27 APRIL LUSTRUM FUIF f I 5 We zullen er niet lang en uitgebreid over schrijven. Degenen, die er waren, weten hoe het geweest is. De anderen hebben meer aan foto's dan aan een lange tjerita, daarom rui men we graag zoveel mogelijk plaats in en kunnen helaas toch maar zo weinig laten zien. Allereerst een foto van U: het publiek, de zaal, de Tong-Tongers zonder wie de fuif een grandioze mislukking zou zijn geworden! Van af deze plaats hartelijk dank, dat U zo enthou siast en in zo grote getale gekomen bent: de zaal was tot en met de laatste plaats uitver kocht en helaas moesten er nog velen buiten blijven. We wensten op die avond wel, dat we de Dierentuin in één seconde 2 x zo groot konden maken, om iedereen toch binnen te kunnen laten. Gelukkig hebben we de Pasar Malam eind juni om naar uit te zien. Op de eerste foto (voorgrond, programma in de hand): de schrijver Rob Nieuwen buys (E. Breton de Nijsj, die de avond opende. Tweede foto: The Krontjong Serenaders, o.l.v. mevr. Cugnet. Ttveede rij: Karate-dmonstratie (Ja panse vechtkunst)Daarnaast Huug Sachs, die met zijn conférences en als Si Wèllem groot succes had. Derde rij: muziek voor tieners van The Candy Kids, daarnaast: Indra Kamadjojo danst de legende van de visser en op de derde foto: Babes Pronk, jazz-vocaliste van Europese vermaardheid, die speciaal voor onze lustrum- fuif uit Duitsland overkwam om con amore haar medewerking te verlenen. Zij trad op met het Ruud Pronk Trio, (linksonder) Rob Ager- beek, piano; Dick van Cabelle, bas en Ruud Pronk, drums. En rechtsonder: de finale, alle artiesten staan op het toneel om bloemen en een kleine tanda mata in ontvangst te nemen. En nu maar weer wachten op het volgende festijn. Na de Pasar Malam hebben we nog een half jaar voor de boeg en tenslotte is 1963 voor Tong-Tong een lustrumj&ir, dus piekeren we er hard over ook in de herfst en de winter voor it'at vertier te zorgen... Foto's: Peters en Rogier.

Tong Tong | 1963 | | pagina 5