l t t t Met deze Fokker Friendship vliegt U naar warmer oorden (Vervolg van pag. 16) Kinderbedjes zijn beschikbaar voor 5. per week, wandelwagentjes voor 3-50 per week. Rekening moet worden gehouden met het feit dat vervoer tot Zestienhoven en de airport-tax op Mallorca 3.niet in deze prijs zijn inbegrepen. Hoewel water is inbegrepen in de huurprijs van de bungalow moet de verbruikte elektriciteit (eigen meter) en eveneens het gebruikte butagas extra worden betaald. Zij die de voorkeur zouden geven aan een klein eigen apartement voor twee of drie personen, kan ook iets dergelijks, naast de bungalows ter beschikking worden gesteld, tegen dezelfde condities. Deze apartementen bestaan uit twee kleine vertrekken met compleet ingerichte badkamer en zonneterras en een keukentje met 25 liter boiler en 110 liter ijskast en butagas- fornuis. Vele geïnteresseerden schreven ons dat zij ook gedurende de wintermaanden gaarne een wat milder klimaat zouden willen genieten en voor een langere tijd dan slechts twee weken. Wij kunnen ook aan deze wensen tegemoet komen en zullen na ontvangst van een gepreciseerde aanvrage ook hiervoor een aanbieding kunnen maken. Wellicht ten overvloede willen wij er nogmaals op wijzen dat wij bovengenoem de reizen slechts kunnen handhaven wanneer ook voor het voor- en naseizoen voldoende belangstelling bestaat. Al diegenen die niet door schoolgaande kinderen of andere omstan digheden aan de maanden juli en augustus zijn gebonden, raden wif ten sterkste aan, liever wat vroeger of later op reis te gaan. Niet alleen is het klimaat dan op zijn gunstigst maar ook is de drukte dan niet zo overweldi gend als gedurende het hoogseizoen. Enkelingen schreven ons dat zij een volledig verzorgde hotelreis, compleet met alle maal tijden of half pension zouden prefereren. Ook dit kan worden verzorgd, waarbij men dan wel deelneemt aan de gezamenlijke vliegreis, echter in een hotel te Palma of Arenal acom- modatie vindt. ITALIË Van heel wat boengs ontvingen wij brieven waarin men ons vertelde wel enthousiast te zijn voor vliegreizen naar Spanje maar dat helaas de portemannaie een dergelijke grote uitgave niet toestaat. Vliegen is in het algemeen kostbaar en daarom hebben wij een uitstekende, geheel verzorgde autobusreis uitgekiend naar de Italiaanse meren. Deze reis zal 10 dagen duren met een overnachting onderweg zowel op uit- als op thuisreis. Aan de Italiaanse meren zal worden gelogeerd in een uitstekend hotel met complete verzorging, d.w.z. drie maaltijden per dag. Hoogstwaarschijnlijk zullen wij in staat zijn enkele malen een rijsttafel te verzorgen. Bo vendien zullen tegen de zeer redelijke prijs van 15.enkele excursies worden gemaakt, o.a. naar Venetië. Ook in dit geval geldt weer, dat wij slechts een goede prijs kunnen bedingen, wanneer voldoende spreiding plaats heeft over de gehele periode van 16 mei toi en met 19 sep tember. Dus andermaal, indien U niet vast gebonden bent door schoolkinderen of andere omstandigheden, ga dan liever gedurende het voor- of na-seizoen. Vertrek uit Nederland per autobus vanaf Den Haag, met een nader vast te stellen route door Nederland naar Duitsland en verder. Eveneens op de thuisreis worden de passagiers in verschillende steden afgezet. De prijs van deze Italië-reis bedraagt 195. per persoon, kinderen tot 5 jaar half geld. Indien men aan de reis wil deelnemen, maar met eigen auto wil reizen, bedraagt de prijs voor logies en vol pension 15.per persoon en per dag bij een minimaal verblijf van een week. Wij moeten snel beslissen en de nodige kon trakten maken, daarom is het noodzakelijk dat degenen die wensen mee te doen ons voor 6 januari a.s. het hieronder afgedrukt inschrij vingsformulier, compleet ingevuld terug zen den. Wij moeten dus htt voorbehoud maken dat, zowel het aantal deelnemers, als de sprei ding over het gehele seizoen, voldoende moe ten zijn om de bovengenoemde prijzen te kun nen aanhouden. Ook indien U ons reeds geschreven hebt, ver zoeken wij U, ons toch het inschrijvingsformu lier in te zenden. Ajo dus, niet te lang geaarzeld. Er is vol doende tijd gedurende de feestdagen om het formuliertje in te vullen. J G. Uitknippen en in envelop, als brief gefrankeerd toezenden aan: REISCLUB TONG-TONG Prins Mauritslaan 36 DEN EIAAG <- ♦♦»-» I Ondergetekende wil gaarne deelnemen aan een reis naar: Mallorca/Italië.*) f j *)Doorhalen wat niet verlangd wordt. J Aantal personen waarvan volwassen, f j kinderen van 2 tot 5 jaar kinderen onder 1 4 twee jaar. t Periode van de vakantie, bij voorkeur van tot (Degenen die langer dan 14 dagen vakantie willen nemen, gelieve dit te vermelden). Naam: Adres: Woonplaats: Namen van deelnemers: Wij maken U er op attent dat slechts de inschrijver abonnee van het tijd- schrift Tong-Tong behoeft te zijn. 4 17

Tong Tong | 1963 | | pagina 17