femjgèrèts NIEUWJAARSWENSEN door Millie de Jonge en Rob Dessauvagie CAROL FRIDAY. Eind oktober beeindigde de 17 jaar oude Carol Friday een suksesvolle tournee door Belgie en Frankrijk. Haar nieuwe plaat "Eve rybody I know", die nu ook op de neder- landse markt is verschenen, kreeg in Belgie en Frankrijk de titel "Toutes mes Amies" en werd speciaal voor deze landen door Carol in het Frans gezongen. Zij trad op in drie TV programma's, kreeg een aanbieding voor een nieuw programma in Frankrijk, een der tien weken durende tournee door België en zij trad samen met Adamo op. De Vlaamse pers gaf haar de bijnaam "Mooie ogen" en zij kreeg zeer lovende, uitgebreide critie- ken. Het was de eerste maal dat zij buiten Engeland optrad en het grote sukses dat zij oogstte doet wel verwachten dat zij meer op het Continent te vinden zal zijn in de toekomst. Carol is aan de typische naam Friday gekomen doordat zij twee weken als wat men in Engeland een "girl Friday" noemt, op- een kantoor werkte. Zij heet in werkelijkheid Carole Clarke, werd op 24 juni 1948 in Willesden, Noord-Londen ge boren. Na haar schoolopleiding bezocht zij van 1962 tot 1965 de Corona Stage School en hoewel zij al op 13 jarige leeftijd haar pro fessional optreden had in de film "Spare the rod" en in 1963 en 1964 optrad in de pantomime "Cinderella" in het Oxfordse New Theatre, kwam zij pas goed op gang toen Chris Sandford haar ontdekte voor de grammofoonplaat. Verzoeken om teksten. Van Paul L. in Nijmegen kreeg ik een ver zoek om inlichtingen waar bepaalde teksten te verkrijgen zijn. Sorry, Paul, ik schreef het al eerder in deze rubriek, alleen een goede toko die in bladmuziek doet kan hier helpen, het is voor ons ondoenlijk hier ver der te bemiddelen. Sukses! Verzoeken om hier - mij onbekende - or kesten etc. te bespreken. Rita C. in Drachten schreef mij een uit gebreide brief, waarvoor natuurlijk mijn nog uitgebreidere dank! Overigens hoop ik dat je van mij wilt aannemen dat het voor mij niet verantwoord is (tegenover jullie, lezers en lezeressen) een artikel over een groep te schrijven waar ik nooit één noot van gehoord heb. Dat is geen onwil maar sim pelweg zou ik een heel slechte voorlichting geven op die manier. Overigens wil ik met alle soorten van genoegen "jouw" groep bespreken als ik ze gehoord heb. Dat is nu al bijzonder gemakkelijk als je tegen ze zegt dat zij inschrijven voor ons lichte mu ziek concours. Alle inlichtingen bij Tong Tong. Al onze vrienden nog een gelukkig 1966. J. L. K. Sanderse, Wagenweg 8, Nunspeet. Al onze vrienden en kennissen nog een gelukkig 1966. Ch. A. Kornmann Rudi, Karei Doormanlaan 14 A, Katwijk aan Zee. Al onze vrienden en kennissen nog een gelukkig 1966. Mevr. W. C. M. J. de Scheemaker Dohmen, Peppeiweg 90 B, Rotterdam-12. Beste wensen aan familie en kennissen voor 1966. L. W. Middelkoop, Schepenstraat 25, Brunsum Al onze vrienden en kennissen een gelukkig 1966. Mevr. J. F. Beijnon-Vecht, Nannostraat 19,11, Amsterdam. Al onze vrienden en kennissen een gelukkig 1966. G. E. S. Petrus, van Hanxl Houwertstr. 47-1e, Amsterdam. Beste wensen aan familie en kennissen voor 1966. E. Krijgsman, Krugerstraat 11a, Vaassen - Gld. Beste wensen aan familie en kennissen voor 1966. W. F. A. Claessens, Noorderzijde 24, Den Haag. Alle vrienden en kennissen een gelukkig 1966. J. H. GILLOT-MOL, p/a Mevr. Groenink-Gillot, Joh. Gerardsweg 84, Hilversum. Al onze vrienden en kennissen nog een gelukkig 1966. M. Roering-Daerden, Korte Houtstraat 14, Den Haag. Beste wensen aan familie en kennissen voor 1966. L. L. W. van Hek, Ridderplantsoen 12-11, Utrecht-2. Beste wensen aan familie en kennissen voor 1966. A. B. C. David, Burg. Visscherstraat 53, Ule, Post Meerssen. Beste wensen aan familie en kennissen voor 1966. G. M. R. Dünnwald, Linthorst Homanstraat 8, Meppel. Al onze vrienden en kennissen nog een gelukkig 1966. Ti. Th. Gelsing, Blaarthemseweg 101, Eind hoven. Slamat Tahoen Baroe. JJ. Crietee, Vrederustlaan 172, Den Haag. De Heer en Mevrouw R. Andreas-Neuendorff wen sen familie en kennissen veel geluk met het nieuwe jaar 1966. Gerstkamp 72, Den Haag. Lichte Muziek Concours. Hoewel wij al flink wat inschrijvingen heb ben gekregen voor ons concours, waarvan de finales plaatsvinden op de komende Pa sar Malam, hier even de hint dat aanmel dingen voor de volgende vóórselecties weer welkom zijn. De eerste voorselectie is op 21 januari a.s. om 20.00 uur in Restaurant De Bontekoe op de Kaag. Afgezien van het leuke van de avond (hoop ik) is de tocht er naar toe ook een evenement (met een overtocht per pont naar het Kaageiland). Komt dus allen in grote getale! De entreeprijs en consumptieprijzen zijn zeer redelijk en zo is er de kans "mee te groeien" met de deelnemende artiesten naar de GROTE Avonden op de Pasar Malam in Houtrust. Voor hen die per auto uit de richtingen Den Haag - Rotterdam en Amsterdam komen is de gemakkelijkste route de "oude" weg Den Haag - Amsterdam tot de afsplitsing "KAAG", daarna wijst de weg zichzelf naar de pont waar vier auto's tegelijk op kunnen, en welke de hele nacht vaart. Vanaf de pont is het nog twee minuten "je neus achterna" rijden - wel langzaam rijden want de weg is smal en tegenliggers een pro bleem. Wij zijn erg benieuwd naar de op komst en rekenen op heel veel Tong Ton- gers in de Bontekoe op 21 januari a.s. Oplossingen twee prijsvragen: Uit de goede inzenders "Wie speelde Plea se Go" (The Golden Earrings) werden ge loot: Ronnie Bulham - Berndijksestraat 72 - Kaatsheuvel; Linda Dornseiffer - Hooge- veenlaan 133 - Den Haag en Olly Smits - Baandervrouwenlaan 43 - Boxtel. (Jij bent een trouwe, Olly. Ga zo door en je bouwt nog een Tong Tong Discotheek op). Overi gens krijgen alle goede inzenders een foto met de handtekeningen van the Golden Earrings hebben de jongens mij beloofd. Winnaars bij het vreemde effect (Dave Ber ry) werden. Rita Chün- De Lange West 44 - Drachten; M. R. N. Lewis - Hoogeveen- laan 149 - Den Haag en Edmee Rummens - Eekhoornstraat 24 - Breda. En de nieuwe vraag. Inzendingen vóór 22 januari a.s. aan Tonggèrèts - Prins Mauritslaan 36 - Den Haag: "Welk zangeresje werd bekend door op blote voeten op te treden? Ontvangen nieuw repertoire. LP van "Heerlijk duurt het langst" (net zo fijn als de musical zelf). Connie Brand (nu eindelijk uit) met "Alle dagen nachten" en "In gesprek-uit". "HET" met "ik heb geen zin om op te staan" en "alleen op het kerkhof" (lekker gek plaatje) Rita Reys met "Yesterday" en "Little boat" The Rolling Stones met "She said Yeah", "Gotta get away", "Talkin' bout you" en "The singer not the song". Sorry, ister geen plaats meer. totde volgende keer ROB 16

Tong Tong | 1966 | | pagina 16