TOKO TONG TONG Pr. Mauritslaan 36 - Den Haag Open: dagelijks 9-4 uur. 's-Zaterdags: 11-3 uur In JANUARI begint de ellende van de Belasting Toegevoegde Waarde. Daarom kunt U in December nog pro fiteren van ouderwetse prijzen, uit verkoop-prijzen zelfs! Voor hen die de uitverkoop hebben gemist handhaven wij dezelfde prij zen gedurende de hele maand de cember! dang - Ambon - Menado - Palembang - Mupa balsem, doeltreffend, warm, voor alle winterkwaaltjes 3,grote pot 20 cc. porto 20 ct. Kajoepoetih olie, 68% zuiver, onge kleurd, 50 cc. 1,75 porto 60 ct. Boemboe soto ajam, soto madoera, karee p. pk. 1,Verzending uit sluitend per 3 pk. plus 40 ct. porto. Penang Chili sauce, lekker pedis 2,45 voor loempia, pangsit (80 ct. porto). Pas ontvangen: Ting-Ting widjen, heer lijk krokant, een verrukkelijk en gezond snoepje, 4 pakjes voor 1,(plus porto). Siersteenhangers van Wesdijk, grote keuze in vorm, kleur en prijzen. Vanaf 3,50. De laatste Miana-broches groen/lila f2- Batik kains, sarongs, coupons, Baline- sche pelangi's, kleedjes, ruime sorte ring in diverse prijzen. Nog enkele Thailandse mobilé's (han gende decoraties) vanaf 6, Thailands zilverwerk, hangers, oor knoppen, broches, ringen vanaf 7,50. UITVERKOOP IN STADSWAPEN LEPELTJES f 12,50 per half dozijn Blitar - Pasoeroean - Cheribon - Pa- Makassar - Soekaboemi. (in serie of 6 van dezelfde) Yufuin beursjes 3,diverse grootten De laatsten! Asbakken met stadswapens 2,25 Met schoonheidsfoutjes f 1,50 6 gastendoekjes (selamat mandi), han dig voor toilet-, keuken- of afdroog- doek voor 10, 3 baddoeken voor 10, (plus porto bij bestellingen buiten de stad) Tjentongs, batok-sajorscheppen, diver se soorten paroets, kipas dapoer, kalohs, etc. etc. Grote keuze briefkaarten met Indische motieven, Chinese kaarten met vlin ders, kalendertjes, etc. etc. De voorraad is niet groot, alleen te krijgen bij de toko! Kanten (handgehaakte) Amoy kleedjes verschillende grootten, verschillende prijzen. Vanaf 2,50 ES-PASRA machine speciale prijs f 16,50 Een nuttig en leuk cadeau, profiteer van deze prijs NU voor straks als het warm is! Rantangs alleen tijdens de obral f 10, Met lichte deuk f 9, Wajang golek f 32,50 Wajang koelit f 22,50 Mini wajang golek f 17,50 (net ontvangen) Sleutelringen, sleutelringen! Gekke, originele, voor kleine en grote verzamelaars 5 voor een gulden, ook de stadswapens. ANGLOTJES in diverse maten. Onge- qlazuurd en qeqlazuurd 2,50 duurder. Vanaf 3,50. (Verzending gebeurt voor risico van de koper. De anglo's zijn heel erg breek baar, de kans dat ze gebroken aan komen is groot. Komt U ze liever zelf halen!) Heeft U 'm al? de sterke alluminium 4-deks rantang Beperkte voorraad, f 12,50 iel. porto. Zelf gehaald f 11, DE VLUGSTE MANIER van bestellen bij Tong Tong: be stelling op de giro schrijven, giro zenden naar Tong Tong, Prins Mauritslaan 36, Den Haag. Dus NIET in de girobus doen, duurt soms 4 dagen voor wij de giro ontvangen Wij verzenden uw bestelling direct na ontvangst van uw giro, incasseren komt later. Op deze manier kunt u de barang binnen 3 dagen thuis hebben De veelbesproken mini-betjak, die U zelf kunt "bemannen" en opsieren. 5,75 plus 50 ct. porto. 22

Tong Tong | 1968 | | pagina 22