0 00B B B BB Jan Rijpstra n.v. o- o Wij wensen U prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1975 KONFEKTIE - MEUBELEN - WONINGTEXTIEL RADIO EN TV HAARDEN - HUISH. APPARATEN RIJWIELEN ooooooooooooooooooooooooooocoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 33 Wij wensen alle T.T.-leden, tamilie, vrienden en kennissen een voorspoedig 1975. Fam. F. van der Leij, Tramstraat 32, Bredevoort (Gld.) Oud-Bandoengers, leden Middenstandsvereniging, klanten van Boekhandel Vorkink, gezondheid en voorspoed toegewenst door: J. Lutteken, nu in Ver pleeghuis Weddesteyn, Woerden. Oul-Douane-Collega's, Vrienden en Bekenden Pret tige Kerstdagen, voorspoedig Nieuwjaar Oemoer Pandjang. Fa. H. M. Malee-van Hien, Ceramstr. 31. Dordrecht. "1975, vrede, gezondheid, zegen voor sobats uit en in Indonesië." Puck-Rudi Mariouw, Voorham- straat 10, Zoetermeer. Aan allen Zalige Kerst en Gelukkig Nieuwjaar toe gewenst door Fam. C. Martens-Fretz, Leliestraat 116, Doetinchem. Lieve vrienden, dit wensen we jullie: hééél erg veel SLAMET. Fam. Chr. Mayer-Kepel, de Schaap- herderstr. 25 hs, Amsterdam. Beste wensen van Z. van Meerten, gep. MULO- Directeur Indonesië en Mw. C. J. van Meerten- Veenendaal, Rijksweg Noord 29, Eist (Gld.) Familie en vrienden gezegende Kerstdagen en voor spoedig Nieuwjaar toegewenst door Willy en Chris Mekern, Nierkerke&traat 3-IV, Amsterdam. Vrienden en Kennissen Slamat Tahun Baroe. Dodo Meijer-Bloot Harry Meijer, Cloeckplein 34 Arn hem. Prettig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar. Carel en Piep Mispelblom-Beijer-Noach, Galileïstr. 43, Den Haag. Prettige Kerstdagen en Selamat Tahun Baru aan alle sobats. W. Mongula en echtgenote, Karekiet- str. 81, Capelle a/d IJssel. Zalige Kerst en Gelukkig Nieuwjaar aan oude en nieuwe kenallans. J. Munnich en Mevr. J. M. Mun- nich-van Haastert, Laurierstraat 423, Heerlan. Familie en Sobats, prettige Kerstdagen en geluk- gig 1975. L. F. Ohl, Druivenstraat 23, Den Haag. Tong-Tong-vrienden wensen wij toe: Gezegende Kerst, Slamet Tahun Baru! Fam. Panhuyzen-Fraey- hoven, Laan der Ver. Naties 18, Harderwijk. G. J. K. Pesch, Bowlespark 13, Wageningen wenst familieleden, kennissen en vrienden zalig Kerst feest en gelukkig Nieuwjaar. Allemaal een zalige Kerst en een gelukkig 1975, toegewenst door: Fam. G. Petrus-Fredriksz, van Hanxl. Houwerstr. 471, Amsterdam. Vrienden en Kennissen vrolijk Kerstfeest en een gezegend 1975 toegewenst door: Fam. J. E. Priege- laar-Dowit, Diamanthorst 299, Den Haag. Prettig Kerstfeest 1974 en voorspoedig 1975. G. Pilouw en Mw. C. L. Pilouw-Lagarde, Opaalstr. A-24, Leiden. Wij wensen U allen een zalig Kerstfeest en een voorspoedig Nieuwjaar toe. F. Poortman en Mw. J. M. Poortman-Glezenberg, Heuvelbrink 51, Breda. Zalige Kerst en Gelukkig Nieuwjaar wensen fam. Rlekerk-von Franquemont, Richard, George Char les, Yvonne, Burg. Molenaarstr. 136, Rotterdam. Een Zalige Kerst en Gezegend 1975 toegewenst door: Arie - Jo en kinderen Roeloeff, Rijksstraatweg 27-1. Duivendrecht. J. R. F. Rugebregt, Oud-Onderluitenant KNIL, Se- ringenstr. 68, Zwolle, wenst: "Gezegend Kerstfeest en gelukkig 1975. Groetjes!" Feliz Natal e Feliz Ano Novo. Fam. Ruitenbach, Caixa Postal 833, Sad Paulo (Brasil) Vrienden en Kennissen een voorspoedig 1975 toe gewenst door Mevr. B. E. G. A. van Ruyven-Lo- geman, v. Asch v. Wijckstr. 15, Amersfoort. Prettige Kerstdagen en voorspoedig 1975 toege wenst door: Maud en J. H. Ritman. Prettige Kerstdagen en Slamet Tahun Baru toege wenst door: Mevr. L. W. Martens (Oling Sahetappy) en E. R. Martens-Neuvenheim, Wibautstraat 38, Dordrecht. Wij wensen allen voor 1975 een goede start en veel succes! Peter en Benita Nagel, Mozartweg 28-C, Amersfoort. Al onze Indische vrienden: Gelukkig 1975! Pim en Sylvia Nelissen-Luderus, Colenso, Soest. Saudara Saudara dan sobat sobat slamet Hari Natal dan Tahun Baru. A. G. Nemmers en Mw. L. Nem- mers-Smith, Koolhovenstr. 95 Utrecht. De beste wensen vn Koos Jeanne Offermans-van Gessel. Park Boswijk 689, Doorn. Tong-Tongers, Saudara's dari Indonesia jang terada di Seluru dunia, selamat hari Natal 1974, dan tahun baru 1975. Saudara Leo F. Ost, dan keluarga, Win- gerdweg 16 Hoensbroek-Z.L. Alle Medanners, brandbollers en djadjaneters een kendjang 1975. John Salfischberger, Kortgene- straat 5, Rotterdam-23. J. L. K. Sanderse en echtgenote. Jan Topweg 17, Nunspeet wensen alle Indischgasten een gezegend Kerstfeest en een voorspoedig 1975. De Tong-Tong en haar abonnées een gelukkig 1975 toegewenst door Mej. T. C. de Seriere, Saturnus- str. 243, Spijkenlsse. Gezondheid, Vrede en Geluk in 1975. C. Siebeler, J. Abalszstraat 21, Amsterdam. Allen: Zalige Kerst, Vredig en gezond 19751 W. A. Sikman, Piet Heinstr. 114, Maarssen. Kennissen en Tong-Tong, Kerst en Nieuwjaar het beste toegewenst. Fam. W. Singerling, Joh. Ver- meerstr. 8, Woerden. Zalig Kerstfeest en Voorspoedig 1975. Fa. W. Smis- saert-Engelbert von Bevervoorde, Lavendelstr. 56, Sittard. Tong-Tong-lezers en sympathisanten veel geluk in 1975. Ph. H. L. Smith, Meervalpad 7, Hoogvliet. Mr. en Mrs. S. P. A. Soumokll wensen vrienden en Tong-Tongers "Goede Kerstdagen en Voorspoe dig Nieuwjaar." 19760 S. Falcon Drive, Oregon City, Oregon 97045. Prettige Kerstdagen en gezegend 1975 toegewenst door: F. Th. Speil de Genestetstr. 33, Venlo. 07650" "Alle vrienden en bekenden een Slamat Tahun Baru toegewenst - Ike en Hans van Staveren (geb. Bos) 308 - 7th Street, Palisades Park, New Jersey - 07650 Wij wensen onze vrienden een goede Kerst en gezegend 1975. Paul en Aat Stolk-Gersen, Loos- duinsekade 563, Den Haag. Ik wens allen een Zalig Kerstfeest en een voor spoedig Heilig jaar 1975 toe! W. F. W. Schardijn, J. de Jongstr. 71, Den Helder. Gezegende Kerstdagen en de allerbeste wensen voor 1975. Fam. G. de Scheemaker-Dohmen, Pep- pelweg 90 B, Rotterdam-12. Alle bekenden een fijne Kerst en voorspoedig 1975, toegewenst door J. J. Schlieker, Rudolf Agricolastr. 23 hs., Amsterdam-W. - Slotermeer. Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toege wenst door J. Scharff, Barentszstr. 45, Den Haag. Familfe en Vrienden een vrolijke Kerst en geze gend 1975 toegewenst door J. en N. Ulveling, J. B. Ulveling, Julianaplantsoen 7, Meerssen. Kinderen - Familie - vrienden en kennissen prettige Kerstdagen, een goed uiteinde - een goed en ge zond 1975 toegewenst door: Mevr. S. F. Urbach- Hartman, Jaap Edenstr. 26 hs, Geuzenveld - Amster dam. Gelukkig Nieuwjaar aan alle Tong-Tong-abonnées en meelezers toegewenst door fam. V. de Vries- Blokker, Waling Dijkstr. 61 Vrouwenpolder (Fr.) Alle Tong-Tong-lezers Zalig Kerstfeest en voor spoedig 1975 toegewenst door fam. E. L. Welcker, Bargapark 14, Bergen - L. Zalig Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar 1975. Fam. W. Westenberg-Stekkinger, Laurens van Teylingen- str. 9, Medembllk. Slamet tahun Baru aan alle Sobats en Kenalans. Jeanne en Frits Weyrich, El Roque 17, La Ampolla (Tarra), Espana. Gelukkig Kerstfeest en voorspoedig 1975 toege wenst door M. F. van der Wijst, Kapittelstraat 26, Weert (L.) Een gezegende Kerst en een voorspoedig 1975 voor alle sobats, waar ter wereld, toegewenst door Oeby en Bram Wijtman, Dortstraat 72, Nw. Vennep. Aan alle vrienden en bekenden een zalige Kerst en een gelukkig 1975 toegewenst door: G. B. Th. Wijtman, Lindenlaan 5, Busum. DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O. O O O O O O O O O JAN RIJP5TRA Wij danken U voor het in ons gestelde vertrouwen en wij zullen in het Nieuwe jaar weer gaarne de inrichting van uw woning en de vernieuwing van uw garderobe verzorgen. Gunstige financierings- voorwaarden Bezoekt onze showrooms: de constant rebecquestraat 3-49 (bij G.E.B.) Den Haag Telefoon 070-46 20 00 o .o O O O O O O O

Tong Tong | 1974 | | pagina 33