Kom! En zie dansen die niet van deze tijd zijn. In Indonesië. Dit jaar. avonden Speciale informatie- Indonesië begint al in de lucht De KLM en Garuda Indonesian Airways organiseren een erg boeiende film/dia-show over alles wat u op een reis door Java, Bali en Sumatra kunt zien en meemaken. Bovendien krijgt u uitgebreide informatie over het reizen zelf, de hotels, de prijzen en de tours die de reisbureaus voor u hebben. De toegangsprijs bedraagt f 5,-. Plaatsbespreken kunt u zo'n 10 dagen van te voren aan de zaal of bij de plaatselijke VVV. De film/dia-show is op 15 november in Amersfoort 18 november in Rotterdam 19 november in Beverwijk 20 november in Amsterdam 21 november in Amsterdam 22 november in Emmen 23 november in Middelburg 25 november in Zwolle 26 november in Leiden 27 november in Den Haag 29 november in Den Bosch 30 november in Leeuwarden 2 december in Zaandam 3 december in Tilburg Plaats:. indonesian airways Onvoorstelbare kunstzinnigheid, indrukwekkende uit drukkingskracht, imponerend bezweringsritueel - wat kan meer geestdrift verwekken dan de dansen van Bali, Java, Lombokkortom van Indonesië? Garuda, Indone-. sië's nationale luchtvaartmaatschappij, vliegt regelmatig op Indonesië vanuit Europa, Azië en Australië. Vanuit Nederland 6x per week (samen met KLM). Naam: De nieuwe kleurenbrochure over Indonesië ligt voor u klaar. Als u een exemplaar wilt ontvangen, stuur dan de bon in naar Garuda Indonesian Airways, Postbus 491, Amsterdam. Adres:

Tong Tong | 1976 | | pagina 14