UNBTRAVEL Coupon 27 Volledig verzorgde dagen uit en thuis Op eigen houtje en toch maar voor f2.100,- retour U vliegt per KLM, dus dat zit wel goed KLM Thuis in de lucht Nu is er eindelijk een volledig verzorgde Indonesië-reis waarbij u ruim lijd en ge legenheid krijgt familie, vrienden en ken nissen te bezoeken. En opnieuw de sfeer te beleven die dit prachtige land u biedt. Want, niet alleen Jakarta, Bogor, Ban dung, Jogjakarta en Bali worden bezocht. Maar ook plaatsen als Solo, Madiun, Tre- tes, Malang en Surabaya. En dat allemaal op basis van volledige verzorging, zowel voor wat betreft reis en vervoer ter plaat se, als verblijf in goede (niet luxe) hotels. Zelfs de excursies zijn bij de prijs inbegre pen. Zoals naar de Tangkuban Perahu en de Mendut tempel. De prijs van zo'n volledig georganiseerde tour bedraagt: ƒ3.125,-. Als u niet in groepsverband wilt reizen en logeert bij familie of vrienden, kunt u toch profiteren van een gereduceerd KLM- tarief. De enige voorwaarde is, dat u langer dan 21 dagen en korter dan 180 dagen in Indonesië verblijft. Dat verblijf regelt u uiteraard dan zelf. Alle vluchten voor deze reizen worden uit gevoerd door de KLM in samenwerking met Garuda. U hebt dus steeds het komfort en de service van een lijndienstmaatsfhap- pij met een wereldnaam. En, u vliegt recht streeks. Vanaf Schiphol naar Jakarta. Aan boord is Nederlands- en Indonesisch- sprekend personeel. oJqq Boek uw Indonesië-reis bij Piet Heinplein 1, Den Haag, tel. 070 - 608837 Bijkantoren: Het Kleine Loo 418 A, tel. 070 - 832306 Thomsonlaan 83, tel. 070 - 637947 B Theresiastraat 82, tel. 070 - 839906 Stuurt u mij vrijblijvend meer informatie over uw reizen naar Indonesië. Naam: Straat: Plaats: s.v.p. opsturen in gesloten envelop Een nieuwe manier om Indonesië (weer) te zien! TT 15 24

Tong Tong | 1974 | | pagina 24