BOEKHANDEL TONG TONG TOKO EN BOEKHANDEL TONG-TONG OPENINGSUREN Donderdag 10 - 2 Zaterdag 10 - 2 Prins Mauritslaan 36 - Den Haag - Telefoon 070 - 54 55 00 - Giro 6685 MINDER PLASTIC, MEER BAMBOE IN HET NIEUWE JAAR Wij ontvingen een grote sortering vlecht werk uit Tangerang en Jakarta: bakoel (mandje voor beras, groenten of vruchten 5,3,50 Tampa 40 cm middell. 4,50 Tampa 50 cm middell. f 6,50 Grote tampa 95 cm mdl. (heer erg groot!) In Indonesië gebruikt om tapioca te drogen. Wie een grote kamer of lege wand heeft, heeft er een prachtige decoratie aan 27,50 Wel zelf halen, want geen postbode kan er mee over straat Van Gend en Loos wel. tanggok (kaloh) 3 maten f 2,50, 3,50 en 5, Koekoesan groot 5, iets kleiner f 4, Pangkie, handige duvelstoejagers in huis en tuin! 5, Fijnere soort f 8,50 Ajakan (groffe zeef) 4, Tenong (enkele exemplaren) maar 2 verdie- pingen-doos handig om boemboes of aller hande rommeltjes in op te bergen. Erg sier lijk in de huiskamer f 10, BESEKS. Leuke opberg of verzendmandjes met deksel. Van grof gevlochten bamboe. 3 maten f 5,—, 2,50 en f 3,— Tjentongs van djati f 2,75 idem licht hout 1,50 Indonesische volkskunst in de keuken! Hou ten koekvormpjes voor verschillende koek jes, zoals: satroe asem, katjang idjo e.d. Voor een opvallende wand-of deurversie ring, maar ook om praktisch te gebruiken natuurlijk. f 3,50 en 4,50 Sambelans van Vamu: Sambel heet - sambel gewoon - nasi goreng - taotjo - ebi - gado-gado. Deze week nog f 1,50 p. pk. Tjita Rasa, kant en klaar boemboe in pakjes a f 1,50. Voortreffelijke smaak, U hoeft niets bij te kruiden. Opor - rendang - laksa - boemboe rudjak - boemboe Bali - besengek - lodeh - rawon - nasi goedek - lemper - b. sate - soto ajam. Boemboe Saidja, droge boemboe, gemakke lijk en smakelijk f 1,10 p. pk. Rawon - karee - goelai - boemboe Bali en boemboe roedjak - lodeh. Kajoepoetih 100 cc f 6, 50 cc f 3,25 Mentholstift (klein) f 4,75 Param per blokje 0,90 Obat tioep f 2,50 Mupa balsem 3,35 kl. blikje idem f 0,80 Essences (moesten we helaas in prijs ver hogen) Rose - vanille - pistache - pisang ambon - pala per fl. 1,20, 100 cc fles 6,75 Kleurstof: rood - groen - geel p. fles 1,06 Wilde bloemen van de wereld, Barbara Everhard 62,50 3,in prijs verhoogd! Wij berekenen U als compensatie nu GEEN portokosten!) "Vijftien jaar Boven-Digoel", I F. M. Salim f 49,50 7,in prijs gestegen. Als compensatie GEEN portokosten!) Net verschenen: "Bloemen voor Nippon" Augusta Lampe. Belevenissen tijdens de Japanse bezetting 9,90 porto 90 ct. Sprookjes voor qrote mensen: Noord-Amerikaanse Indianensprookjes Sprookjes uit Tibet Zweedse volkssprookjes Chinese sprookjes f 5,per deel plus 90 ct. porto. Ketjap Vamu: zoet - zout - sedang f 2,90 per fles. Ketjap Kediri, topkwaliteit f 4,60 per fles Asemstroop, zuiver, zuinig in gebruik f 4,60 per fl. Chili sauce, pittig, maakt loempia en pangsit extra lekker f 2,85 Keukenasem, ongezoet zuiver van smaak, voor al uw gerechten f 2,75 Satroe asem, per ons 90 ct., 1/2 pond f 2,25 Akar wangi, geurig voor de linnenkast, mot- werend! Vers ontvangen, per bosje f 1,25 Nog enkele akar wangi waaiers 4, (incl. porto) LAGER, LAAGST Voor f 5,(uit onze opruiming) De wonderbaarlijke wereld der toekomst voorspellers, Chandu. De wonderbaarlijke wereld der magiërs, Chandu. Ik herinner mij, Luns Toekomst shock, Alvin Toffler Gesprekken met bekende Nederlanders, Godfr. Bomans Moeder, gedichten en kleurenfoto's 5 Gelukbrengende wolken, v. Gulik Labyrint in Lan-Fang idem Fantoom in Foe- Lai idem Ideeën, Multatuli Dode Lente, Rachel Carson Handboek vervuild Nederland Het verzorgen en kweken van Cactussen, H. Herold Kabelpiraten, Oswald Wynd My contact with flying saucers, Dino Kras- pedon Het grote wonder, Praktische raadgevingen voor de a.s. moeder In de tijd van Tune, Lauwrence Durrell Voor f 10, De scharlaken stad, HellaHaasse. De ingewij den, idem. Het woud der verwachting, idem. Kooplui vervoveren de wereld, H. Schreiber Tropische vogels, dl. I en II (per deel 10, Fazanten en pauwen, R. R. P. v.d. Mark Wereld der Dieren, vogels, Elseviers idem Lagere dieren, idem Amfibieën. Nick Carter, de grootste detective van USA. Konink. der Ned. in de 2e wereldoorlog, L. de Jong (voorspel) idem deel 1 en 2 tesamen voor 25, HOGER HOGER! Iedere keer als we een boek bestellen bij de uitgever blijkt de prijs verhoogd. Het waarom, en waarom zoveel, blijft altijd een vraag, er is namelijk voor elke verhoging wel een antwoord te verzinnen? Om U een voorbeeld te noemen: Keyners kookboek kostte 5 jaar geleden 7,90. Precies het zelfde boek, geen letter aan veranderd of verbeterd kost nu f 10,90. De meest onbe schofte prijsverhoging vinden we wel die van "Wilde Bloemen van de Wereld" dat we U in ons vorige blad aanboden voor 59,50 en dat we nu officieel voor 62,50 moeten verkopen. Zelfde oplage, zelfde boek. En vertelt U me alstublieft niet dat het door de olie komt! "Vijftien jaar Boven Digoel" van I. F. M. Salim kocht U de vorige week misschien nog voor 42,50. Nu kunt U er 49,50 voor betalen! "Van regeringswege" wordt getracht de schaamteloze prijsopdrijving van particulie ren te beperken. Maar deze boekenprijzen zijn legaal, aldus onze boekenleverancier die onze verontwaardiging niet kon delen. "Anak Kompenie" had volgens de huidige stand allang f 7,90 moeten kosten i.p.v. f 4,15 en het is onbestaanbaar dat zo'n dikke softback als "Piekerans van een straatslijper" nog steeds f 9,50 kost. Iedere ander boek van dit formaat kost f 14,90 of 18,90 .Zolang -we echter niet voor de rechter worden gesleept blijven we onze eigen uitgaven tegen de oude prijs verko pen. Maar houdt U voortaan wel rekening met de plotselinge stijging van andere boe kenprijzen. Wij kunnen er niets aan doen. L.D. (Boekhandel) 22

Tong Tong | 1974 | | pagina 22