Touristische chartervlucht naar Indonesië Heen: 23/7 Amsterdam - Schiphol, vertrek 23.00 uur; 25/7 Jakarta - Kemajoran, aankomst 12.00 uur (locale tijden). 12.00 uur (locale tijden). Terug: 20/8 Jakarta - Kemajoran, vertrek 16.00 uur; 21/8 Amsterdam - Schiphol, aankomst 18.00 uur (locale tijden). Bovengenoemde vertrek- en aankomsttijden te Schiphol geven aansluiting op de KLM- busverbindingen naar Amsterdam, Den Haag en Rotterdam, alsmede de treinverbindingen. LUCHTVERVOER: Rechtstreekse vluchten Amsterdam-Jakarta v.v. (dus zonder night stops") per DC-6B, 85 plaatsen, van de Zwitserse luchtvaart maatschappij Balair", langs de gebruike lijke zuidelijke route. Tijdens de reis volledige verzorging aan boord, te vergelijken met hetgeen in de touristenklasse op de normale lijndienst wordt geserveerd. Drank en rookwaren te gen betaling aan boord verkrijgbaar. REISDOCUMENTEN: Vereist is een geldig paspoort, voor alle werelddelen, met een door de Indonesische Ambassade te Den Haag verstrekt visum alsmede een internationaal bewijs van vac cinatie tegen pokken, cholera, tyfus, para- tyfus a en b. Het aanvragen van de visa zal, voor zover mogelijk, door ons worden verzorgd. TOURCONDUCTOR: Niet alleen tijdens de vluchten, doch ook gedurende uw verblijf in Indonesië, zal een reisleider tot uw beschikking staan. ARRANGEMENTEN: IT-IND 1 Tour, incl. 7-daags verblijf (25/7 tot 1/8) in Hotel „Indonesia" te Jakarta op basis van logies met ontbijt in 2-pers. ka mers. Prijs per persoon f 2.875, Verlengingstoeslag 2-pers. kmr. p.p.p.d. f 40,—. Toeslag voor 1-pers. kmr. p.p.p.d. f 15, IT-IND 2 Tour, als IT-IND 1, echter boven dien met 7-daags verblijf in Hotel „Savoy" (het voormalige Hotel „Homann") te Ban doeng op basis van logies met vol pension in 2-pers. kamers, incl. het vliegbiljet Jakar- ta-Bandoeng v.v. f 3.145,p.p. Verlengingstoeslag 2-pers. kmr. p.p.p.d. f 22,50. Toeslag voor 1-pers. kmr. prijs op aanvraag. T-IND 3 Tour, incl. 14-daags verblijf in Hotel „Indonesia" te Jakarta op basis van logies met ontbijt in 2-pers. kamers en 14-daags verblijf in Hotel „Savoy" te Bandoeng op basis van logies met vol pension in 2-pers. kamers, incl. het vliegbiljet Jakarta-Ban doeng v.v. 3.640,p.p. IN DE REISSOM IS BEGREPEN: 1) het vervoer in de toeristenklasse van vlegtuigen van de „Balair" resp. de „Garuda Indonesian Airways" met volledige verzor ging aan boord; 2) logies met ontbijt resp. vol pension in 2-pers. kamers met bad; 3) vrij vervoer van 20 kg. bagage per vol wassene. IN DE REISSOM IS NIET BEGREPEN: 1) het vervoer van en naar de Luchthaven Schiphol; 2) een reisbagage- en -ongevallenverzeke ring (raadpleeg hiervoor een van onze kan toren); 3) de diverse luchthavenbelastingen. INSCHRIJVING: Bij aanmelding moet 25% van de totale prijs van het gekozen arrangement worden betaald, terwijl de rest uiterlijk twee maan den voor de vertrekdatum dient te worden voldaan. EXCURSIES: Ter voorkoming van misverstanden zij ver meld, dat alle deelnemers de eerste week in het Hotel „Indonesia" te Jakarta ver blijven, tijdens welke periode gelegenheid bestaat zich te oriënteren, eventueel rege lingen te treffen voor het verdere verblijf in Indonesië resp. excursies te boeken. Over enkele weken ontvangen wij uitgebreid bro churemateriaal over excursiemogelijkheden, o.m. naar Midden- en Oost-Java, Bali en Sumatra, alle per vliegtuig. VOORBEHOUD: Onder voorbehoud van politieke omstandig heden kan deze reis alleen doorgang vinden bij voldoende deelname. U wordt daarom verzocht om vóór 21 april over uw deelname in te lichten. Voor verdere inlichtingen en boeking ge lieve men zich te wenden tot: Reisclub Tong-Tong, Prins Mauritslaan 36, Den Haag, Tel. 070 - 54 25 42. BOEKING Indien U aan de Ind. reis wenst deel te nemen is het zaak ons omgaand bericht te zenden. Dit geldt ook voor onze reizen naar Italië en Mallorca waarvoor nog plaats be schikbaar is. lilliiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii'üiiiiliiiMiiiiiiiinilii'i llliiiilii:illlliil!!llii|lllil:liilllliilllliilliiilliiliiiiilll| 1 Aan de Tong-Tong Reisclub, 1 Prins Mauritslaan 36, I Den Haag, Tel. 070 - 54 25 42. I Ondergetekende, (naam) 1 (adres) I (woonplaats) zou gaarne omgaand inlichtingen en prospectus willen ontvangen omtrent f 1 de: 10 daagse busreis naar Levico (Italië) 1 14 daagse vliegreis naar Mallorca I 30 daagse vliegreis naar Indonesië J 1 Alleen voor de reizen naar Levico en j Mallorca in te vullen: 1 Periode van de vakantie, bij voor- I 1 keur van tot j illllllllllllllllllllll|:|llllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllill!ll|ll!llllllllllll!llll|l!llll!lillllllllllllllllllllllllli Op de achtergrond het moderne Hotel Indonesia en ondanks al het moderne en nieuwe toch nog de oude vertrouwde betjah's. 7

Tong Tong | 1964 | | pagina 7