KERST WENSEN Prettige Kerstdagen 1968 en allerbeste wensen voor 1969. J. van Alphen en familie. Oude Bergerweg 2, Bergen N.H. Familie, vrienden en kennissen gezegend Kerst feest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst. Mej. J. E. Bax, Irenestraat 14, Rheden (Gld). Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar toe gewenst aan familie en kennissen. Jo en Gonnie Cnetee, Braak en Bos 15-111, Osdorp, Amsterdam. Familie en kennissen Slamat Tahun Baru dan banjak redjeki. A. B. C. David, Burgemeester Visscherstr. 73, Ulestraten. Voor alle vrienden en kennissen gezegende Kerst dagen en een gelukkig Nieuwjaar. M. en N. van Diggelen - Aschoff, Pres. Steljnstr. 38 A, Leiden. Prettige Kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door fam. G. M. R. Dunnwald, Linthorst Homanstraat 8, Meppel. Aan al mijn lieve familie, vrienden en kennissen, wens Ik langs deze weg Prettige Kerstdagen en een Gelukkig en Gezond Nieuwjaar. Omdat ik wat ouder en wat vermoeider word, kan Ik al die brieven niet meer schrijven en hoop Ik dat ik U via deze advertentie toch bereiken kan. Mevr. Ch. Duveen-Klelnman (Tante Lotty) Huize Het Oosten, flat 232, Bilthoven. Merry X-mas and Happy New Year to you all I I E- Davids, 2909 Daniel Road, Chevy Chase, 20015 Maryland, U.S.A. Al onze fam., kennissen en Steurtjes Gelukkig Kerstfeest en Nieuwjaar. Fam. K. Ecaubert, Spieringstraat 72, Hoogvliet. Een Gezegend Kerstfeest en een Voor spoedig 1969 toegewenst door het dankbare klnpje op Prins Mauritslaan 36: Tjalie Robinson Lilian Ducelle Wim Schaay Louise Leyder Havenstroom Elodie Monnereau Theo Pöttger Ernst Valckenier de Greeve Charles Manders Ekkie Eckhardt Mèngmèng (de Poes) Zalig Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar. Families E. van der Eist en F. Jansen. Frans Halslaan 16, Helmond. Aan familie en kennissen: Banjak redjeki en ge zondheid voor 1969. Eno P. van den Eijs en kin deren, Albardastraat 17, Nijmegen. Kennissen, bekenden uit Ned. O. Indië een goed 1969! H. I. Elze-Diederich en zoon Jaap. Postbus 35, Bussum. Tel. 02159 - 3 01 90. Vrolijk Kerstfeest en hari-hari matahari in 1969 toegewenst door Jenny en Theo Bieler, Maastricht, Clavecymbelstraat 68 B. Familie, vrienden en kennissen prettige Kerstdagen en voor 1969 heel veel voorspoed en gezondheid. Louise Buiskool, 216 South Jackson Street, Glendale, Calif. 91205. Otto en Lucie Brakkee - de Bruyne wensen vrien den en kennissen het beste toe voor 1969. Graaf Engelbrechtstraat 25, Oosterhout (N.Br.) Tel. 01620 - 53 85. Veel selamat Kerstboom, banjak geluk voor (het nieuwe jaar) 1969 toegewenst door A. Hillinq, Geertshof 9 - Breda. The whole world is kalang kiboet, oorlog en strijd zijn overal. Laat ons Vrede toch betrachten. In huis'lijke kring bovenal! Daarom alle sobats veel geluk toegewenst door Pèh en Puck. Prettige en Gelukkige Feestdagen toegewenst door oud-KNILer en familie. G. J. Hendriks, Grote Durk 14, Arnhem. A. Kortz, bekas pegawai Kehutanan Indonesia membilang selamat Tahun Baru, pandjang umur dan Kesehatan tahun 1969. Scheepstimmermanslaan 17 A, Rotterdam. Familie en Vrienden Merry X-mas and Happy New Year. Fam. L. F. Klerks, Betje Wolfstraat 62, Den Haag. Vreugde, geluk, gezondheid voor het Nieuwe Jaar. Fam. Ch. A. Kornmann Rudi - Klerks, Karei Door manlaan 14 A, Katwijk aan Zee. Nog vele jaren banjak kerstkransen, spoekkoek en Suwadi pimai. J. Keijser en fam. IJssellaan nr. 42, Arnhem. Natal-Nan-Bahagia Slamat Tahun Baru Segenap Keluarga dan Sahabat. L. C. Klein, Irisplein Nr. 24 - Den Haag. Zalig Kerstfeest en Nieuwjaar 1969 aan familie, vrienden en bekenden. Fam. F. Kirschstein - Beun en zoon, L. Valstarhof 7-11, Slotermeer, A'dam-W. Aan alle vrienden banjak redjeki in 1969. Winnie en Chris Leander, Larixstraat 25 A, Spijkernisse. Vrienden en kennissen een prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst. Fam. J. F. Latt- mann - Guldenaar, Erasmusweg 1331, Den Haag. Familie en allen een voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar toegewenst. F. Lammerts van Bueren, Zwijndrecht. Prettige Kerstdagen dan slamat Tahun Baru. Oma, Pop, Jan Langen, Amatisthorst 133, Den Haag. ONZE AD1KS IN INDONESIë wensen wij oudergetrouw ook dit jaar een gezegend kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar toe, maar bovenal voor 22 december ook een vrolijke en heilbrengende Labaran. Zalige Kerst, gelukkig Nieuwjaar. Djangan gegarès dan minoem terlaloe banjak. Fam, A. Flammang, Alphons Diepenbrockstr. 1 B, Amersfoort. Familieleden, kennissen en Ex-POWers een voor spoedig 1969 toegewenst. Fam. A. Geurin-Siegel, Dubbelstraat 21, Dordrecht. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar dan banjak redjeki. H. Ph. Gelsing, Aronskelkstraat 24, Enschede. Alle familieleden, vrienden en kennissen, Banjak Slamat dalam Tahun 1969. Fam. M. A. de Graaff, Toscalaan 99, Hoogvliet. Vrolijke Kerstdagen en de beste wensen voor 1969 do°r Fam. B. W. M. Goewie - v. Beek en Ilse. Lijsterbeslaan 15, Bennekom. Onze Kerst- en Nieuwjaarwensen. Mevr. J. Hoorn- Sletering en kinderen, Vlielandstraat 78, Breda. Allerbeste Kerstwensen, veel geluk en voorspoed in 1969. Gezondheid - Prosit. Mevr. Dorine G. Mos, vrouw van P. W. Rijks, Kruisvaarderstraat 33, Tilburg. Wapenbroeders van Djatingaleh - Bakongan - Bandung - Tjimahi - Changidjail, slamat barulang tahun. P. W. Mulder, Gertrudislaan 8, Prinsenbeek. Bekende en onbekende sobats, Prettige feestdagen en een goed 1969. Fam. C. v. d. Meer, H. v. Swinderenstraat 25, Steenwijk. N. U.. R. Nagel cs, Westerleestraat 5-IV, Amster dam, wensen familie en sobats een vrolijk Kerst feest en een 1969 zonder susah toe. Prettige Kerstdagen en voorspoedig Nieuwjaar. A. G. Nemmers, F. Koolhovenstraat 95, Utrecht-3. Zalig Kerstfeest en een gelukkig, voorspoedig en gezond 1969 toegewenst door Piet en Tine Ort, 7312 - 95 Ave, Edmonton 83, Alberta, Canada. Wij wensen alle clientèle, vrienden en kennissen prettige Kerstdagen en een heel gezond en ge lukkig 1969 toe. Fam. H. A. van Olphen, Loosduinseweg 511, Den Haag en fam. H. A. van Olphen Jr, 6063 Traymore Ave, Azusa, California 91702, U.S.A. Allen een gelukkig 1969 met veel redjeki toege wenst door fam. G. Petrus, Van Hanxleden Hou werstraat 47-1, Amsterdam - 16. Vrolijk Kerstfeest, gezellig Oudjaar, Knalgoed Ta hun Baru onze hele vriendenschaar. Familie Panhuyzen, Dennenlaan 40, Harderwijk. Zalig Kerstfeest, Gelukkig Nieuwjaar toegewenst aan familie en vrienden door M. Quitz, 2de Riemerstraat 152, Den Haag. Slamat Tahun Baru toegewenst door Pop van Ruyven - Logeman, Van Asch van Wijckstr. 15, Amersfoort. Kennissen en oud Algemene Secretarianen een Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door H. Remezond, Vine. v. Goghlaan 121, Vlissingen. Oud Bandoengers, ex Manokwarianen, vrienden en kennissen banjak slamat 1969. Fam. Will. Rap- panga - Orth, Roggeveenstraat 5 A, Breda. Familie, vrienden en kennissen een zalig Kerst feest en een Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door J. L. K. Sanderse, Jan Topweg 17, Nunspeet. Familie en vrienden Merry X-mas and Happy New Year. Mevr. S. v. d. Sluys-Klerks, Eikstraat 9, Den Haag. Slamat harian Natal dan banjak sèhat walafiat dalam tahun 1969. H. de Sera, Fr. v. Eedenstraat nr. 14, Voorburg Z.H. Alle Tong Tong-ers een gelukkig 1969 toegewenst door oud ond. instr. K.N.I.L. P. Slager, Theresiastraat 7, Hengelo - Ov. 22 Zalig Kerstfeest, voorspoedig 1969 met banjak veel redjeki. Fam. F. R. Schreefsel, Dr. Starckelaan 31, Den Dolder.

Tong Tong | 1968 | | pagina 22