SELAMAT TAHOEN BAROE - SEASON'S GREETINGS - FELIZ ANO NUOVO - MEILLEURS VOEUX - KONG HO Adverteerders/Lezers Re- da kt ie en Administratie o o o o o o o o o o o o o van Tong-Tong wensen U o een voorspoedig 1963 toe! o Wij wensen U prettige KERSTDAGEH en drie maanden rentevrij, natuurlijk bij een VOORSPOEDIG 1963 Wij danken U voor het in ons gestelde vertrouwen en zullen in het Nieuwe Jaar weer gaarne de inrichting van Uw garderobe verzorgen! Brengt U^eens een bezoek aan onze Showrooms. Ook U zult slagen! Komplete Woning-Inrichting, Dames-, Heren- en Kinderkleding, Haarden, Electr. Huish. Apparaten, Radio en Televisie, Rijwielen en Bromfietsen Gelukkig Kerstfeest en Slamat Tahoen Baroe. Fam. F. N. Abresch, Sloterkade 921, Amster dam. Slamat Tahoen Baroe door M. Davidsz en echtgenote, Van Heeckerenskamp 8, Hattem (Gld.). Gelukkig Kerstfeest en veel geluk en zegen met 1963. R. Andreas Th. G. Andreas-Neuendorff, Den Haag Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door fam. F. Mees, Laan v. Meerdervoort 167, Den Haag. Pension „ZONNELUST", Hoogstraat 3, Berli- cum N.B., F. P. van den Dungen-Black. Gelukkig Kerstfeest en Slamat Tahoen Baroe. Fam. F. Kirchsteiin-Beun wenst fam. en kennis sen een Zalig Kerstfeest en Nieuwjaar 1963. Fam. J. Ingenluyff, Pr. Bernardlaan 53, Veen- dam wenst vrienden en kennissen een voor spoedig 1963. Vrolijke Kerstdagen en banjak redjekie toege wenst in 1963 door Puck en Freddy van Haastert. Gehoorzaam God in AL Zijn geboden en Hij zal er U voor zegenen. Mej. M. Ch. v. d. Meu- len, Lubeckstraat 112, 's-Gravenhage 3A. Fam. H. Th. Pattie-Lelepory en Ciska, Pr. Bernhardstr. 12 Meerssen, wenst fam. en kennissen een voorspoedig Nieuwjaar toe. Selamat Tahun Baru. Fam. A. Robertus-Menick, Gorssel. Huize Sopo Njono, Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar aan fam. en kennissen door mevr. de Wed. J. Hoorn-Sletering, Jim, Jozef en Daatje, Vlie- landstr. 78, Breda. Goed Kerst, Zalig Oud, Madju Pukul terus 1963. Fam. Wilfried Hakkenberg, Batavieren- str. 19B, Rotterdam 3. Zalig Kerstfeest en Nieuwjaar. Fam. J. W. Piers-Loing, Newtonstraat 23, Nijmegen. Vrolijk Kerstfeest, Gezegend 1963. J. de Gruiter-Steevensz, Hoefbladlaan, Den Haag. Fam. I. J. H. Klink, P. C. Hooftstr. 97, Alk maar, wenst fam. en kennissen zalig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar. Zalig Kerstfeest en Selamat 1963. Fam. P. Th. Bieler-Reintjens, Houthem. Ch. O. A. Kuin en gezin, Tramstr. 18, Brede- voort. Plezierige Kerstd. en pf/pr 1963. G. Pesch, Weert, wenst fam. en vrienden Zalig Kerstfeest Selamat Tahoen Baroe. Mevr. de Wed. A. J. Perret-Falkenburg en kind. De Rijpstraat 42, Zwolle, wenst fam. en vrienden het allerbeste toe. Heer en mevr. J. L. K. Sanderse-Kleian, Wagenweg 8, Nunspeet. Wensen vrienden en bekenden een gezegend Kerstfeest en Selamat Tahoen Baroe. 1-1-1963. Prettig Kerstfeest en voorspoedig 1963. Fam. v. Nouhuys-Doornik, Beukenstr. 24B, Leeuwarden. Het bestuur Bond Oud Steurtjes-Ned. afd. Tilburg, Leliestr. 21-31 wenst alle Steurtjes- Leden en Donateurs B.O.S. Zalig Kerstf., gelukkig 1963. Gelukkig Kerstfeest Slamat Tahoen Baroe. J. Grietée, Vrederustlaan 172, Den Haag. Gelukkig Kerstfeest en Voorspoedig 1963. H. Remezond, Vincent v. Goghlaan 21, Vlis- singen. Zalig Kerstfeest, gelukkig Nieuwjaar toege wenst d. fam. E. Heidsieck, Huis ter Duinstr. 20, Noordwijk. Slamat Tahoen Baroe. Fam. Haarmans-Strij- land, Iepstr. 12, Amersfoort. Gelukkig Kerstfeest en Slamat Tahoen Baroe. Max H. Quitz, 2e Riemerstr. 152, Den Haag. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINIIIIIIII I De Advertentie-afdeling van Tong-Tong 1 I dankt alle lezers die aan onze slogan: I „Lezers, koopt bij onze adverteerders" gevolg hebben gegeven. Mogen wij ook voor 1963 weer op uw g 1 medewerking rekenen Bij voorbaat dank. iiii!iii:iiiiiiiiiiiiiiiiiii!iii:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiii|]|iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHï Alle sobats Gezegend Kerstfeest en Gelukkig 1963. Fam. Dr. O. Herman Kiliaan, Amalia- gaarde 12, Bussum. Fam. J. Ulveling-Müller, Kuilenstr. 37, Rot- hem Gem. Meerssen, wenst vrienden en kennis sen een Vrolijk Kerstfeest en Gezegend 1963. Vrolijk Kerstmis en Gelukkig Nieuwjaar toe gewenst door Fam. G. Windsant-Martens, Prunuslaan 35, Rhenen. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. J. P. C. van der Veer, Enschede (O). Gezegende Kerstdagen, goed uiteinde en ge lukkig Nieuwjaar toegewenst aan vrienden en bekenden. Fam. Panhuyzen-Fraehoven, Dennenlaan 40, Harderwijk. Hr en Mevr. Loing-Bommezijn, Strijpse str. 144, Eindhoven, wensen fam. en kennissen zalig Kerstfeest en gelukkig 1963. Familieleden, vrienden en kennissen wensen wij gezegende Kerstdagen en voorspoedig Nieuwjaar. Lex, Riek en kind. Benjamins, Geran.str. 21, Lisse. Fam. Calamé (ex. Klaten en Pengalengan) L. v. M. 368, Den Haag, wenst fam. en ken nissen zalig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar. Prettige Kerstdagen en gelukkig 1963 toege wenst door fam. E. W. E. Burger, Wald. Pyrmontkade 70, Den Haag. Aan vrienden en bekenden een zalig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar. G. M. R. Dünnwald- Tarenskeen, Emmastr. 70, Meppel. QOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO O O O O O O O O O 0000000000000000000000000000 |De Constant Rebecquestraat 3-49, (bij G.E.B.) Den Haag, tel. 60 6616 25

Tong Tong | 1962 | | pagina 25