VOETSTAPPEN IN 'N ANDERE WERELD Hei mysterie van de vallende en sprekende stenen V1LMA Onderstaand artikel is een reactie op de artikelen opgenomen in TT dd. 15-8-72 van F. C. B. en 15-10-72 van J. D. Pas teur. Zij, die alleen van horen zeggen of lectuur van deze verschijnselen op de hoogte zijn, stellen vaak deze vraag: "Zou het waar kun nen zijn?" Anderen die het geluk of ongeluk hebben gehad om ze wel mee te maken bepeinzen de achtergrond van deze mani festaties en proberen achter de waarheid te komen, door met anderen er over te spreken of de nodige literatuur op te diepen over occulte en parapsychologische zaken. De oplossing van het mysterie ligt beslist niet op materieel of stoffelijk vlak. Onze schrijver F.C.B. (uit TT dd. 15 augustus 1972) en zijn twee pelotons militairen heb ben deze stenenregen of vallende stenen in hun naaste omgeving op een of andere sui kerfabriek nabij Probolinggo zelf ervaren, maar hebben hun stoffelijke zintuigen ge bruikt. Deze "zieners" hebben slechts de vallende stenen of regen van stenen gezien, en waren niet in staat de "gooiers" waar te nemen of te ontdekken. En waarom niet? Omdat zij gelijk de meesten, die het ver schijnsel van die vallende stenen meege maakt hebben, slechts stoffelijke voorwer pen konden en kunnen waarnemen. Deze steengooier(s) zijn persoonlijkheden uit de astrale wereld en hebben zekere gevoelens van haat en wrok nog niet kunnen afleggen. Zij willen om een of andere reden zich wreken op mensen die nog op onze aarde leven. Dit soort figuren komt uit één van de zeven duistere astrale sferen (of hellen genaamd) en hebben als wij ook op aarde gewoond. In feite zijn het mensen geweest die in geestelijk opzicht nog niet zo ver gevorderd zijn als hun broeders of zusters, die in één van de zeven lichtsferen (hemelen genaamd) woonachtig zijn. De hemel moet de mens nu eenmaal verdienen en wel door eigen inspanning, door te blij ven streven naar 't goede. De mens begiftigd met 'n eigen wil bepaalt zijn eigen lot of zijn eigen leven. Een spreekwoord zegt 'Door schade en schande wordt een mens wijs". Millioenen mensen verontachtzamen de "TIEN GEBODEN" soms opzettelijk dan wel uit onwetendheid, zoals o.a. GIJ ZULT NIET DODEN. De overtreding van genoemd ge bod geschiedt tegenwoordig massaal en technisch volmaakt. Commentaar overbodig. Onze stenengooiers zijn mensen geweest die nog in een lage graad van de menselijke evolutie (geestelijke) geleefd hebben. Zij kenden slechts de steen als werktuig van geweld. Ze waren dus mensen met een laag en primitief denkvermogen. Een verbinding tussen de onzichtbare of astrale wereld met onze wereld (stoffelijke of aardse) is slechts mogelijk door een MEDIUM. Een medium is een mens met een geestelijke gevoeligheid, die innerlijk ver der geëvolueerd is dan de stoffelijk inge stelde mens. Afhankelijk van de evolutie graad van het medium, is het medium een tussenpersoon van goede dan wel "slechte persoonlijkheden" uit de geestelijke wereld. M.a.w. het goede trekt het goede aan en omgekeerd! Velen onder ons beseffen niet dat wij dagelijks omringd worden door be woners uit de astrale wereld, die ons naar onze eigen gedachten en afstemming as traal" sterk kunnen beinvloeden en die ons gedachtenpatroon kleuren. Ja, zelfs zijn ve len onder ons bezeten, zonder dat wij daar in erg hebben. Het is een astrale wet, dat een zuiver stof felijk ingesteld mens, niet beinvloed of be zeten kan worden. De geestelijke leer kent voor het aardse leven vijf ontwikkelings- phasen t.w. het voordierlijke, het dierlijke, het grofstoffelijke, het stoffelijke en de geestelijke bewustzijnsgraden. A' het mooie op welk gebied dan ook wat ons aardse leven ons te bieden geeft is niets anders dan de mens te helpen ontwaken, de mens geestelijk op te heffen. Alles wat ons in nerlijk roert werkt verheffend. Terugkomend naar het mediumschap of astrale gevoelig heid en de stenenregen nabij die suiker fabriek dan moet die relatie gezocht wor den tussen één of meerdere Madoerese militairen van het peloton. D.w.z. één hun ner zal het doelwit geweest zijn van de astrale stenengooier, en onbewust medium. Dat niemand gewond of geraakt werd is weer een kwestie van astrale wetten, waar de stenengooier door zijn ontwikkeling nog niet achter is gekomen. Hem bezielde alleen en uitsluitend zijn haat of wrokgevoelens tegenover zijn medemens op aarde. Om de heer J. D. Pasteur op zijn vragen antwoord te kunnen geven zou ik hem (e.a. geinteresseerde lezers) verder willen ver wijzen naar de volgende passages overge nomen uit een boek "geschreven" door zeker wel het grootste medium, dat hier op aarde geleefd heeft, t.w. de heer J. RULOF eens Haags taxichauffeur. "Als er met stenen wordt gegooid, bent U met een demon in verbinding. Het gooien zelf is alleen mogelijk door de verdichting van de menselijke aura. Zo er geen con tact is, kan er niet met stenen worden ge gooid. Als mens moet ge voor het gevoel open staan. Er zijn menselijke krachten voor nodig en hiertoe dient alweer de levensaura. Wanneer het stenengooien begint, wordt de steen van de zwaartekracht ontdaan en is dan zo licht als een veertje. Op datzelfde ogenblik volgt de levitatie van de steen. De steen is dus opgepakt, ontdaan van de zwaartekracht, en het doel is van te voren reeds opgenomen. Nu stelt de demon zijn concentratie in en smijt de steen weg. De concentratie is ingesteld op één punt mid den op Uw hoofd, en daar komt de steen terecht. Maar onderweg tijdens het zweven van de steen geschiedt er een wonder. Op het ogenblik, dat de steen vliegt, laat de demon dicht bij het eindpunt de steen uit zijn concentratie los. De levitatie houdt nu op te bestaan, het leven van de steen aan vaardt de zwaartekracht, en slaat als een normale steen tegen Uw hoofd. Geleerden hebben het stenengooien willen controleren, het viel hen daarbij op, dat er onfeilbaar werd gegooid, maar ze kwamen niet achter het raadsel. Dit is het antwoord. Hield de demon de steen vast, dan ging er een zacht windje over Uw hoofd, in plaats van een steen. HET LEVEN VAN ELK STOFFELIJK DING GEEFT HET DE ZWAARTEKRACHT. En dat leven is tijdelijk aan de steen ontnomen, maar kan onderweg weer losgelaten wor den en zie, de steen raakt het gewenste doel. Wanneer de steen in handen komt van de astrale persoonlijkheid, ligt aan dit stoffelijke ding tevens de onfeilbaarheid vast en is de steen geestelijk bezield. De verharding (materialisatie) geschiedt op het laatste ogenblik gelijk voor Uw kippenei. Als de steen valt verdicht de steen zich, net als het eitje. Hierdoor gooien de demo nen zo zuiver, etc. etc." Wil iemand een steen "onderzoeken" die eens door een demon werd geworpen, dan zou hij eerst geestelijk moeten afdalen in de duistere gebieden van het astrale leven om tussen die millioenen die daar leven de bewuste stenengooierdemon te kunnen vin den. Van de steen zelve zou door een heel sterk medium met behulp van zijn geestelij ke leider iets gezegd kunnen worden, indien het inderdaad van groot belang was. Stenen, die een mens dodelijk hebben getroffen zullen meer kunnen "spreken" vanwege de astrale trillingen van het slachtoffer, d.w.z. ze kunnen door een psychometrist of een medium van mindere sterkte aangevoeld worden. Wat belangrijker voor het geestelijk ont waken en geestelijke vooruitgang van ons innerlijk leven zijn de geestelijke bouwste nen, die wij uit goede lectuur kunnen halen om ze onbevooroordeeld te onderzoeken. E. E. Albert 's Gravenhage Jeugdherinneringen uit Jogja f 3,90 0,90 porto. 20

Tong Tong | 1973 | | pagina 20