het goede gesternte in huis in uw huis en in dat van uw vrienden Natuurlijk bent U onder een goed gesternte geboren, en natuurlijk heeft U uw eigen ge luksdag en uw eigen gelukskleur en uw eigen'' geluksgetal enz... Deze „eigen dingen" hebben al uw vrienden en kennissen met U gemeen. Je moet ze alleen maar weten. Raadpleeg daar om op het juiste moment uw Tong-Tong ver- jaardag-kalender. Daarop vindt U niet alleen deze en andere astrologische indicaties over zichtelijk gegroepeerd ,maar ook de afbeel dingen van de dierenriem zoals Rogier Boon ze met z'n Indische kunstenaarsfantasie zag, zoals de Batakkers ze kregen overgeleverd en zoals de wetenschappelijke Westerse astrologie ze vandaag gebruikt. Een handige raadsman deze verjaardagkalender als er weer een levensjaar om is voor een van uw vrienden en U zit te plussen over een toepasselijk verjaardagsgeschenk. Voor Jan een donker-groene das, want hij is een Steenbok. Voor Marietje 5 oranje-gele rozen, want dat getal en die kleur brengen een Maagd geluk. Voor Emmy mag het wat duurder zijn en dus een hangertje met een granaat, want dat past bij een Schorpioen. En als het niet veel mag kosten, geef dan de Tong-Tong verjaardagkalender. Daar heeft de gelukkige net als U jarenlang plezier van. Kost maar een krats. Bij 3 of meer tege lijk in voorraad gekocht voor komende ver jaardagen nu nog met 15% korting dus maar fl. 2.55 per stuk franko thuis. Niet te lang, poekoel teroes, vul onderstaande coupon in of schrijf even een briefkaartje. COUPON voor 3 of meer verjaard, kalenders Beste Tjalie, Ik heb graag wat verjaardagcadeaux in voor raad. Stuur me dus gauw: 3 (of meer) verjaardagkalenders met 15% korting dus te gen 2.55 p. st. franko thuis De centen reizen p. giro/postwissel*) naar je toe. Naam: Adres: Woonplaats: Naar wens invullen of doorhalen.

Tong Tong | 1963 | | pagina 22