KERST WENSEN N/ Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig 1972 toegewenst door H. M. Andela en Echtgenote, Burg. Velthuy- senlaan 281, Leidschendam. Broeder Werenfried wenst Vincentianen-Bogor een Prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. p.A.C. Barning, Gerardus Majellastraat 1, Dongen. Alle goeds voor 1972 toegewenst door Fam. Bern- hard, Foeliestr. 70, Hoogvliet. Vrolijk Kerstmis en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. van Blommestein, Hendr. Mandstr. 87, Den Haag. U allen een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Otto en Lucie Brakkee-de Bruyne, Graaf Engelbrechtstr. 25, Oosterhout (N.Br.) Ferry en alle oude bekenden. Prettig Kerstfeest! Gelukkig 1972! Ton Brouwer, Elegaststraat 71, Alkmaar. Zalig Kerstmis en Gelukkig 1972 toegewenst door Mej. W. de Chauvigny de Blot, Pres. Kennedylaan 179, Amsterdam. "Alle familieleden en Kennissen prettige Kerstdagen en Voorspoedig 1972" toegewenst door Fam. C. A. Ie Cotey, Vlierstr. 590, Enschede. Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door Fam. G. E. S. Crawfurd, v. Bradaanstr. 33, Rotterdam - 27. Zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1972 toegewenst door Fam. L. F. Daniëls-da Grapa, Leyweg 40, Den Haag. Familie, Vrienden en Tong-Tong-lezers Zalig Kerst feest en Voorspoedig Nieuwjaar toegewenst door A. B. C. David, Burg. Visschersstr. 73, Ulestraten. Merry Christmas and Happy New-Year. Frane E. Dellenbag, Beeklaan 388, Den Haag. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. E. van der Eist, Fr. Halslaan 16, Helmond. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door R. M. A. van Garling, O. v. Noortstr. 20, Bussum. Aan alle familieleden, vrienden en Kennissen zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. A. Geurin- Siegel, Letty en Puck, Dubbelstr. 21, Dordrecht. Allemaal prettige Kerstdagen, gezondheid en veel geluk in 1972 toegewenst! Fam. M. de Graaff-v.d. Geugten, Toscalaan 99, Hoogvliet. Banjak redjeki dan slamat Kerst en Nieuwjaar voor alle Indisch-Gasten toegewenst door H. J. O van Haagen, Wilhelminastr. 41", Amsterdam. Gezegende Kerstdagen, gezellig uiteinde met oude dongengans en voorspoedig 1972. Fam. C. J. Haar- nack, Justus Halbertsmastr. 12, Amsterdam. Mevr. S. v. Harrevelt-Dittberne, Caixa Postal 18091, Aeroporto Congonhas, San Paolo-Brasil wenst vrienden en bekenden prettig Kerstmis en gelukkig Nieuwjaar. Aan alle vrienden-bekenden gelukkige feestdagen en heel goed begin 1972 toegewenst door G. J. Hendriks, Bouwmeesterstr. 33, Arnhem. Zalig Kertfeest en Gelukkig Nieuwjaar aan alle vrienden en kennissen toegewenst door Fam. Frans van der Heijden, Carl Smuldersingel 20, Maastricht. Alle Vrienden en Bekenden Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. C. A. J. Hilling-Davies en dochters, Wilh. Teilplaats 60, Hoogvliet. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar aan Familie en Kennissen toegewenst door Fam. Hoorn-Slete- ring, Vlielandstr. 78, Breda. Familie, Vrienden en Kennissen veel geluk en voorspoed in 1972. Fam. S. A. Iburg-Pieters, Pen- ningkruidstr. 19, Arnhem. Tong-Tong, Medewerkers en lezers,banjak redjeki dan sehat badan, toegewenst door G. L. de Jong, L. v. Meerdervoort 1567, Den Haag. 28 Beste wensen voor 1972 aan allen, toegewenst door Mevr. J. de Jong-Dorff, Paarlvisserstr. 639, Apel doorn. Gelukkig Kerstfeest en Veel Heil en Zegen in 1972. Fam. J. Keijser, Westeinde 32, Zevenaar. Vrienden en bekenden een Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. F. Kirsch- stein-Beun, L. Valsterhof 711, Amsterdam - 1016 Vriëhden en Kennissen Zalig Kerstfeest toegewenst en slamet tahoen Baroe. W. E. Kooijmans, Pijn- boomstr. 63, Den Haag. Vrede, Geluk en Gezondheid voor het Nieuwe Jaar. Ch. A. Kornmann Rudi en Mw. L. F. Kornmann Rudi- Klerks, Karei Doormanlaan 14 A, Katwijk aan Zee. A. Kortz en echtgenote, Scheepstimmermanslaan 17a, Rotterdam, wensen Kennissen en Bekenden prettig Kerstmis en slamet taoen baru 1972. "Alle vrienden: gezegend Kerstfeest, Slamat 1972, Sehat, Koewat" toegewenst door Fam. Mayer, De Schaapherderstr. 25 hs, Amsterdam-15. Aan alle bekenden Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Mevr. A. B. C. Mekerr- Tromp, Goeman Borgesiusstr. 54, Apeldoorn. Familie en Vrienden het beste toegewenst voor 1972 door Chris Mekern, Nierkerkestr. 3/IVe, Am- sterdam-18. Zalig Kerstfeest. Gelukkig Nieuwjaar aan alle vrienden en medewerkers Tong-Tong. Fam. J. Mön- nich, Laurierstr. 423, Heerlen. Allen een heel prettig Kerstfeest en een Voorspoe dig 1972 toegewenst door Peter en Benita Nagel, Mozartweg 28 c, Amersfoort. Familie en sobats Season's Greetings van N.U R Nagel cs., Westerleestr. 5-IV, Amsterdam. Prettige Kerstdagen en een in alle opzichten ge- ze"- nd 1972 toegewenst door Fam. A. G. Nemmers, F. Koolhovenstr. 95, Utrecht. Zalig Kerstfeest en een gelukkig 1972 toegewenst door Piet en Tine Ort, 36 Clarendon Rd., N.W., Calgary 48, Alberta-Canada. Gezegend Kerstfeest en Gelukkia Nieuwjaar! wen sen wij alle trouwe Tong-Tong vrienden. Fam. Pan- huyzen-Fraeyhoven, Laan der Ver. Naties 18, Har derwijk. Familieleden, Vrienden en Kennissen Zalig Kerst feest en Slamet Tahun Baru. G. J. K. Pesch, Gerdesstr. 18, Wageningen. Alle Vrienden en Kennissen Zalige Kerst en Ge lukkig 1972 toegewenst door Fam. G. Petrus-Fre- driksz, v. Hanxl Houwerstr. 471, Amsterdam. A. F. W. Pierie (oud-Gombonger) en echtgenote wensen alle vrienden en kennissen een gelukkig Kerstfeest en Nieuwjaar toe. Scheveningseweg 9, Den Haag. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar. Mevr. W. van de Polder-Bruyne, Pr. Mauritslaan 39, Den Haag. Familie en bekenden "Gezegend Kerstfeest en Banjak redjeki in 1972" toegewenst door Quartet Fea-v. d. Putt, Fr. Reuterstr. 4/5, 3078 Stolzenau- W. Deutschland. U allen veel sterkte en Zegen toegewenst door Pop v. Ruyven-Logeman, v. Asch v. Wijckstr. 15, Amers foort. "Allen een gezegend Kerstfeest en een Voorspoedig 1972 boordevol gezondheid" toegewenst door Fam. J. L. K. Sanderse-Kleian, Jan Topweg 17, Nunspeet. Fam. W. F. W. Schardijn wenst alle familie, Vrien den en bekenden een ZALIG KERSTFEEST en een GELUKKIG 1972 toe. Haarlem, Roemer Visscherstr. 61-1. Voorspoedig 1972 toegewenst door W. Scheilds, Marelaan 92, De Meern. To remember Militair Interlokaal Bandoeng: "Een goede Verbinding toegewenst in 1972!" Blet- tie. M. Siebenhaar, Fazantlaan 101, Dieren (Gld.) Alle Vrienden en Familie Zalig Kerstfeest Geluk kig en gezond 1972. W. A. Sikman, Piet Heinstr. 114, Maarssen. Prettige Kerstdagen en Voorspoedig 1972 toege wenst door Fam. W. Singerling, Joh. Vermeerstr. 8, Woerden - Z.H. Gezegend Kerstfeest, Voorspoedig Nieuwjaar aan allen, die ik ooit ontmoette. Pater Drs. G. Smets, Jan van Kuikweg 14, Heems kerk. Vrienden en Kennissen prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fa. J. Snell, Doelenstr. 61, Rijswijk (Z.H.) Gezegend Kertfeest en Voorspoedig 1972 toege wenst aan alle kennissen en vrienden door Fam. S. Ph. A. Soumokil, 3535 N.E. 16th Aven., Portland, Oregon 97212, U.S.A. Familie, Kenissen Prettige Kerstdagen; 't beste voor 1972 toegewenst door Mrs. E. Davids, U.S.A. Vrienden, Kennissen prettige Kerstdagen en Voor spoedig 1972 toegewenst door Fam. futupoiy-v. Brakel, Wezenland 276-5e etage, Deventer. Kinderen-Familie-Vrienden en Kennissen prettige Kerstdagen, een prettig uiteinde en een goed '72 met de nodige gezondheid. S. F. Urbach-Hartman, Jaap Edenstr. 26 hs, Geuzenveld-Amsterdam-W11. Gelukkig en Voorspoedig 1972 aan allen. Kapitein Ben Valk, Blasiusstr. 124 hs, Amsterdam. Alle lezers van T.T. een Zalige Kerst en een heel gelukkig Nieuwjaar toegewenst. A. E. en L. C. Waller-Diemont-Thomson, 494 Cypressstr. Redwood City, California 94061 U.S.A. Sobats en kenallans prettige Kerstdagen en Geluk kig Nieuwjaar toegewenst door E. L. Welcker en echtgenote, Bargapark 14, Bergen - Lb. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door Lotty Wensel en kinderen, Meeuwstr. 63, Tiel. "Ik wens iedereen een jaar vol voorspoed en ge luk." M. A. C. Westermann, Nwe. Ebbingestr. 84a, Groningen. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. Wilson, L. v. d. Marei 560, Emmen. Familie, Vrienden, Kennissen en Tong-Tong een prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door Fam. W. F. van Wijk, Loekemanstr. 70, 's-Hertogenbosch. Fijne Kerstdagen en een Voorspoedig 1972 voor al onze vrienden. Oepy en Bram Wijtman, Dorpstr. 72, Nieuw-Vennep. Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig Nieuwjaar toe gewenst door A. Zeevaart en Huisgenoten, St. Servaaslaan 11, Melick. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Mevr. J. A. v. d. Zouw-Roskam, Franklinstr. 33, Amersfoort. Vrienden overal ter wereld veel geluk en gezond heid in 1972. Lauty en Jan Kleevens, Curilaan 15, Vleuten. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Fam. J. Kolmus, Molenvliet 97, Rotterdam. Selamat hari nataldan tahun baru 1972, semoga murah redjeki. E. Pijpaert, Ludingaweg 14, Harlin- gen. Aan allen Zalig Kerstmis en Gelukkig 1972 toege wenst door Z. I. Riekerk-van Franquemont en kin deren, Burg. Molenaarstr. 136, Rotterdam-26. Fam. A. Roeloff, Rijksstr.weg 27, Duivendrecht wenst vrienden en kennissen een Vrolijk Kerst feest en Gelukkig Niquwjaar.

Tong Tong | 1971 | | pagina 28