Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. L. F. M. Busselaar, Barend Segglisstraat 5, Zaan dam; Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. V. J. Rapmund-Bogaard, Elias Annes Borger- kade 9, Voorburg wenst fam. en kennissen een Vrolijk Kerstfeest en Slamet tahoen baroe. Fam. Joop en Bé Mattern-Kerkhoff, Arnhemseweg 339 B, Apeldoorn, wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. De heer en mevr. J. W. Boordie Ripassa-Bonk p.f. 1-1-1961. De Gaarde 183 Den Haag. W. F. van Wijk, Loekemanstraat 70, 's-Hertogen- bosch, wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. Rijken, Binnendijk 10, Koudum, Fr., wenst fam. en bekenden een gezegend Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar. Fam. I. J. H. Klink, P.C. Hooftstr. 97, Alkmaar wenst fam. en kennissen Slamet Tahoen Baroe. M. Richter en fam., gewezen douane-ambt. Palem- bang, gev. Haarlem, Drususstr. 42, wenst vrienden kennissen en gewezen collega's van harte geluk met het Nieuwe Jaar en moge ze allen daaraan voorafg. een recht gezellig en plezierig Kerstfeest vieren. Fam. A. A. Koster-(E.) Werdmuller von Elgg, Clemmy en Paul wensen fam. en kennissen een „Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar" toe. p/a TBC-Bestrijding. Ifar. Ned. Nw. Guinea. Fam. E. F. Sweebe, Industriestraat 10, Twello wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. A. H. Krapp, Buijs-Ballotstr. 75, Den Haag wensen al hun kennissen, vrienden en bekenden een Vrolijk Kerstfeest en een Voorspoedig 1961 toe. F. Bodeman, Anthonie Fokkerlaan 41, Haarlem wenst fam. en kennissen Slamet tahoen Baroe. Fam. A. Kolmus, Baambruggestraat 23, Den Haag wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. H. Verkouteren-Mispelblom Beijer, Linde straat 19, Den Haag. Heel veel geluk 1961. Poekoel Teroes. J. J. Damwijk, Generaal Spoorlaan 35, Haarlem wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. H. M. H. Meijering-Retrae, Steenweg 57A, Burgh Westschouwen (Zld.) wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. A. W. Beumer-Meijering, Steenweg 57A, Burgh (Zld.) wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. Fam. J. A. A. Janssen, Averinkstraat 11, Delden wenst fam. en kennissen Slamet tahoen baroe. A. R. Basseleur, Pr. Marijkestraat 10, Volendam wenst fam. en kennissen Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar. Voor Kerst- en Nieuwjaarswens. De heer en mevr. J. A. R. Bastiaans-Muller, Want- snijdersgaarde 605, Den Haag. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar voor alle vrienden en kennissen uit Indië van: C. J. W. de Jong en M. H. de Jong-v. d. Wal, Spangensekade 109D, Rotterdam-7. F. F. Strengnaerts en echtg. wensen fam. vrinden en kennissen een gelukkig Kerstfeest en Nieuwjaar toe. R'dam, Ameidestr. 100A, Tel. 01800 - 88222. L. E. Abrahams, Karei Doormanlaan 58, Harden- berg (O.) wenst fam. en kenissen Slamet Tahoen Baroe. Alex v. d. Vijver, vrouw, dochters en kleindochter, wensen Fam., Kennissen, Steurtjes en Oud-Steurtjes een Beter Jaar.

Tong Tong | 1960 | | pagina 20