VACANTIE SLUITING I boekhandel en BOEKHANDEL TONG TONG 15 juli tot en met 15 augustus TOKO TONG TONG !S Het land waar de gamelan klinkt 19,50 Wat wij in ons hart sloten (herdruk) f 19,50 Dat betekent dus ook 4 zaterdag-verkopen TUTUP: 21 en 28 juli en 4 en 11 augustus. 18 augustus bent U weer welkom! Vacantie is het niet voor ons personeel, want van de sluiting maken we gebruik om onze zaak op orde te brengen en schoon te maken, dat is er door de drukte van de laatste maanden niet van gekomen. Administra tie, advertenties en abonnementen blijven open. Ook kunt U bestellen, telefonisch of schriftelijk en we zullen als de tijd het toelaat ook de verzending zo vlot mogelijk doen. Maar we hopen dat U begrip hebt voor de noodzaak van de sluiting en het "binnenwippen" uitstelt tot augustus. Dank voor de medewerking en Uzelf een prettige vacantie toegewenst! Tong-Tong, Prins Mauritslaan 36, Den Haag Tel. 54 55 00 maakt werd in 1964 werkte ze bij de ANIEM (electriciteits mij.) Surabaya en toen ter gelegenheid van hoog bezoek door het personeel een aubade werd gebracht kon ze de verleiding niet weerstaan zich "in stijl" aan te kleden. Het dragen van sarong kabaja is de In dische "aangeboren" en ook al is het nooit haar dracht geweest en piekert ze er niet over er ooit in te lopen, het past ineens goed en op slag is daar die vrouwelijke distinctie en aloes-heid die je bij alle Aziatische vrouwen in na tionale dracht aantreft. Ook al is het materiaal gewoon gestreepte leerik (ka toen) zoals hier. Mevrouw Bastiaans zit allang niet meer bij de Aniem en allang draagt ze uit sluitend japonnen. Dat kan ik weten want ze werkt nu bij de boekhouding van Tong-Tong. Wij krijgen nooit hoog bezoek hier (wel inbrekers!) en auba des brengen doen we ook al niet. Maar sarongs en surjans en blangkons ge noeg! L.D. Wat weten die Javaanse vrouwen sa rong en kabaja toch mooi te dragen, hoe sober maar toch mannelijk waardig staan de surdjan en de blangkon (jasje en hoofddeksel de Javaan. Een mooi plaatje, waar je met genoegen naar blijft kijken, radend wie het zouden kunnen zijn: de vrouw van de regent van Loemadjang met zoon misschien? Ach wel neen, gewoon mevrouw Basti aans met zoon Rudi. Toen de foto ge- NIEUW: Operatie Neushoorn (operasi badak) R. Schenkel f 19.50 Een boek voor alle dieren- en avonturen- liefhebbers! Prachtig geillustreerd. Verhalen uit India, vert. uit het Sanskrit 8,90 Een ereschuld ingelost (met vele foto's) f 30, (Herdenkingsboek 15 Aug. 1970. Opgedragen aan allen die in het voormalige Ned. Indië het leven verloren) Bahasa Indonesia Kamus Belanda, Kramer f 39,50 Kamus Inggeris (Ind./Eng - Eng./lnd.) 43,60 Indonesisch op reis f 6,30 Kamus kantong Belanda (zakwoordenboek) f 3,90 Pelajaran Bahasa Belanda 3,90 Dasar Bahasa Belanda f 11,50 Leerboek bahasa Indonesia, Pr. dr. A. Teeuw 15,60 Indonesia Language voor English students 5,90 2 prachtige FOTOBOEKEN van HEIN BUITENWEG: Bestel nu per giro 6685, boekhandel Tong Tong (geen bedrag invullen, portokosten komen er nog bij) Binnenkort verschijnt: "Patchwork ABC" - Alice Timmins. Creatief werken met lapjes f 17,50, porto 2,25 Bloeiende flamboyant in een Indisch landschap, een stukje tropen aan de muur! Wandtegel inclusief porto 7,50 In de winkel 6,50. (de tegel is niet hitte-bestendig, dus niet als onderzetter gebruiken) Hopen dat U niet op dieet hoeft te leven, maar als dat zo is dan helpen deze boekjes U misschien het leed te verzachten: Gerechten voor suikerpatiënten J. J. C. Mantz f 7,90 Gerechten voor maag- darmpa- tienten - J. J. C. Mantz f 7,90 Gerechten voor gal- en leverpa- tienten - Mary Hirschel f 7,90 Gerechten voor zoutloos en zout arm dieet - J. J. C. Mantz f 7,90 Op alle boekjes komt 90 ct. porto Boekhandel Tong Tong, giro 6685 22

Tong Tong | 1973 | | pagina 22