KERST WENSEN Vrienden en Kennissen prettige Kerstdagen en Voorspoedig 1971. H. M. Andela en echtgenote, Burg. Velthuysenlaan 281, Leidschendam. De Mazdazman-Beweging wenst U allen een Voor spoedig 1971 toe. A. D. Altheer, Amsteldijk 77, Amsterdam - Z (8). Familie, Vrienden en Kennissen Vrolijk Kerstfeest en Slamat tahoen baroe. Wed. U. L. Butteling- v. Alphen, Proosdijkerveldweg 23, Ede. Voorspoedig 1971 toegewenst door Fam. J. M. A. Brakkee, Blderdijklaan 17, Uithoorn. Al onze vrienden Geluk, Vrede en Gezondheid in 1971. E. Boelens en gezn, Pr. J. W. Frisolaan 261, Leidschendam. Wij wensen U het allerbeste voor 1971. Fam. B. Bernard-Pechler, Foeliestr. 70, Hoogvliet. Gezondheid, Vrede en Geluk U allen toegewenst door Fam. O. Brakkee-de Bruyne, Graaf Engel- brechtstr. 25, Oosterhout N.B. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar toe gewenst door H. F. Coezijn, W. Barentszstr. 32, Dordrecht. Een gezegend Kerstfeest en Voorspoedig 1971 toe gewenst aan Familie en vele vrienden in Holland en Over-Sea door Clé de Cotey, Vlierstraat 590 Enschede. Alle lezers van Tong Tong gelukkige feestdagen en 1971 toegewenst. E. van Diggelen-Aschoff, Pres. Steynstraat 38 A, Leiden. Aan allen van goede wil, Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. A. B. C. David, Burn. Vis- scherstr. 73, Ulestraten (L.) Vrienden Indonesië gelukkig Kerstmis en Nieuwjaar 1971. Gezusters Damwijk-Stook, Karekietstr. 19, Capelle a.d. IJssel. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar E. van der Eist, Fr. Halslaan 16, Helmond. Familieleden, Vrienden en Kennissen Slamat 1971 serta banjak redjeki. Fam. M. de Graaff-v. d. Geugten, Toscalaan 99, Hoogvliet. Toko Medan-Deli wenst allen een Vrolijk Kerst feest en gelukkig 1971. A. van Gerwen-Nigg, Teunisbloemplein 1 (hoek Kijkduinsestraat) Den Haag. Aan alle familieleden, vrienden en kennissen zalig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar. Fam. A. Geurin- Siegel, Letty en Puck, Dubbelstraat 21, Dordrecht. A merry Xmas and a happy 1971 for all my friends. J. H. Gillot-Mol, Prof. Buyslaan 7, Baarn. Zalig Kerstfeest, Voorspoedig 1971 aan hun sobats toegewenst door Toos, Lex en kinderen Grondhuis Amsteldiep 42, Lelystad. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig 1971 toegewenst door Fam. van Haastert, Patrijslaan 18, Hulzen. Lieve Vrienden, Groot en Klein, Dat 1971 Jullie gunstig gezind mag zjjnl Dit is de wens, en véél geluk Jullie toegedacht door Pih en Puck. Pih en Puck v. Haastert, Patrijsl. 18, Huizen. Gezegend Kerstfeest en voor 1971 goede gezond heid en het allerbeste. C. J. Haarnack, Justus Hal- bertsmastr. 12, Amsterdam. Alle vrienden en kennissen prettige Kerst en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Mevr. Harre- velt-Dittberner, Sao Paulo. Prettige Feestdagen aan alle vrienden, bekenden en Familieleden toegewenst door C. J. Hendriks Bouwmeesterstraat 33, Arnhem. Alle bekenden en onbekenden een gelukkige Kerst en een voorspoedig Nleuw|aar toegewenst door G. U. Hoffmann, Planetenlaan 73, Spljkenlsse. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig 1971 toegewenst door Gerard Halwasse, Den Haag. 1913-'22 Dell en Java. Familie en Sobats gezegend Kerstfeest en 1971 van harte toegewenst door H. J. O. van Haaqen, Wilhelmlnastr. 41 III, Amsterdam - W. Familie, Vrienden prettige Kerstdagen en Voorspoe dig 1971. A. Hartman-Dekker, v. Aerssenstr. 77, Den Haag. 28 Beste wensen voor 1971 aan familie en kennissen. Fam. Hazenberg-Verbeet, Weilustlaan 33, Breda. Familie en Vrienden, waar ook ter wereld Ge zondheid en geluk in 1971. Fam. O. Kerger-Gootjes, Atlantischestr. 73, Emmeloord. Slamat Tahun Baru 1971. A. Kortz, oud Boswezenman en echtgenote, Scheepstimmermanslaan 17 a, Rotterdam. Alle bekenden Vrolijk Kerstfeest en een Voorspoe dig 1971 toegewenst door W. E. Kooymans, Piin- boomstr. 63, Den Haag. Vrienden in en buiten Nederl. Selamat Tahun Baru Jan en Lauty Kleevens, Curielaan 15, Vleuten. Alle vrienden en kennissen in het bijzonder Pakan Baroe en Juno Maru-lotgenoten veel geluk en zegen. Fa. J. F. van der Lee, Den Haag. Familie en Vrienden allen een gelukkig en Voor spoedig Nieuwjaar toegewenst door F. Lammerts van Bueren, Zuiderkruisstr. 46, Zwijndrecht. Zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1971 toegewenst door A. Loth en echtgenote, Spoorsingel 3, Bever wijk. To the Staff of Tong Tong: thinking of you at Xmas-time: Merry Christmas, Happy New Year Love from Puck van Laar. J. Lutteken van Boekhandel Vorklnk, Bandoeng, wenst alle oude sobats prettige feestdagen en voorspoedig 1971. Verblijft nu permanent in Ver pleeghuis "Rhijnstede", Meeuwenlaan 1, Woerden Schrijf eens I I oude Sobats I Een gelukkig Nieuwjaar voor al mijn vriendinnen van Dikkie Kerkhof. M. J. Mensink-Kerkhof, Koren- bloemstraat 4, Alblasserdam. Alle Lotgenoten en Feestverwanten voorspoediq Nieuwjaar toegewenst door Oud-Bandoenger: W H Mensink en M. J. Mensink-Kerkhof, Korenbloem- Familie en Vrienden Vrolijk Kerstfeest en voor 1971 GOOD LUCK toegewenst door N. U. R. Nagel Westerleestraat 5-4, Amsterdam. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar. Fam. P. Ort-Banke, 7312-95 Ave., Edmonton 83 Alberta Canada. Alle Indischgasten een gelukkige Kerst en Nieuw jaar toegewenst. J. Oostwald Stada, Koninginnelaan 56, Apeldoorn. Prettige Kerst en véél geluk en gezondheid in 1971 aan vrienden en kennissen toegewenst door Fam. H. A. v. Olphen, Loosdulnseweq 511. den Haag en H. A. v. Olphen, 6063 Fraymore Ave, Azusa, Gal. U.S.A. Selamat Harl Natal dan banjak redjeki Tahun Baru. Sinjo Bob van Olphen, Loosduinseweg 511, Den Haag. Zalige Kerst en Gelukkig 1971. Fam. K. F. en E. Ottenhoff, Planetenlaan 90, Haarlem. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig 1971. L. F. Ohl, Druivenstraat 23, Den Haag. Allen een Zalig Kerstmis en een Gelukkig 1971 toegewenst door Fam. Petrus-Fredriksz, van Hanxl. Houwe;tstr. 47 I, Amsterdam. Alle familieleden, Vrienden, Kennissen Zalig Kerst feest en Selamat tahun Baru. G. J. K. Pesch, Gerdesstraat 18, Wageningen. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig 1971. Pop van Ruyven-Logman, Amersfoort. Vrolijk Kerstfeest, Slamat Tahun Baru dengan re djeki dan pandjang umur. Otto Roos en Lotje Roos- Perret, Mauvestraat 15, Apeldoorn. Zalig Kerstmis en Voorspoedig 1971 toegewenst uit het zonnige Brasil. Fam. G. F. Ruitenbach, Caixa Postal 9833, Sao Paulo, Brasil. Mijn beste Kerst- en Nieuwjaarswensen aan vrien den en kennissen. H. Remezond, Vine. v. Goghlaan 121, Vlissingen. "Slamat Tahun Baru dan banjak redjeki!" Fam. Hugo de Roode Wilgenstraat 26 I, Leeuwarden. Vrienden en Kennissen een gezegend 1971 toege wenst door Fam. W. C. Ritter, 2e Eeldepad 37, Den Haag. Alle bekenden en relaties voorspoedig en gelukkig Nieuwjaar toegewenst door A. E. den Daas Renard, Transvaalkade 2 a hs, Amsterdam. Aan Familie, Vrienden en kennissen een "Zalig Kerstfeest" en een "Gelukkig Nieuwjaar" voor 1971 toegewenst door Fred. A. van Rhoon, Jo. C. van Rhoon-Pedersen en kinderen, Thorbeckestraat 7, Zwanenburg. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar toe gewenst door A. Roeloff, Rijksstraatweg 27 I, Dui- vendrecht. Familie en Tong Tong-Vrienden wens ik bij deze een gezegend Kerstfeest en een gelukkig 1971. W. F. W. Schardijn, Roemer Visscherstraat 61 I, Haarlem. Vrolijke Kerstdagen en Voorspoedig 1971 toege wenst door S. Soesman-Vieleers, Violierstraat 13, Capelle a.d. IJssel. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar voor alle Familie en vrienden. W. Singerling, Joh. Vermeer straat 8, Woerden - Z.H. Vrolijke Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar toegewenst door C. L. Mispelblom-Beijer en C. A. Mispelblom Beijer-Noach, Galileistraat 43, Den Haag. Vrolijk Kerstfeest en m.h.g. 1-1 -'71 F. H. Thieme, Fahrenheitstr. 60, Apeldoorn. Familie, Vrienden prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door S. F. Urbach-Hartman, Jaap Edenstraat 26 hs., Geuzenveld, Amsterdam-W.II Trouwe Sobats, Geloof, Hoop en Liefde voor jullie allemaal van Henri en Mieke Veenhuizen, Gulpe- nerweg 6, Gulpen (Z.L.) Djokjanezen en andere bekenden uit de Oost, ge lukkig Nieuwjaar. Jack Vermaes, Adenauerlaan 115, Utrecht. Familie, Vrienden en Tong Tong prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1971 toegewenst. W. F. van Wijk, Loekemanstr. 70, 's-Hertogenbosch. Vrienden en Kennissen prettige Kerstdagen en gelukkig 1971 toegewenst door E. L. Welcker en Mevr. M. E. Welcker-de Groot, Bargapark 15, Ber gen. (L.) Lezers van T.T. zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1971 toegewenst, ook de staf van T.T. door L. C. Waller Diemont-Thornson, 494 Cypress-str. Red wood City Cal. 94061 U.S.A. Kerst- en Nieuwjaarswensen voor allen toegewenst door A. V. H. Wallenburg, van Randerodestraat 17, Boxtel. Vrolijke Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar aan allen. Ch. L. Wiggers, Spaarnestraat 28, Den Haag. Prettige Kerstdagen en goede wensen voor 1971 aan alle bekenden van Oeby en Bram Wijtman, Dorpsstraat 72, Nieuw-Vennep. Alle sobats banjak redjeki dan kesehatan in 1971 toegewenst door W. K. Wilson-Lotz, Laan van de Marei 560, Emmen (Dr.) Alle vrienden en bekenden vrolijke Kerst en een Voorspoedig 1971. Phien en Gerard Wijtman, Oranje Nassaulaan 7, Zeist. Prettige Kerstdagen en alles, wat wenselijk is in 1971. Fam. J. J. Wulffraat-Buskop, Ceramstraat 110, Dordrecht. Vrienden en Kennissen prettige Feestdagen en Beste Wensen voor Nieuwjaar. Fam. Zeevaart, St. Servaaslaan 11, Melick. Aan alle bekende mensen voor 1971 onze beste wensen. Theo en Jeany Bieler-Reintjens en anaks, Clavecymbelstr. 68 a, Maastricht. Moge Gods zegen steeds U en Uw gezin bege leiden op Uw verdere levensweg en Gezegend Kerstfeest en Voorspoedig 1971. J. Huysers, Capelle a.d. IJssel. Zalig Kerstfeest en Gelukkig en Gezond 1971. Wim en Fried Sikman-v. d. Geugten, Piet Hein- str. 114, Maarssen. Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1971. C. D. L. Tutupoly, Wezenland 276-5e étage, Deventer.

Tong Tong | 1970 | | pagina 28