KERST WENSEN Al onze vrienden een vrolijke Kerst en een gelukig en gezond 1970. Fam. F. N. Abresch, Zandvoorterallee flat Kinheim 248, Haarlem, post Heemstede. Hoe graag we ook zouden wil len, het is ondoenlijk om de hon derden kaarten met goede wen sen, hartelijke woorden stuk voor stuk te beantwoorden. Onze dank en goede wensen brengen we U daarom vanuit dit plaatsje in Tong Tong. Misschien juist de enige juiste plaats, want in en door dit blad hebben wij elkaar gevonden. Moge Uw Kerstfeest gezegend zijn. Moge het nieuwe Jaar hoop en vreugde brengen voor U en de Uwen. En ons, medewerkers van Tong Tong in staat stellen dit blad voor U te blijven maken. Tjalie Robinson Lilian Ducelle Wim Schaay Louise Leyder Havenstroom Theo Pöttger Ernst Valckenier de Greeve Charles Manders Emmy Zwier-Monnereau Edward Lie Ekkie Eckhardt Mèngmèng (de Poes) Prettige Kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door A. E. H. Agerbeek, V.I.N.-ver tegenwoordiger Afd. Amstelveen, Van der Hoop- laan 65. Prettige Kerstdagen 1969 en allerbeste wensen voor 1970. J. van Alphen en familie, Oude Ber- gerweg 2, Bergen N.H. Alle lieve Tong Tong-ers een gezegend Kerst feest en gelukkig Nieuwjaar. Mevr. V. Aschoff, Mej. J. Aschoff. Heemstrakwartier 33 - De Bilt. Familie, vrienden en kennissen gezegend Kerst feest en voorspoedig 1970 toegewenst. Mejuffr. J. E. Bax, Irenestraat 14, Rheden Gld. Prettige Kerstdagen en een gelukkig 1970 toe gewenst door fam. J. Beijon - Vecht, Curagao- straat 43 hs, Amsterdam - 17. Alle vrienden en kennissen prettige Kerstdagen en voorspoedig 1970 toegewenst door fam. E. Boelens - Burer, Pr. J. W. Frisolaan 261, Leid- schendam. Otto en Lucie Brakkee - de Bruyne wensen ken nissen en vrienden een Zalig Kerstfeest en ge lukkig Nieuwjaar. We wish all friends and you a Merry Christmas and a Joyful 1970. Jean and Theo Bieler, Clave- cymbelstraat 68 b, Maastricht. Allen Zalige Kerstdagen en een gezegend 1970 toegewenst. Max Busselaar, Twiskeweg 16, Zaan dam. Familie en vrienden prettige Kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door C. A. Ie Cotey, Vlierstraat 590, Enschede. Familie, vrienden en allen Zalig Kerstmis en gelukkig Nieuwjaar toegewenst. A. B. C. David, Burg. Visschersstraat 73, Ulestraten. Alle vrienden en kennissen Zalige Kerst en gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Mevr. E. Davids p/a fam. A. J. Vincent, Wevengouw 367 A, Nieuwendam - Amsterdam. Zalig Kerstfeest en gelukkig 1970 toegewenst aan familie en vrienden door Mevr. A. E. Den Daas - Renard, Transvaalkade 2 A hs, Amsterdam. Voor alle Tong Tong-lezers een gezegend Kerst feest en een gelukkig Nieuwjaar. Fam. E. van Diggelen - Aschoff, Pres. Steijnstraat 38 A, Leiden. Alle vrienden en kennissen een Zalig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar toegewenst. G. M. R. Dünnwald - Linthorst Homanstraat 8, Meppel. Banjak Redjeki buat tahun 1970. M. J. Elshof- Thomson. Haarlem, H. Swarthstraat 14. Fam. M. A. de Graaff, Toscalaan 99, Hoogvliet, wenst familie en bekenden Slamat 1970 dan banjak redjeki toe. Al onze vrienden en kennissen wensen wij een Vrolijk Kerstmis en een Voorspoedig 1970 toe. Fam. R. Görs - Bolduan, 1410 Hudsonstreet Apt. 10, Redwood-city - California S4C61 - U.S.A. Prettige Kerstdagen en zeer gelukkig 1970 van harte toegewenst door Fam. H. J. O. van Haagen, Wilhelminastraat 65, Amsterdam-13. Familie en kennissen Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst. Fam. P. de Haan, Oude Trekweg 104, Harlingen - Fr. Alle sobats, beste wensen (niet belaastert) voor Kerst en Tahoen Baroe. Pèh en Puck van Haastert. Familieleden, vrienden en kennissen vrolijke feest dagen en gezegend 1970 toegewenst van Wed. S. van Harrevelt - Dittberner, tijd. adres: 3615 Atholstreet, Baldwin Park, California 91706. U.S.A. Alle vrienden en bekenden Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door G. J. Hendriks, ex-KNiL-er, Steen straat 79, Arnhem. Fam. F. Kirschoten - Beun en zoon wenst familie, vrienden, enz., een Zalig Kerstteest en Nieuw jaar 1970 toe. Leendert Walstarhof 7-11, Sloter- meer, Amsterdam-W2. Vreugde, geluk en gezondheid in het Nieuwe jaar. Fam. Ch. A. Kornmann Rudi-Klerks, Karei Door manlaan 14 A, Katwijk aan Zee. A. Kortz, Scheepstimmermanslaan 17 A, Rotterdam, wenst oud collega's Boschwezen en kennissen kesehatan dan pandjang oemoer 1970. Allen Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toe gewenst. Zwijndrecht, Zuiderkruisstraat 46, F. Lammerts van Bueren. Vrienden en oud-leerlingen prettige Kerstdagen en voorspoedig 1970 toegewenst door fam. mr. J. J. van der Linden - Briel, Paulinastraat 12, Den Haag, Tel. 070 - 85 10 72. Oud douane-collega's, vrienden en bekenden Vrolijke Kerstdagen en voorspoedig 1970 toege wenst door fam. H. M. Malee, Ceramstraat 31, Dordrecht. Aan alle sobats: Zalig Kerstfeest en Slamat Ta- hoen Baroe. Fam. Maijer, de Schaapherderstraat 25 hs, Amsterdam - 15. Vrolijke Kerstdagen en een voorspoedig 1970 toe gewenst door C. L. Mispelblom Beijer en C. A. Mispelblom Beijer - Noach, Galileistraat 43, Den Haag. Season s wishes aan familie en sobats van N. U. R. Nagel cs, Westerleestraat 5-IV te Amsterdam. Saudara2, sobats, Slamat Hari Natal dan banjak Redjeki tahun 1970. A. G. Nemmers, F. Koolhoven- straat 95, Utrecht. Slagerij Henk van Olphen wenst aTle clientèle, vrienden en kennissen prettige Kerstdagen en een heel gelukkig en gezond 1970. Fam. H. van Olphen, Loosduinseweg 511, Den Haag en H. van Olphen Jr, 6063 Traymore Ave, Azusa, Calif. 9702 U.S.A. Al onze vrienden prettige Kerstdagen en Ge lukkig Nieuwjaar. L. E. F. Ondang en G. C. Ondang - Pauw, 843 Bury Circle, Thousand Oaks, Calif. 91360, U.S.A. Vrolijke Kerstdagen en voorspoedig Nieuwjaar. Fam. P. Ort - Banke, 7312 - 95 Ave, Edmonton 83, Alberta, Canada. Vrolijk Kerstfeest, Hoopvol Nieuwjaar onze vrien den dichtbij en ver toegewenst. Fam. M. A. Panhuyzen, Laan der Verenigde Naties 18, Harderwijk. Alle familieleden, vrienden, kennissen Zalig Kerst feest en Selamat Tahun Baru. G. J. L. Pesch, Lawickse Allee 70, Wageningen. Alle vrienden en Kennissen Zalig Kerst en Ge lukkig 1970 toegewenst door Fam. Petrus van Hanxl, Houwertstraat 47-1, Amsterdam. Mijne beste Kerst- en Nieuwjaarswensen aan alle kennissen en vrienden. H. Remezond, Vine, van Goghlaan 121, Vlissingen. Prettige Kerstdagen en Slamat Tahun Baru toe gewenst door Pop van Ruyven-Logeman, Van Asch van Wijckstraat 15, Amersfoort. Prettige Kerstdagen en gelukkiq Nieuwjaar toe gewenst door H. de Séra, Frederik van Eeden straat 14, Voorburg Z.H. 28

Tong Tong | 1969 | | pagina 28