WAT DRIJFT SUKARNO? OPSTAND IN HET PARADIJS J. G YSSEL DE SCHEPPER Boekhandel P A A G M A N Twee bundels vol kostelijke herinne ringen aan het oude Indië van de bekende auteur Hein Buitenweg. Een verrukkelijk bezit voor allen die van het oude Indië houden. f 6.90 per deel. In iedere boekhandel verkrijgbaar. Nieuw-Guineaeen zaak op leven en dood? Zal Indonesië aan het communisme ten offer vallen? Op al deze en nog vele andere vragen geeft James Mossmann, bekend Engels buitenlands correspondent en commentator voor de B.B.C.-televisie, een even objectief als onthullend antwoord in zijn boek Verkrijgbaar in iedere boekhandel. Met 2 overzichtskaarten en 250 blz. tekst. Geb. f 9,90 J H. GOTTMER - HAARLEM 1 5 De Advertentie-afdeling van Tong Tong dankt alle lezers die aan onze slogan„Lezers, koopt bij onze adverteerders' gevolg hebben gegeven. Mogen wij ook voor 1 962 weer op Uw medewerking rekenen? Bij voorbaat dank. Fam. W. Luyke, Druivenstraat 23, Den Haag, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Hr. en Mevr. A. Frank-Léman, St. Hubertuslaan 25, Bilthoven, wenst fam. en kennissen, Slamet tahoen baroe. Fam. F. E. de la Fontijne, Baronielaan 262, Bre da, wenst fam. en kennissen, Slamet tahoen baroe. De Hr. en Mevr. Bar-Claren, wensen fam. en kennissen, Slamet tahoen baroe. Jac. C. van Baren, Stephensonstraat 4, Den Haag, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. A. Calamé, Laan van Meerdervoort 368, Den Haag, wenst fam. en kennissen, slamet ta hoen baroe. Wed. M. H. Schoeren-Nenen, Prinses Irenelaan 30, Reuver, L, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen baroe. Fam. A. Portier-Flohr, Leeuwerikstr. 4, Olden- zaal, wenst fam. en kennissen, slamet tahoen ba roe. Fam. vrienden, bekenden en onbekenden, Sala- mat Hari Natal en Selamat Tahun Baru toegew. d. fam. N. U. R. Nagel-Krijgsman, Westerlee- straat 5, IV Amsterdam, West. Fam. Benjamins-Hengst, Geraniumstr. 21, Lisse, wenst fam. en kennissen, Slamet Tahoen Baroe. Jan Weites, Lopende diep, 3e drift 5, in Gro ningen, wenst fam. en kennissen, Slamet Tahun Baru. Fam. T. I. E. Loing-Bommezijn, Huize St. Pau- lus, Slypsestr. 144, Eindhoven, wenst fam. en ken nissen, Zalig Kerstfeest en Gelukkig 1962. Fam. E. Liem-Peters, Goeman Borgesiusstr. 130, Apeldoorn wenst fam. en kennissen Gelukkig Kerst en Voorspoedig 1962. Fam. M. H. Conrad-Löwe, Tintorettostr. 27, Am sterdam Zd., wenst fam. kennissen en Tong Tong een voorspoedig en gelukkig 1962. De Heer Meijer, D. A. Ex Bandunger, Albr. Rodenbachstr. 15, Waalwijk, wenst alle families en kennissen, slamet hari Natal dan tahoen Baroe. E. Laudy, Grote Marktstraat 19, Den Haag, wenst alle Vrienden en Kennissen, een hartelijk slamet tahoen baroe. Fam. Weiffenbach, c/o K.D.S., P.O. Box 14, Ahwaz (Iran), wenst fam. en kennissen een ge lukkig en voorspoedig 1962 toe. Familie Wilfried Hakkenberg, wenst familie en kennissen slamat tahoen baroe djangan koerang apa apa. Fam. H. W. Hooper en echtgenote, Rozenlaan 14 te Winsum, (Gron.) wensen fam. en kennissen slamet tahoen baroe. Fam. A. Ch. Huisinga, Weerdsingel O.Z. 76, Utrecht, wenst fam. en kennissen, prettige Kerst dagen en Gelukkig 1962. Fam. F. Kirschstein-Beun, Leendert Valstarhof 7 A'dam W., wenst fam. en kennissen een Zalig Kerstfeest en slamet tahoen baroe 1962. Fam. Dokter Herman O. Kiliaan, Amaliagaar- de 12, Bussum, wenst alle sobats, ex-patienten en ex-mede-P.O.W.'ers van ganser harte, geluk kige Kerstdagen toe, plus algeheel gezegend 1962. Fam. E. Bousché-Renon, Koekoekstr. llbis Utrecht, wenst fam. en ouwe kontjo's prettige Kerstdagen en slamet tahoen 1962. Wij wensen fam. vrienden en kennissen, Geluk kig Kerstfeest en een Voorspoedig 1962, Gerard Buiskool en Loes Buiskool-Agerbeek, Harden- broekstraat 16, Den Haag. Fam. Ben Navest, Karei v. Gelderstraat 32, Arn hem, wenst alle vrienden en bekenden, slamat _ta- hoen baroe. Aan fam. en kennissen, een vrolijk Kerstfeest en Nw-Jaar, toegewenst door, Fam. F. F. Streng- naerts, Ameidestraat 100a, Overschie/Rotterdam. Fam. E. van der Elst-Reineke, St. Eloystraat 4, Budel-Schoot, wenst fam. en kennissen, een zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toe. Mevrouw Frieser-van Deinse, Jan Evertsenstraat 325, Amsterdam W, wenst fam. en kennissen, Sla met Tahoen Baroe. Mevrouw M. van Gerwen-Nigg, Jac. v. d. Does straat 101, Den Haag, wenst vrienden en ken nissen, Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig 1962. Fam. A. F. Petitjean, Dr. Plesmansingel 36, te Amstelveen, wenst fam. en kennissen een „Slamat tahun baru". Fam. J. L. K. Sanders-Kleian, Wagenweg 8 te Nun- speet wenst fam. en kennissen slamat tahoen baroe. „Season's Greeting" Alex, Gerda en Winny Meijer-Black. 3153 Tristian Ave., San José 27, California. Fam. C G. E. Spangenberg, M. A. De Ruyterlaan 56, Goes wenst fam. en kennissen slamat tahoen baroe. Fam. P. C. Poortman, Bangkok, Thailand, POBox 209, wenst vrienden en kennissen Vrolijk Kerst feest en Gelukkig Nieuwjaar toe. ,De B.O.S. afdeling Tilburg, Leliestraat 21/31 wenst fam. en kennissen Zalig Kerstfeest en voor spoedig 1962 toe. Fam. J. Samuels, Leliestraat 21, Tilbrug wenst fam. en kennissen Zalig Kerstfeest en voorspoe dig 1962 toe. Fam. J. H. Rath, Leliestraat 31, Tilburg, wenst fam. en kennissen Zalig Kerstfeest en voorspoedig 1962 toe. Kantoor en woonhuis Corn, de Wittlaan 83 Firmant Alg. Ass.bedrijf .Argo" Assurantiën, Financieringen, Hypotheekverz. Den Haag Tel. 5571 72 De Gramofoonplaten met stemmen van Uw geliefde schrijvers worden gaarne geleverd door Gironummer 185783 Fred. Hendrikl. 217b, Den Haag - Tel. 543700 H. Ravesteijnpl. 42, Rijswijk - Tel. 984050 v. Schuijlenburchstr. 58, Delft - Tel. 22438 Hein Buitenweg OMONG KOSONG OMONG KOSONG LAGI C. P. J. van der Peet Amsterdam Indisch Restaurant „DOEA KOENTJI" Thomsonlaan 17 - Den Haag - Telef. 638384 (1 minuut v/h Valkenbosplein) Te bereiken met tram 3-7-14-12 en bus 15 Ruime Parkeergelegenheid Als KERST ATTRACTIE bieden wij U aan: „Doea Koentji" soep Ajam Kodok (gevulde kip) met rijst en kerrie OF met aardappelen en compote. Nasi goerih Rendang. Bovendien verkrijgbaar op Zondag 24 December en op de Kerstdagen een zeer bijzonder uitge breide Rijsttafel (ruim voldoende v. 2 pers.) f 15.- Ter voorkoming van teleurstelling, tafelreservering aanbevolen. Directeur-Eig. J. C. Waldt Nu kunt U thuis luisteren naar de stemmen van uw geliefde schrijvers! Uit eigen werk lezen voor op 45-toerenplaten (speelduur totaal 1 5 min): VINCENT MAH1EU (een fragment uit Tjies), MARIA DERMOüT (een nieuw verhaal De olifanten), jOHAN FABR1CIUS (een fragment uit Luie stoel), AYA Z1KKEN (een fragment uit De atlasvlinder). Vincent Mahieu en Maria Dermoüt staan samen op één plaat, Johan Fabricius met Antoon Coolen, Aya Zikken met Hella S. Haasse. De grammofoonplatenreeks „Stemmen van Schrijvers" is uitgegeven door Querido in samenwerking met het Letterkundig Museum te Den Haag. De platen worden uitsluitend geleverd door uw boek handelaar. Prijs per plaat f 6/25. Wees er snel bijde voorraad is beperkt. QUERIDO

Tong Tong | 1961 | | pagina 15