Villa „Mi Deseo" Portals Maus (Mallorca) Tot onze zeer grote spijt moeten wij vast stellen, dat onze artikelen in het Kerstnum mer van Tong-Tong onvoldoende reacties hebben opgeleverd, om de diverse hotels en appartamenten voor het gehele seizoen 1964 te huren en de voor het transport noodzake lijke vliegtuigen te charteren. Dit heeft noodzakelijkerwijze zekere gevol gen voor onze reisplannen, welke wij ove rigens geeenszins hebben opgegeven. Integendeel, het aantal ontvangen brieven was voldoende groot, om reeds thans te kunnen verzekeren, dat de reizen naar Mal lorca zeker zullen doorgaan. Slechts kunnen wij niet garanderen, dat de te gebruiken vervoermiddelen uitsluitend door Tong-Tong- ers zullen worden bezet en evenmin, dat de hotels en appartementen geheel ten dienste zullen staan voor onze eigen groep. Dit is weliswaar jammer, maar is toch niet van al te grote invloed op de verwezenlijking van ons plan. Nu wij niet zelf het charteren van de vliegtuigen en huren van de accomodatie op ons hebben kunnen nemen, hebben wij overeenkomsten gemaakt met de in aan merking komende reisbureau's, die de boe kingen van ons zullen overnemen. Deze bureau's hebben altijd de mogelijkheid even tuele open plaatsen aan te vullen, waar door de prijs voor de reis niet behoeft te worden verhoogd. MALLORCA De boeking voor de reizen naar Mallorca zijn thans in handen gegeven van het Reis bureau „Bella Mallorca", Van Oldenbarne- veldtstraat 148, Rotterdam, Telefoon 010- 12 50 94, 12 50 02. Dit reisbureau zal zich ongeveer op dezelfde datum waarop dit artikel verschijnt, met de geinteresseerden, die ons reeds geschreven hebben, in ver binding stellen. Zoveel mogelijk zal onze groep bijeen worden gehouden. Dan nog een uitstekend nieuwtje. Het is ons gelukt, de villa ,,Mi Deseo" te Portals Maus in handen te krijgen. Deze villa is eigen dom van de heer W. M. J. v. d. Poel, een Indischman, die al zeven jaren op Mallorca woont en gedurende het gehele seizoen aanwezig zal zijn voor raad en bijstand. In deze villa zijn beschikbaar drie apparte menten voor twee personen, een apparte ment voor drie personen en een apparte ment voor vier personen. Alle appartemen ten zijn voorzien van eigen keuken, bad en toilet. Ziehier dus een accomodatie voor een totaal van dertien personen, welke wij naar alle waarschijnlijkheid wél uitsluitend Ons verhaaltje in het Kerstnummer was wel kort. Vandaar, dat wij een en ander met de navolgende inlichtingen willen aanvullen. Ook in dit geval hebben wij onvoldoende reacties ontvangen om de hotels voor het gehele seizoen te kunnen reserveren en moesten wij een overeenkomst treffen met het betrokken reisbureau om de boekingen van ons over te nemen. De Italiaanse reis zal worden gemaakt naar het plaatsje Levico aan het Levicomeer, een bekend toeristenoord, van waaruit men ver schillende prachtige uitstapjes kan maken, variërend van grote bergtochten tot korte wandelingen in de wondermooie omgeving. Voor fanatieke zonaanbidders bestaat alle gelegenheid, om aan het Levicomeer voor 100% te genieten van strandvermaak, lekker luieren in de zon en gezonde berglucht (500 meter boven zee). Voor natuurlief hebbers prachtige tochten in de bergen, waar de hoogte varieert van 500 tot 2300 meter. Speciaal voor Tong-Tongers zijn afspraken gemaakt met de hotelhouder om twee of drie maal per week een „Indisch menu" op tafel te doen verschijnen. Nu een paar woorden over het plaatsje Levico zelf. Temidden van de uitlopers der woeste en grillige Dolomieten, aan het einde van de Brenta-vallei ligt het liefelijke meer van Levico. Het plaatsje zelf ligt aan de grote weg van Trento naar Venetië. Het weer is er bij uitstek zonnig, praktisch nooit bewolkt, waardoor men steeds een wondermooi uitzicht heeft op de Monte Pasubrio (2235 m), de Cima d'Asta en de Monte Grappa (1776 m). Aan het meer (Lees verder pag. 25) Ondergetekende wil gaarne deelnemen aan een reis naar: Mallorca/ltalië*). Doorhalen wat niet verlangd wordt. Aantal personen waarvan volwassen, kinderen van 2 tot 5 jaar kinderen onder twee jaar. Periode van de vakantie, bij voorkeur van tot (Degenen die langer dan 14 dagen vakantie willen nemen, gelieve dit te vermelden) Naam: Adres: Woonplaats: Namen van deelnemers: Wij maken U er op attent dat slechts de inschrijver abonnee van het tijdschrift Tong-Toug behoeft te zijn. ITALIË voor onze groep zullen kunnen aanhouden. Ook diegenen, die per auto willen reizen via Barcelona, kunnen van de appartemen ten gebruik maken, mits tijdig wordt gere serveerd. Wij geven U nu de raad, ons zo snel mogelijk te schrijven, indien U aan een der Mallorca reizen wilt deelnemen, zelfs wan neer U de juiste vertrekdatum nog niet kunt opgeven In verband met de wijziging" van ons plan, is namelijk een grote toeloop te verwachten en: „Wie het eerst komt, het eerst maalt". 7

Tong Tong | 1964 | | pagina 7