wat zal dm ik 9M Lezem Bestel de kalenders nu, het aantal is dit jaar beperkt! Toezending direct na ontvangst uit Nederland. The American Tong-Tong P.O. Box 137, Whittier, C. UW ABONNEE-NUMMER SVP! Wilt U bij het opzenden van .oetaalsoupons s.v.p. de cou pons zelf doornummeren, dan weten wij met een opslag of U aan een nieuw boekje toebent. Ook niet vergeten: Uw abonnee nummer (op de souche bovebaan) op de coupon in te vullen. Dank voor de medewerking! Administratie Het loopt weer naar Sint Nicolaas-en Kersttijd en U vraagt zich misschien af welk cadeau zal ik haar/hem geven? Mocht U tot een boek besluiten ik sta U gaarne bij met een keuze. Schrijft U even een briefje (met gefrankeerde en veloppe voor het antwoord) met oen paar gegevens (hobbies, studiezin, leeshonger etc.) van de begiftigde en ik zal U aan de juiste lectuur kunnen aelpen Nieuwe boeken die zeker het lezen waard zijn, geef ik U hieronder Scandal '63, a study of the Profumo affair. Op het ogenblik een best-seller in Engeland ofschoon het geen sensationeel boek is, maar een objectief beeld geeft van de gehele kwestie, geschreven door 3 stafschrijvers van Lon don Times, Prijs $3.95. Mandate a change, door Dwight D. Eisenhouwer. 2 dln. $6.95. Behandelt de periode van zijn le Pres. schap '53-"56. Interessanta boeken, want als a.s. citizens moet U toch wet en hoe dit grote land bestuurd wordt. Jan B. van Steenbergen Box 17201, San Diego,'C. ST. NICOLAAS IN DE SOOS Het St. Nicolaas in de Soos (Jefferson Recreation Center, 1501 E. Villa, Pasadena) op 8 Dec. a.s. belooft ouderwets rame-rame te worden, gezien de talrijke inschrijvingen. Het soosbestuur verzocht ons U te willen adviseren op tijd aanwezig te willen zijn, dat betekent 2 uur p.m. Sint arri veert precies om 2.30 en bij zijn aankomst wil hij Uw kin deren ook onder de schare zien!

American Tong Tong | 1963 | | pagina 6