Kom! Een bezoek aan Indonesië is een unieke belevenis. Dit jaar. BOEKHANDEL TONG TONG (PETJOH) VOETBAL De nieuwe kleurenbrochure over Indonesië ligt voor u klaar. Als u een exemplaar wilt ontvangen, stuur dan de bon in naar Garuda Indonesian Airways, Postbus 491, Amsterdam. Naam: Adres: Plaats:. ■■indonesian airways Indonesië begint al in de lucht VOOR UW REIS NAAR INDONESIË Op reis naar Indonesië - J. Dominicus 17,50 (2,25 porto) Een handige, overzichtelijke reis gids met vele illustraties, onmis bare informatie over de beziens waardigheden van de hand van een ervaren reisgids en auteur op dit gebied. Van Goor's reisgids voor Indo nesië 4,95 (1,30 porto). 22 uitgebreide beschrijvingen van eilanden en steden: excur sies, tips, informatie over hotels etc. Een inleidend hoofdstuk over land, volk, historie, kunst en cultuur. Indonesisch op reis - van Goor's taalgids, 6,90 (1,30 porto) Nieuwe, practische gids voor snelle oriëntatie en werkelijk verstaanbaar maken. Systema tische indeling en aparte kolom voor de goede uitspraak. Leerboek Bahasa Indonesia - Prof. Dr. A. Teeuw 20,90 (2,25 porto). Beoogt het huidige Indo nesisch voor Nederlanders toe gankelijk te maken. Gericht op practische taalstudie, ook op zelfstudie. Guide to Bali - portrait of an In donesian island, 22,(2,25 porto). Een zeer waardevolle, prachtig met kleurenfoto's ge- illustreerde gids die U uitstekend te pas zal komen bij een be zoek aan dit boeiende eiland. Een up to date handboek over de vele aspecten van het Ba- lische leven en cultuur. Toen ik al zestien jaar, noh altijd ik moet om ses ier safens naar chuis, omdat mijn moeder erh streng. Daar om ik seh altijd mijn frien jarig. Toen friendennnja al op, ik seh ik haat luis teren radio naar foetballen uit chol- land. Als foetballen in cholland altijd tot laat, omdat klokkennja in cholland lopen te langsaam, dus als bij ons al laat, bij gun noh froeh. Maar op een dah ik word ondek door mijn moeder. Niet foor niets se sehhen, "al is de leuhen noh so snel, de waar heid word ook eens moe." Maar dese keer waarheidnja noh niet moe, en daarom ik ben de sigaar. Toen ik kom thuis, mijn moeder fraah mij ik haat luisteren radio bij wie, ik seh bij Pang. Omdat ik ben gelemaal niet bij Pang hewees, ik weet niet bij Pang ister niet radio en mijn moeder ken moedernja fan si Pang erh hoed. Daarom sij seh ik moet maar een week op mijn kamer blijven zitten om hoet na te denken waar ik wei ben hewees. TEEHAHA Indonesië, Een land van'vele eilanden. Van natuurschoon. Van vele mensen, ceremonies. En van vele authentieke kostuums waarvan de volmaaktheid door de eeuwen heen dezelfde is gebleven. Garuda vliegt regelmatig op Indonesië, vanuit Europa, Azië en Australië. napudo

Tong Tong | 1976 | | pagina 5