POEKOEL TEROES POT Ons reservefonds voor moeilijke da gen! Tong-Tong wil geen subsidie. Het wil voortbestaan' alleen als U dat wilt. Met uw steun poekoelen wij teroes! giro 6685 t.n.v. Ind. Tijdschrift Tong Tong. Hieronder laten wij, onder hartelijke dank zegging aan alle schenkers, de verant woording volgen van de giften die zijn binnengekomen voor het reservefonds voor Tong Tong over juli 1976. A.A. 25,Mevr. C. S. Alexandre 7,80; I. de Bruin 4,—; A. Burg 10,—; A. Bieri 10,M. H. Ch. Baert-Hessing 20,Mej. M. L. Balsem 50,J. J. v. Baalen-Kleefstra 10,50; L. Beets-Appy 4,—; R. C. L. Bosch- Jansen 10,Drs. O. A. ten Cate 15, K. S. v. Dalm-v. Loon 7,50; Mej. J. L. Droop 50,B. v.d. Ende-v. Huffel 20,Mevr. R. Grooss 10,K. Gebhardt-Beer 25, C. C. F. de Graaff 25,—; W. Hazenberg- Verbeet 10,P. H. v.d. Heide 50, HAG 35,—; P. J. v.d. Horst 10,—; J. C. Heetkamp-Sentius 20,Drs. W. Haze- voet 100,Mej. F. E. Herrebrugh 25, Mevr. L. Haighton 10,E. in 't Veld 25, D. de Jong 34,P. Juch-Arnold 25, F. Klein 20,—; L. Keidel 3,—; Mej. J. W. Koch 30,Mevr. v.d. Liesdonk 20,H. M. v.d. Made-Klein 200,—; W. Meuleman 50,R. Mariouw 10,R. L. Mellema 50,Th. Muller 10,—; Mevr. A. B. Neys 20,Mevr. B. M. Naberman 10,Mej. A. H. Overdijkink 10,J. Oostwald-Stada 20,—; M. P. 10,Negaya Riekerk 25, Mevr. H. Reisner 10,—; D. M. Rosbach 10,G. A. Swart 50,E. en H. S. 15, P. B.'Buis Sommer 14,M. Sirag Nobel 15,C. W. Struwer 2,W. A. Sikman 20,H. J. Stumpf 10,F. H. Timomor 5,T. N. Tan-Tjoa 7,M. E. Verhoef- Versluis 25,A. v. Velthoven 10,H. W. Visser 1,M. Vunderink 14,Mevr. E. Velders 8,C. Verbeet-Courant 10, J. W. Willems-Sterckx 33,—; I. Weintré 9,25; Mej. G. H. J. v.d. Werff 50,M. H. W. Walbeehm 12,Mej. D. J. Wirschuleit 20,I. Zeelenberg-Blankenberg 40, Binnengekomen in Juli 1976 totaal f 1526,05 - Si Vlekkie hij drinkt heel benzineblik leeg, toen hij loop weg en ineens hij stop en toen tebalik. - Kassian zeg, en toen hoe, dood? - Niet, benzinenja op I 10 DE NIEUWE STRAATNAMEN VAN DE STAD SOERABAIA (II) Destijds ontleend aan het Nieuw- Soerabaiasch Handelsblad. Op deze lijst staan eerst de oude-, daarnaast de nieuwe straatnamen. F Fabriekstraat, Dj. Baksana - Frederik- straat, Dj. Tampomas G Goorplein van, Aloon Aloon Perak - Gang Pasar Genteng, Dj. Doerasim - Goenstraat van, Dj. Empu Tan Tular - Genteng Thomas, Genteng Butulan - Genteng Schout, Genteng Mohamadij- ah - Greveweg de, Dj. Hajam Wuruk - Gerrit Jan Terwoordstraat, Dj. Krem- bangan - Gang Niam, Gang Lemahpu- tro - Galenstraat van, Dj. Megawati - Geunstraat van, Dj. Pengenal - Gang Remise I t/m VIII, Sawahan Gg I t/ VIII - Gang Kribben, Dj. Tembakan Telaga H Heutszstraat van, Dj. Teuku Umar - Huygenstraat, Dj. Panti Dharma - Hal- teweg, Dj. Andaka - Hoffmanstraat, Dj. Anderpati - Huygenstraat, Dj. Gambu- han - Hoornstraat van, Dj. Hamsjah Fansjuri - Huygenstraat, Dj. Jasan Pra- dja - Heemskerckstraat, Dj. Kartiko - Hoogendorplaan van, Dj. R. A. Kartini "JD - - v.\. - Herendwarsstraat, Dj. Kepodang - Huygenstraat, Dj. Listia - Herenstraat, Dj. Radjawali - Herensteeg, Dj. Man- jar - Huisduinenweg, Dj. Pahang - Huy genstraat, Dj. Panti Djadjar - Henan- weg, Dj. Praban Tengah - Houtstraat, Dj. Upa Djiwa - H.B.S.straat, Dj. Wi- djojokusumo I Idenburgstraat, Dj. Tjokroaminoto - Im- hofflaan van, Dj. Tumampel J Jan van der Heidenstraat, Dj. Galuhan - Julianaboulevard, Dj. Tjendana K Koninginnelaan, Dj. Andjasmoro - Kip- pesteeg, Dj. Djintan - Kromme Elle boogstraat, Dj. Elang - Kranggan Dwarslaan Gg II, Dj. Idjen - Klaus- straat Gg I, Kalianjar Buntu Gg I - Klausstraat Gg II, Kalianjar Buntu Gg. II - Kalonganpark, Taman Kalongan - Kalongan Nieuwe, Kalongan Baru - Kromme Kalongan, Kalongan Belok - Katstraat de, Dj. Tjandipuro - Kalon gan Grote, Kalongan Besar - Kalon gan Kleine, Kalongan Ketjil - Kalon gan de Zoete, Kalongan Lor - Kantine- steeg, Dj. Kapulaga - Kebalenstraat Kleine, Dj. Kebalen Timur - Kebalen straat Grote, Dj. Kebalen Barat - Kijk- duinweg, Dj. Kelantan - Krembangan Westerkade, Dj. Krembangan Barat - Kraaiensteeg Gang Buntu, Dj. Krem bangan Bujut Buntu - Koksteeg, Dj. Kunir - Kromme Waterstaatsteeg, Dj. Lajar - Kerkhoflaan, Dj. Makam Pene- leh - Kampementstraat, Dj. Mansjur, Kjai Mas - Kranggan Dwarslaan Gg. Ill, Dj. Merbabu - Kraaiensteeg, Dj. Pasar Krembangan - Kruizerkadeweg, Dj. Pendjeladjah - Kerkstraat Nieuwe, Dj. Pirngadi - Kempeestraat, Dj. Pram- banan - Koperstraat, Dj. Ratna - Krang gan Dwarslaan Gg. I, Dj. Bunten - Klerkstraat de, Dj. Kahuripan TÜALIE SCHREEF BID en WERK Het gaat natuurlijk om dat en werk". We krijgen wel eens brieven van lezers die vernemen van onze moeilijkheden en zeggen: "Bid toch!" Laat ons dit voorop stellen: zonder Godsvertrouwen zouden wij dit werk werkelijk niet beginnen. En wat het bidden betreft: er zijn moeilijke dagen die het werk maken tot één aanhoudende litanie (naast - zeker - veel dagen van optimisme en goede moed!) Maar stelt eens voor dat wij tot al onze lezers, die met hun moeilijkheden bij ons kwamen, zouden zeggen: "Ja hoor es, helpen kunnen wij niet, maar bid!" Wat zou Tong-Tong waard zijn? Wij zijn WERKELIJK de hoeder van onze broeders - U ook. Met al Uw talenten, begenadigde lezers, in ijver, geld of kennis, kunt U TONG-TONG groot maken, Uw zwakke broeders helpen en tot een daadwerkelijke hulp zijn van het Nederlandse volk. MaarWERK I" Uit: Tong-Tong Nr. 11; 15-12-'58

Tong Tong | 1976 | | pagina 10