KRACHT?© ALTIJD FIT ZUN EXTRA LEVENS „KRISHNA DEVI" naar het buitenland VITALE POSITIEVE GEZONDHEID VOOR MAN EN VROUW Mag wel een keer over TT praten ja? H. LUTZ Indien u niet altijd zo fit bent als u wel wenst, niet voldoende levenskracht bezit en u fysiek niet lekker voelt, kan dat betekenen dat u de natuurlijke vitaminen nodig hebt, zo noodzake lijk voor het onderhouden van een juiste bloed- toevoer naar de spieren van het lichaam en naar de hersenen. Door dezelfde oorzaken kan uw spijsvertering verstoord en uw reserve aan energie gevaarlijk klein worden. Doe zoals duizenden mensen in het Noorden van alle leeftijden doen en breng de natuur terug in uw voeding door bij uw maaltijden Aktief Capsules te gebruiken. Aktief Capsules zijn smaakloos. Zij combineren hoge concentraties van tarwe- kiemen (de rijkste bron van .groei"- en ,,ener- Dit nieuwe, natuurlijke antwoord kan voor u de oplossing zijn. gie"-vitaminen) met andere natuurlijke vitami- nerijke concentraties. Aktief Capsules bevatten geen verdovende middelen. Regelmatig ge bruik werkt niet gewoontevormend. U zult verbaasd staan over het verschil dat de ge makkelijk te gebruiken Aktief Capsules be tekenen voor uw energie en uw hele welzijn. U zult zich in alle opzichten sterker voelen, jonger en opgewekter en u zult er beter uit zien. Een zuivere huid, gezond haar en stralende ogen zijn het bewijs van uw terug keer naar een vitale, positieve gezondheid. Begin vandaag nog met het gebruik van Aktief Capsules. Verkrijgbaar bij apotheker en drogist, ƒ3,90 voor een kuur. INSTITUUT LARRÉ voor Psychologische en kosmobiologische adviezen Postbus 409 - Den Haag Schriftelijke cursussen over parapsychologie en grens-wetenschappen, zoals: yoga-techniek, praktische leer der kleurentechniek, biorhytmiek, radicale tabaks ontwenning, zelftherapie, getallenmystiek, e.a. Vraagt vrijblijvend inlichtingen Voor de mannelijke curve van 23 dagen zien wij dat het rhytme alsvolgt loopt: 111/2 dag bevindt zij zich in de positieve zone en 11 y2 dag in de negatieve. Voor de vrouwe lijke 28 dagen curve, bevindt deze grafiek zich 14 dagen in de plus- en 14 dagen in de min-zöne. Voor onze geestelijke vermogens kan men eveneens een grafiek uitzetten. Deze zal ik de volgende keer behandelen. De toepassingen van deze wetenschap zijn begrijpelijkerwijze legio. Om maar bij een paar voorbeelden te blijven, wordt deze kennis toegepast in de geneeskunde, chirur gie, psychiatrie, in de industrie en handel, in talrijke bedrijven, in de sport en vooral niet te vergeten ook in uw eigen particuliere leven. Ik kan mij best voorstellen dat dit begrip voor U nog volkomen nieuw is, doch wan neer U zich goed realiseert is alles zo vol komen natuurlijk, gelijk eb en vloed van de zee, of de regelmaat der jaargetijden. Dan kunt U zich best voorstellen welke grote voorsprong U bezit, gewapend met deze kennis op uw omgeving door biorhyt- misch te leven. U bent dan gewaarschuwd voor kritische perioden en gevaren; voor depressies en onverwachte tegenslagen. U hoeft nu niet meer domweg of op goed geluk te gaan leven en onnodige gevaren of risico's op te zoeken, maar U kunt ze nu welberekend uit de weg gaan. Hoe vreugdevoller zal het leven dan zijn wanneer men van te voren weet welke positie men dient in te nemen. Om maar een voorbeeld te noemen, de stu dent weet zijn studie nu zodanig in te rich ten, omdat hij nu zijn eigen tijden weet te kiezen om een zo groot mogelijk rendement te verkrijgen zonder nutteloze energiever spilling. De sportman, die tot topprestaties wenst te geraken zal het wel uit zijn hoofd laten om die dagen uit te kiezen, wanneer deze kans gering, ja onmogelijk is. De za kenman, de vertegenwoordiger, ook de huis vrouw, kortom een ieder kan, gewapend met deze kennis zijn leven op een goede en juiste wijze indelen. Hierdoor wordt nut teloze energieverspilling, tegenslag, e.d. tot een uiterst minimum beperkt. (Vervolg van pag. 7) trainers, kan die nog begrijpen wat athletiek was in de twintiger jaren in Indië? Harde en geblakerde hobbelige voetbalvelden met een smal strookje ernaast voor de athle tiek-,.liefhebbers": een harde zandbak en altijd kapot materiaal. Sjonge, wat kon je toen een ,,rot-smak" maken met je polsstok die je zelf had ge-,,pilih" uit de bamboe stapels van Manggarai (niet die glassfiber wonderen van vandaag!). Wie onder zulke omstandigheden wat presteert, presteert tanggoeng veel in zijn werk. Kijk maar naar Kooymansl Ik kan verder vertellen over dit ene nummer alleen van Tong-Tong, maar je kan toch moeilijk een nummer volschrijven over een ander nummer? Stop dus: maar nu weet U hoe ik UW blad altijd lees: it is a joy for ever, so it MUST be a thing of beauty! T. R. Laten wij altijd onze ogen richten tot de natuur, want veel kunnen wij nog van haar leren. Wanneer eb en vloed in ons lichaam optreden, dan dienen wij gelijk de natuur ontvankelijk te zijn, of wanneer het de tijd is om actief te zijn zodanig te handelen en te leven. Een levenswijze op een dergelijke basis kan ons alleen vreugde en zegen brengen. In het tegenovergestelde geval, wanneer men ongeorganiseerd leeft, brengt dit slechts disharmonie en vroegtijdig ver val met zich mede. Wanneer wij onze tekening nog even bekij ken, dan zien wij dat de 23 dagen lijn op de 6e dag het hoogtepunt bereikt, op de 12e dag weer op het gewone niveau staat om vervolgens op de 18e dag het dieptepunt te bereiken. Daarna stijgt de lijn weer om op de 23e dag de nul-lijn te bereiken en de cyclus begint weer van voren af aan. Naast de mannelijke curve loopt de vrouwelijke welke culmineert op de 7e en 8e dag, op de 14e dag het gewone niveau bereikt en haar diepste stand is omstreeks de 21e en 22e dag. Op de 27e dag zal zij weer het gewone niveau bereiken. Staat een van beide curven boven de nul lijn dan is de golf van deze potentie op zijn sterkst. Gaat de curve over naar negatief dan is de potentie verzwakt. (Wordt vervolgd) Alle correspondentie over deze rubriek kunt U richten aan: H. M. Lapré, Postbus 409, Den Haag. HNiiiiiliiiiiiiiiiiiiililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiniiiiiiiijumnnimillii 1 Electro Technisch Bureau Stille Veerkade 12, Den Haag, I Tel. 63 81.89. p Voor ALLE elektrische apparaten. 1 Vakkundige reparaties. llllllllll!ilUlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllnilllllll1lllllllllllllllllllllllllllllll||K||l|||||||||||||||||||||i Degenen, die op 19 oktober j.l. de tweede Tong-Tong lustrumfuif bezochten, zullen zich ongetwijfeld de stijlvolle en buitenge woon goed verzorgde uitvoeringen van de dansgroep „KRISHNA DEVI" herinneren. Het doet ons daarom bijzonder veel genoe gen, dat deze groep na een T.V.-optreden in Nederland nu ook buiten onze grenzen de aandacht heeft getrokken. Op 27 februari j.l. vertrok de groep naar Berlijn om op uit nodiging van de West-Duitse T.V. mee te werken aan het programma: „Und Ihr Steckenpferd", dat in mei of juni over het tweede net zal worden uitgezonden. Wij wensen „Krishna Devi" nog veel succes in de toekomst! REDACTIE TONG-TONG 23

Tong Tong | 1964 | | pagina 23