SLAMAT TAHOEN BAROE! HORLOGES PONTIAC PRISMA MIDO Fonteijn Co. v/h te Djocja .Djieng-prèt, djieng-prèt, djieng-prèt-prètSlamat tahoen baroe! 14 P. L. F. Einholz en familie, Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar, Heer Ottostraat 4c, Go- rinchem. W. G. Gijsbers en familie, Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar, Irisstraat 36, Baarn. Ch. H. E, Einholz en familie, Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar, Boslaan 8a, Zuid- horn-Groningen. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar", H. Remezond, Havendorp 650, Vlissingen. Fam. H. M. Malee, Ceramstr. 31, Dordrecht, wenst vrienden en kennissen een Vrolijk Kerst feest en Voorspoedig Nieuwjaar toe. Mevr. J. de Ronde, Blasiusstr. 114 I, A dam-O, (ex GIA-na in Djakarta) wenst haar kennissen en ex-klanten een „Selamat Hari Natal en Ta- hoen Baroe" toe. (Advertentie) Vlamingstraat 5 - Den Haag Telef. 11.66.77 Gerrit Wind (Si Angin) in Diepenheim, wenst alle vrienden en kennissen, Slamat Tahoen Baroe! Fam. C. O. Pechler-de Rooy, Groesbeekseweg 179, Nijmegen, wenst fam. en kennissen, zalig Kerstfeest en Slamet tahoen baroe. Fam. J. Ulveling-Muller, Kuilenstr. 37, Rothem, gem. Meerssen (L), wenst fam. en kennissen een prettig Kerstfeest en slamet tahoen baroe. Fam. F. Mees, Laan v. Meerdervoort 167, Den Haag, wenst fam. en kennissen, prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Mevr. C. van Haaren-fulienne, Abeelstr. 27, Nij megen, wenst fam. en kennissen, een zalig Kerst feest en Gelukkig Nieuwjaar. C. H. Einholz en tamilie, Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar, Buisweg 53, Hilversum. A. C. Einholz en familie, Zalig Kerstfeest en Voorspoedg Nieuwjaar, van Collemstraat 20 II, Haarlem. Onze „Zalig Kerstfeest, Gelukkig Nieuwjaar" wensen aan Fam. en kennissen door Wed. Hoorn-Sletering en kinderen )im, Jozef en Daatje. „Zalig Kerstfeest en Gelukkig 1962 A. A. Kos ter- (F) Werdmuller von Elgg, Clemmij en Paul p/a Afd. T.B.C. bestrijding, Ifar, Ned. N. Guinea. Fam. H. M. Schletïe, Emmalaan 3, Apeldoorn, wenst familie en kennissen „Slamet tahoen Baroe P.F. 25-12-61 1-1-62, Fam. W. M. Frederiksz- Japin, Willem de Zwijgerlaan 12, Leidschendam. 01761-4684. Voor vrienden en kennissen „Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar." Fam. G. B. Valk-v. d. Vlugt, Dacostalaan 42, Driehuis/Velzen, telefoon 02550-5008. Familie Mr. C. Steevensz, Lange Nieuwstraat 355, Ymuiden, wenst alle mensen een gelukkig 1962. Nu dreigt atoom- en bomgevaar, Wensen extra alle S' bats oor het nieuwe jaar Vertrouwen, Gezondheid en Geluk, Na 'n Merry Christmas!" Freddy en Puck. (A. v. Haastert, Patrijslaan 18, Huizen Nh.) Mevr. J. Engels-Vermaes, Guido Gezellestr. 15, Nijmegen, wenst fam. en kennissen Zalig Kerst feest en Gelukkig Nieuwjaar. H. G. A. Timmermans- v. Schaverbeek, Ketting straat 5, Tilburg, Fam. en bekenden „Selamat tahoen baroe Fam. D. V. de Lossantos Parola, Obistraat 43, Haarlem, wenst fam. en kennissen slamet tahoen baroe. Familie G. H. de Heer, Salmstraat 22, Geleen, wenst fam. en kennissen een prettig Kerstfeest en een voorspoedig 1962 toe. Fam. H. Th. Pattie-Lelcpory en Ciska, wensen fam. en kennissen, een Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar toe. Maud Manoch, postbus 327, Enschede, wenst fam. en kennissen een zalig Kerstfeest en 'n voor spoedig 62. Fam. J. Crietee, Vrederustlaan 172, Den Haag, wenst fam. en kennissen „Slamet tahoen baroe". Fam. P. E. Siebenhaar, Fazantlaan 101, Dieren, wenst fam.en kennissen „Slamet tahoen baroe". Fam. 1. J. H. Klink, P.C. Hooftstraat 97, Alk maar, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Fam. E. A. Ronkes, Kempelandsestraat 14, Ois- terwijk, wenst fam. en kennissen, „Slamet Ta hoen Baroe". Fam. B. Heyligers, Corn. Evertsenstr. 87, Hil versum, wenst fam. en kennissen, vrolijk Kerst feest en slamet tahoen baroe. Fam. Mahieu-Solbirg, wenst fam. en kennissen, slamet tahcen baroe. Fam. L. I. Tjoeng-Dugas, v. Hoogenhoeckstraat 52, Delft, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Alfons Dugas, rua Dr. Ezequiel 14, Rio de Ja neiro (Brasil), wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Wij wensen onze vrienden en bekenden, waar zij ook wonen, gezegende Kerstdagen en Geluk kig Nieuwjaar, Fam. M. A. Panhuyzen-Fraey- hoven, Dennelaan 40, Harderwijk. Gezusters C. en V. Simas, Soerenseweg 102, Apel doorn, wensen fam. vrienden en kennissen in binnen- en buitenland, een Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar. Fam. L. M. J. A. Drachman, Lekstraat 26, De venter, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Familie A. Perret, de Rypstraat 42, Zwolle, wenst fam. en sobats slamet tahoen baroe. Familie G. A. H. Ruff-Tan, Nicolaasstraat 6a II, Zaandam, wenst fam. en kennissen, slamat tahoen baroe. M. Davidsz en echtgenote, van Leeuwenhoekstraat 17, Ede, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Fam. L. H. van Leijen, Blauwvoetstraat 36 hs, Adam, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Fam. M. Hamwijk-Breetveld, Zwanenwoerd 5, Raalte (Ov), wenst fam. en kennissen „Zalig Kerstmis en Gelukkig Nieuwjaar" toe. Fam. F. J. van der Veer-Dumpel, Handellaan 16, Huizen NH„ wenst fam. en kennissen, slamet ta hoen baroe. Fam. H. J. Anthonijsz-Michels, Cameliastr, 27, Eindhoven, wenst fam., vrienden en kennissen een gelukkig Kerstfeest en een voorspoedig 1962. W. H. Backers, Ferd. Bolstraat 11, Heerlen, wenst fam. en kennissen, slamat tahoen baroe. Fam. J. F. Backers, Ferd. Bolstraat 11, Heer len, wenst fam. en kennissen, slamat tahoen baroe. P. K. Erkelens Sr., Uit den Boschstr. 14, Haar lem, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen ba roe. Remy en Hilde van Hout-Schneider, Gwendolin en Suzan; Seattle, U.S.A. p.f. 1-1-62. Frans en Meta van Hien-Goldman, Evelyn en Richard; Santo André, (Sao Paulo, Brasil) p.f. 1-1-62. Karei van Hout, E. van Hout-Intveld (Gold man) Orchideënlaan 12, Heemstede, p.f. 1-1-62. Fam. Th. B. Kiliaan (uit Semarang) Jan v. Am- stelstr. 52, Gemert (N. Br.) wenst fam. en kennis sen slamet tahoen baroe met banjak redjeki. Mevr. A. L. Miseroy, Cornelis Anthoniszstr. 7 III, A'dam-Zd, wenst, ook namens LOUIS MI SEROY en gezin, Arnhemse Straatweg 35, Velp, fam. en kennissen „a Mery X-mas a Happy Prosperous New Year". De heer en mevr. Klerks-Fredriksz, Betje Wolff- str. 62, Den Haag, wenst familieleden en kennis sen, slamet tahoen baroe. Fam. G. de Scheemaker-Dohmen, Peppelweg 90b. Schiebroek, wenst fam. en kennissen. Slamet ta hoen baroe. Fam. P. Leembruggen, Berkenstraat 23 b, Leeu warden. wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. De Hr. en Mevr. R. Andreas-Nenendorff, Emma- str. 82, Den Haag, tel. 853547, wenst fam. en ken nissen. Slamet tahoen baroe. Mej. Suze Cramm, 9431 La Saine Ave., North- ridge, Calif, U.S.A., wenst fam. en kennissen, Slamet tahoen baroe. Fam. P. de Haan, Oude Trekweg 104, Harlingen, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Mevr. V. W. Groen, Singel 67, Blerick (NL), wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Foto uit: „INTEROCEAN"

Tong Tong | 1961 | | pagina 14