nog meer over de selamatan f f f f f Eerherstel voor André Zen Leven voor, door en met de natuur! Lexicon der kruiden, Mellie Uyldert 35,— De taal der kruiden, Mellie Uyldert 17,50 Boek der geneeskruiden, A. Dienand 12,90 Exotische orchideeën, H. Bechtel 6,50 Ingrid Gabriel, Kruidengids 11,90 Verkrijgbaar bij Boekh. Tong Tong Oranje overal" door Rik Valkenburg Ons Koningshuis voor het voetlicht. Intervieuws en gesprekken over le den van het vorstenhuis. Met 52 foto's f 10,90 en f 1,75 porto. Verkrijgbaar bij Boekh. Tong Tong Wanneer U per giro bestelt (de giro naar Tong-Tong, dus niet naar het giro-kantoor) vult U dan niet het bedrag in? We moeten er namelijk nog de porto bijreke- nen. U krijgt met de bestelling altijd een afrekening van ons! Voorspoed, rampen, regen en zonneschijn De Enkhuizer Almanak bereidt U er op voor! leder jaar uitverkocht, koop er dus nu gauw een f 2,10 (iets dikker) en 1,90 plus 60 cent porto Maria Dermoüt - Verzameld werk f 34,50 Bep Vuyk - Verzameld werk f 34,50 Verkrijgbaar bij Boekh. Tong Tong van Gorkom's Oost Indische cultures (3 delen) porto 3,50 f 75, De school van Ned. Indie 3e t/m 8e jaargang incl. porto f 65, Verkrijgbaar bij Boekh. Tong Tong De krontjong-guitaar - Rosalie Grooss f 9,90 Oost Indische spiegel, R. Nieuwenhuys f 59, Verkrijgbaar bij Boekh. Tong Tong Nog wat aardige plaatjes van de Selamatan van 28 October. De stemming, de sfeer en hoe druk het was is er duidelijk vanaf te zien. En dan natuurlijk ook de vele bekende gezichtenWie deze foto's wil bestellen en nog meerdere wil zien, kan op de Prins Mauritslaan terecht daar hangen ze tot eind van het jaar. In ons nummer van 1 oktober ver scheen in Tong Tong een schetsje "Van een klein slim hertje, dat de tijger lelijk te pakken had". Het was ondertekend G. W. de K. In ons nummer van 15 oktober ver scheen een schetsje van dezelfde hand, getiteld "De viskoopman en soldaat Éénoog". Ditmaal zonder onderteke ning. Beide schetsjes verschenen in de reeks: Vertellingen bij de Lampoe Templek. Door allerlei - misverstand onzerzijds is verzuimd, de juiste naam van de schrijver te vermelden. Het is de heer André Zen te Jacarta. De initialen d. K. zijn van de vertaalster van deze schets jes, die in de Bahasa Indonesia zijn gesteld. Wij stellen het zeer op prijs, onze ver gissing terzake te herstellen en bieden daarvoor onze welgemeende veront schuldigingen aan. - Red. TT. SHOW JOHNNY JACOBS Op de valreep krijgen wij nog bericht dat op zaterdag 16 december a.s. door Johnny Jacobs een show gegeven zal worden in het H.T.S. A gebouw aan de Europa Blvd 23 te Amsterdam, aan vangende om 8 u. Het is nog steeds dezelfde Johnny die velen nog kennen uit het ouwe Betawie, en met recht noemt hij de show "This my waycompleet met de dansen van vroeger: Hawaii, Soelaika, Africa, Soul, Melatie Girls en Golden Dancers, etc. Wie de oude maatstaven nog kent en weet te appreciëren, zal een leuke avond kunnen hebben.

Tong Tong | 1972 | | pagina 18