ALTUD FIT ZUN EXTRA LEVENSKRACHT INTERFOOD PRODUKTEN Dit nieuwe, natuurlijke antwoord kan voor u de oplossing zijn. VITALE POSITIEVE GEZONDHEID VOOR MAN EN VROUW pooooooooooooooooooooooooocooocooooooooooooooooooooooooooo Siropen Capsico Keuken-Tamarinde Tamarindol (Jam) Fabriek te BEESD (GId) Tel. (0 3458) 5 80 Vervolg van pag. 4 mens is de auto (dus zijn welvaartsdroom) meestal niet waard. Hoeveel welvaartsdro- men méér zijn wij niet waard? Naar de koekoek maar met een eigen auto! Ik ga met de bus! Maar wie de hoge bustarieven leert kennen en de spaarzame bustrajecten in Los Angeles, merkt opeens dat teruggang niet mogelijk is. Al die pri vé wagens hebben bus-ondernemingen niet meer rendabel gemaakt, zelfs niet na ein deloze prijsverhogingen. Vele trajecten zijn opgeheven. Voor fietsen zijn de afstanden vaak veel te groot (en de wegen zijn er vaak niet op berekend! Maar IS het nog een droom...? T.R. Vervolg van pag. 6 seculair in New Delhi. Ditmaal dekte hij de aftocht van de Congress party, door op het stramien te borduren van de geleide eco nomie. "Wij hebben onze hoop gevestigd op de geleide economie, het socialisme van Nehru zal slagen". Maar Shastri ging kalm voort met de economie zachtkens te be vrijden. Meer buitenlandse hulp werd voor bereid en de atmosfeer werd rijp gemaakt voor een devaluatie, welke de export zou helpen. Kamaraj bleef zeggen: "Wij moeten op onze eigen benen leren staan en niet steeds op buitenlandse hulp rekenen", maar hij liet Shastri zijn gang gaan. Toen stierf Shastri en men kon met recht zeggen: "After Shastri, who?" Ditmaal een felle strijd tussen Morarji De- sai en Nanda en wéér kwam Kamaraj met een compromis candidaat: Mrs Indira Ghan- di Nehru. Een meesterslag. Kamaraj bleef volhouden dat haar keus unaniem moest zijn. Hij wilde eenvoudig iedereen in de Con gressparty mede verantwoordelijk maken en zoals gewoonlijk slaagde hij. Indira Ghandi, bekend als de vurige Socialiste en vriendin van Krishna Menon. Maar ziet haar cabinet bevatte geen Menon, zij omringt zich met jongere mensen. Zij maakte af spraken met de wereldbank, zij zei: "Laat ons niet verstikken in allerlei ismen. Gis teren socialisme, vandaag liberalisme en morgen, wie weet?" Op 1 juni devalueerde de Indian Rupee, iets wat 5 jaar geleden had moeten gebeu ren. Vandaag op 11 juni is Indias export met 300% toegenomen. De moed van Ka maraj en Indira is verbijsterend, want men staat voor een verkiezing. De slimme Kamaraj dekt de aftocht weer: "Ik ben tegen de devaluatie "Het ene hoofd heeft gesproken en het andere hoofd zegt tegen Indira: "Doorzetten meisje". Na dit relaas weet U nog letterlijk niets van Kamaraj. Daar kan ik niets aan doen. U weet nu nog niet hoe hij in de positie is gekomen van machtigste man van India. Er is eenvoudig geen uitleg mogelijk. Maar daar zit hij nu, deze 63 jarige man, onver zettelijk en voorover gebogen als een boer, die zijn ploeg door de modder duwt. Hij is geheimzinnig als Stalin, maar hij heeft nog nooit een mens vermoord. Men weet hier dat hij iedereen in het ootje neemt, maar tot nu toe blijkt hij altijd gelijk te hebben. Kijk goed uit voor deze man, hij is Metter- nich, Stalin, Richelieu, Kennedy en de Gaul le. Hij is India. PARKALAM Indien u niet altijd zo fit bent als u wel wenst, niet voldoende levenskracht bezit en u fysiek niet lekker voelt, kan dat betekenen dat u de natuurlijke vitaminen nodig hebt, zo noodzake lijk voorhet onderhouden van een juiste bloed- toevoer naar de spieren van het lichaam en naar de hersenen. Door dezelfde oorzaken kan uw spijsvertering verstoord en uw reserve aan energie gevaarlijk klein worden. Doe zoals duizenden mensen in het Noorden van alle leeftijden doen en breng de natuur terug in uw voeding door bij uw maaltijden Aktief Capsules te gebruiken. Aktief Capsules zijn smaakloos. Zij combineren hoge concentraties van tarwe- kiemen (de rijkste bron van „groei"- en „ener- Vervolg van pag. 19 de schuldige partij niet in goede aarde viel, omdat er tamelijk hardhandige jongens bij de politie zaten. De dief smeekte dan ook om vergiffenis, belovende het niet meer te doen. Ben kreeg toen een lumineus idee. "Goed", zei hij, "Je mag kiezen. Of de veldpolitie, óf je eet de hele ketel suiker leeg". De keus was gauw gemaakt. "Geef me maar een lepel", zei de dief, "Ik eet liever de ketel leeg". Wel, de eerste vijf lepels gingen er vlot in; werden zelfs ronduit genoten. Daarna ging het beduidend langzamer en bij de tiende lepel verzocht de boosdoener even te mogen pauzeren. Ben was onverbiddelijk. "Dooreten", beval hij. Er verdwenen een paar lepels meer, de pure chocolade kleur op het gezicht van de dief maakte plaats gie"-vitaminen) met andere natuurlijke vitami- nerijke concentraties. Aktief Capsules bevatten geen verdovende middelen. Regelmatig ge bruik werkt niet gewoontevormend. U zult verbaasd staan over het verschil dat de ge makkelijk te gebruiken Aktief Capsules be tekenen voor uw energie en uw hele welzijn. U zult zich in alle opzichten sterker voelen, jonger en opgewekter en u zult er beter uit zien. Een zuivere huid, gezond haar en stralende ogen zijn het bewijs van uw terug keer naar een vitale, positieve gezondheid. Begin vandaag nog met het gebruik van Aktief Capsules. Verkrijgbaar bij apotheker en drogist, 3,90 voor een kuur. voor een melk-chocolade kleur. Er werd ge- kokhalst en in de brei geroerd. "Als je niet dadelijk dooreet, ga je alsnog mee naar de politie", dreigde Ben. Op nieuw werden enige lepels naar binnen ge werkt, elke lepel gevolgd door het gejuich der omstanders die zich ondertussen kos telijk amuseerden. Langzaam werd de man grijs van ellende, zweetdruppels parelden op zijn voorhoofd en zijn ogen puilden uit. Opeens viel de lepel uit zijn hand. Hij kreunde, viel zijdelings op de grond. In dikke golven spuwde hij er alles weer uit. Het was maar goed ook, want een derge lijk experiment kan gevaarlijk zijn. Een poos bleef de dief nog liggen. Toen wankelde hij overeind en sleepte zich huis waarts, uiteraard onder luid gejuich. Men sen kunnen wreed zijn soms. J. W. LE COMTE EEN VERSE KIP IS EEN LEKKERE KIP Steeds voorradig verse Braadkulkens Soepkippen Braad- en Klppenpoulet Kip van het spit: royale hele kip f. 4,50 halve f. 2,25. Dagelijks warm verkrijgbaar. ALLES VOOR UW RIJSTTAFEL Saucijsjes 500 gr. f 2,75; Dideh 250 gr. f 0,70; Reclame emping 2 ons voor f 1,10. Speciale aanbieding Lontongrijst in kookzakjes: 3 voor f 1,-maar 10 voor f 3,Import mie: 2 pak X f 1,25, 4 pak f 2,40. Alle boemboeblokken van Koningsvogel en Go Tan; Lychees per blik g 1,20 en f 1,95. 0 POELIERWAAL Dlerenselaan 38 Telefoon 39 09 41 Den Haag g OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Tamarinde Gingerol (gember) Rozen Vanille Pistache Soesoeh Afrikaanse Sambal (gezuiverd produkt) 21

Tong Tong | 1966 | | pagina 21