KERST WENSEN *sm 32 - K - Prettige Kerstdagen en een gezegend Nieuw-Jaar voor alle lieve "sobats". H. M. Abresch-Uniken v.d. Tuuk, Kinheimflat 248, Haarlem. Selamat Tahun Baru toegewenst door W. H. Ager- beek, gepens.douane-ambt., T. E. Teunissenweg 23, Damwoude (Fr.) Fam., Vrienden, Kennissen Prettige Kerstdagen en Voorspoedig 1975, toegewenst door H. M. Andela en echtgenote, Duivenvoorde blok Nr. 43, Leid- schendam. VRIENDEN EN KENNISSEN PRETTIGE KERSTDA GEN EN VOORSPOEDIG NIEUWJAAR. H. W. Arends Merellaan 71, Maassluis. Moga-moga seluruh dunia beroleh kemakmuran dan 'a fiat dalam masa j.a.d. E. C. C. Barnaart en Mw. C. Barnaart-Hoff, Joppelaan 37-A, Gorssel. Wij wensen gaarne familie en kennissen geluk en gezondheid voor 1975. W. G. Baudoin, Huissense- straat 44-2, Arnhem. Goede Kerstdagen en voorspoedig 1975 toegewenst aan familie en vrienden door Ted en Ottie Bax-v.d. Berg, Platostraat 35, Amsterdam. Familie J. de Beer wenst familie en bekenden een voorspoedig 1975. J. de Beer-Samsinah, Pr. Beatrix- straat 11, Woudenberg. Mia en Ben Bernard wensen vrienden en kennissen voorspoedig 1975, Foeliestraat 70, Hoogvliet. Familie, Vrienden en Bekenden Prettige Kerstda gen en Voorspoedig 1975 toegewenst door John Fr. Beynon-Vecht en Mw. I. Vecht-Jusin, Curagao- str. 43 hs, Amsterdam-17. Al wat ik voor mezelf wens, wens ik voor U allen. Inge Blankenberg, Puttelaan 178, Boskoop. Allen een gezegende Kerst- en Nieuwjaar toege wenst door F. Boeckholtz, Linnaeusparkweg 113 2E Amsterdam. Eric Boogaard en Joke Boogaard-Staneke, Edu en Llnda, wensen vrienden en kennissen veel geluk in 1975, Reigerstraat 13, Enschede. Familie en Vrienden Zalig Kerstfeest en gelukkig 1975 toegewenst door Willy en Loekie Bouwer, Schiestraat 85, Amersfoort. Vrolijke Kerstdagen en gelukkig Nieuwjaar voor kinderen, tjutjuks, broers, zusters, neven, nichten en Directrice met het Bestuur van Tong-Tong van Leo en Zus Coldenhoff-Kerkhoff, Nieuwstraat 25, Heerlen. Zalig Kerstmis en een gelukkig 1975 toegewenst door Chris, Helen, Clementine en Clem. Ie Cotey, Vlierstraat 590 Enschede. Gelukkig Kerstfeest en gelukkig Nieuwjaar toege wenst door Fam. Crutzen-Pesch, Tonystraat 45, Den Haag. Een gezegend en Gelukkig Kerstfeest en idem 1975 toegewenst door J. A. Corver, Reinaartsingel 45 Maastricht. Aan allen: "Zalig Kerstfeest" en voorspoedig 1975. A. B. C. David, Burg. Visschersstraat 73, Ulestra- ten. Zalige Kerst, Voorspoedig 1975 toegewenst aan Familie, Vrienden en Kennnissen door Corry- Mevr. C. Diederich-van Rijn, Groenendaal 144, Ede - 6100. Voor alle Tong-Tongers gezegende Kerstdagen en gelukkig 1975. Miel en Noes van Diggelen-Aschoff, Pres. Steynstraat 38 A, Lelden. "Familieleden, vrienden en kennissen: Zalig Kerst feest en beste wensen voor 1975". A. van Duiken, Hoogheemraadweg 68, Amsterdam. Prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1975, toe gewenst loor G. M. R. Dünnwald - J. A. Farenskeen, Linthorst Homanstraat 8, Meppel. Bestuur DINO, Emmaplein 20 Bergen op Zoom, wenst allen een goed Kerstfeest en voorspoedig Nieuwjaar. Indische Nederlanders, Nederlanders uit 't voor malige Ned.-lndië: SLAMAT 1975. Mevr. H. I. Elze- Diederich, Deweverstraat 10, Nuth. Masing-Masing banjak redjeki dan wall'aflat dalam tahun 1975. Maud, Candy, Pascal en Norbert Fea v.d. Putt, Fr. Reuterstraat 4/5, 3078 Stolzenau I, W.-Deutschland. Felices Pascuas y prospero ano Nuevo. Fam. A. Flamming, Alph. Diepenbrockstr. 1 B, Amersfoort. "Een gelukkig Kerstfeest en voorspoedig 1975" W. M. Fredrikse en Mw. G. I. Fredriksz-Japin, W. de Zwijgerlaan 12, Leidschendam-Z.H. Vrienden en Kennissen gelukkig Kerstfeest en 1975 toegewenst door de Van Galens (Djocja). Familie, Vrienden en Kennissen gezegend Kerst feest '74 en voorspoedig Nieuwjaar '75 toegewenst door Letty en Puck. Huize: A. Geurin-Siegel, Dub- belstr. 21, Dordrecht. Familie Vrienden, Kenninnssen Prettige Kerstdagen en het beste voor 1975 toegewenst door E. M. Goedhart en echtgenote, Zilversparstraat 27, Echt. (L.) Familieleden, Vrienden en kennissen: Slamat serta banjak redjeki dalam 1975! Toegewenst door: Mevr. I. X. de Graaff-van der Geugten, Toscalaan 99, Hoogvliet en Fam. M. de Graaff, Toscalaan 432, Hoogvliet. Thea en Willy Grashuis, Paltroklaan 59, Schiebroek, Tel. 010- 22 58 01 wensen alle familieleden, vrien den en kennissen een Zalig Kerstfeest en een Selamat Tahun Baru 74/75. Alle vrienden - Zalig Kerstfeest en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Toos en Lex Grondhuis, Ruthardlaan 33, Bussum. Fellz Navidad Y Slamet Tahun Baru. H. Ph. Gelsing, "Miralmonte", Apt. 49, Coïn-Ma- laga (Spanje). Vereenzaamden en alle Oud-lndischgasten gezegend Kerstfeest, vredig 1975, beste Vrienden. H. J. O. van Haagen, Bertelmanstraat 20 hs, Amsterdam. De twee oudjes Pih en Puck wensen al hun sobats voor 1975 gezondheid en geluk! v. Haastert. Familie, Vrienden en Kennissen Vrolijk Kerstfeest en Voorspoedig 1975. E. H. Halewijn, Jaarsveldstr. 185, Den Haag. Familie en kennissen in Nederland Zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1975 toegewenst door Mevr. S. v. Harreveld-Dittberner, P. O. Caisa postal 18091, Aereoporto - Congoshas, Saopaulo-Brazilië. Gelukkig Kerstfeest en een zegenrijk 1975 namens Wil en Ruud Hazenberg en Oma Verbeet, Weilust- laan 33, Breda. P.F. 1-1 -'75 J. D. Heineman, Huize Randerode, Loolaan 48-50, Apeldoorn. Zalige Kerst, sterkte, veel geluk en gezondheid toegewenst met Nieuwjaar. G. J. Hendriks, Steijn- straat 7, Arnhem. Vrienden en Kennissen van Soerabaja, Malang, Bandoeng, Batavia en Medan in de jaren van 1919 t/m 1954 wensen wij zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar; 1974-1975. Fam. Chr. L. A. Hendrlkse, S. L. Louwesstraat 57 Enschede. Voor alle Indischgasten: Een slamat tahun baru!" J. Henne, Vossenstraat 7, Amersfoort. Allen veel heil en zegen met Kerst en het Nieuwe Jaar toegewenst door Fam. Hess-Beijer, Is. van Hoornbeekstr. 69, Zwolle. Alle vrienden een goede Kerst en voorspoedig v Nieuwjaar toegewenst door Fam. G. U. Hoffmann- Antonio, Planetenlaan 73, Spijkenisse. J. J. van Hout en dochter Geertje wensen familie en kennissen een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toe. Nwe 's-Gravelandseweg 7, Bussum. Vrienden, Familie uit Sragen, Djakarta, Bandung: umur pandjang, banjak redjeki! Hr. en Mw. Ivens- Anthonlo, Zeeloodsenlaan 32, Den Helder. Een prettige Kerst, goede jaarwisseling en Voor spoedig 1975 toegewenst door Wim en Jeanne Jansen, Lichtenbergweg 109, Den Haag. Aan alle bekenden Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. J. de Jong-Dorff, Parelvisserstr. 639 Apeldoorn. Vrienden en Kennissen gezegende Kerst en Geluk kig 1975 toegewenst. Fam. David. M. Kan-Eisinger, Braak en Bosch 22-2, Amsterdam. Familie, Vrienden en Kennissen, waar jullie ook zijn, voorspoedig 1975. Fam O. B. Kerger-Gootjes, Emmeloord. Zalig Kerstfeest en Veel Heil en Zegen in 1975 toegewenst door Fam. Joh. Keijser, Westeinde 32, Zevenaar. Alle broeders en zusters Zalig Kerstfeest en Ge lukkig Nieuwjaar 1975 toegewenst door W. Key, Braakmanstr. 16n, Arnhem. Fam. F. Kirschsein-Beun, Leendert Valstarhof 7", Amsterdam, wenst Familie, Vrienden en Bekenden Zalige Kerst en Nieuwjaar '75. Zalig Kerstfeest en een gezegend gelukkig Nieuw jaar toegewenst door: Fam. W. W. Klavert-Giezen- berg, Leon v. Heilstr. 18, Breda. Prettige Kerst en gezegend Nieuwjaar. Jan en Lauty Kleevens-Musch, C. J. Curielaan 15. Vleuten. Slamet Taoen Baroe. Banjak redjeki; Oma Bertha. Mevr. B. A. M. Kloos-Bergerhoff van den Bergh, Hyacinthweg 6, Den Haag. Luidjes, alle goeds voor een gezegend Kerstfeest en Nieuw Jaar. Fried G. M. Knaven, Ananasstr. 15, Den Haag. Allen een fijne Kerst en zeer gelukkig 1975 toege wenst. J. M. Koenekoop en 99%, Piet Heinlaan 44, Oegstgeest. John Kolmus, Zus de Vink, kinderen en kleinkinde ren te Rotterdam wensen allen een zalige Kerst en voorspoedig Nieuwjaar. Fam. J. Kolmus-Vink Mo lenvliet 97, Rotterdam-24. Lieve vrienden en kennissen Prettige Kerstdagen en een gezegend jaar. Ch. A. Kornmann Rudi en Mw. L. F. Kornmann Rudi-Klerks, Karei Doormanlaan 14-A, Katwijk aan Zee. Fam. A. Kortz, Scheepstimmermanslaan 17 a, Rot terdam wenst vrienden en bekenden slamat tahoen baru. Familieleden, kennissen een Prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Fam. L. R. Kreeuseler-Pleyte, Burg. Molenaarstr. 17, Rotter dam. Aan Vrienden en Kennissen een Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Frida en Ina Kuypers, Paletplein 78, Tilburg. Alle familie's en kennissen een gezegende Kerst en Nieuwjaar. Frits en Muis Lammerts van Bueren- de Klerk, Klaas Woltjesweg 19, Zuidbroek. "Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar aan Vrien den en Kennissen." G. Th. Lemaire, Rooiakker 15, Ulvenhout. Hetty Blume en Ger Lenting wensen allen Prettige Kerstdagen met veel geluk en gezondheid in 1975. H. A. Lenting-Blume, Dokweg 15, Dordrecht. Familieleden, sobats en kenalans Merry X-mas and Happy New Year. Lonk en Broer de Leur Sasja, Ruth, Margrietstraat 45, Arnhem. Vrolijk Kerstfeest, allerbeste wensen voor 1975 toe gewenst aan alle sobats door Mevr. B. Lewerilla» Meppelweg 481, Den Haag.

Tong Tong | 1974 | | pagina 32