er groepen Indo's zijn, die andere richtlijnen zoeken en gunnen hun dit. De goede Ne derlander is verdraagzaam mens. Onverdraagzaamheid bes taat in Nederland ook (evenals bij alle andere volken)Zulke mensen zaaien twist en willen graag andere mensen dwingen. Met dit soort schiet de Indo uiteraard slecht op. Maar het ergst zijn de mensen die ner gens goed aan meedoen, alleen maar schimpen naar links en f echts (en telkens handig de uik naar de wind hangen)Het zijn parasieten van elke maat schappij, want zij weten niet wat dienen is, wat broeder schap is en wat burger zijn is. Zich door zulke mensen la ten bangmaken is het treurigst wat een respectabel mens doen kan. Wees waakzaam! T.R. VREDE OP AARDE Was er ooit een wereld, waarin zoveel viel te wensen. En waarin dit zo hopeloos leek omdat de mensen. Ziende blind in hun strijd om het bestaan, Horende doof, elkaar niet meer f verstaan? aardoor alle goede dingen van het leven. Die wij elkaar, als mens aan menszo gaarne zouden geven Gezondheid, vreugde, huiselijk geluk, voorspoed in zaken. Minder belangrijk worden en op het tweede plan geraken. Betrekkelijk als zij zijn en alleen dan echt van waarde. SPOTLIGHT ON DUTCH-INDONESIAN HISTORY Het nieuwe hoofdstuk in deze serie moet helaas een nummer overslaan omdat de uit Nederland bestelde naslagli teratuur niet tijdig in ons bezit kwam. Daar beginnen wij dus aan in het nieuwe jaar. Het wordt een belangrijk hoofdstuk over de rijp geworden tijd voor de oprichting van het Indo Euro pees Verbond en de officiële erkenning van de naam Indo- European. Hieraangaande be staan helaas veel misverstan den als gevolg van onbekend heid met de historische fei ten. De discussies over het "wel of niet Indo zijn" staan daardoor over het algemeen op een laag peil en doen de In- dogroep geen goed. We hopen dat de lezers van de rubriek "Spotlight" in elk geval be ter beslagen ten ijs zullen komen nu zij de beschikking krijgen over meer feitenma teriaal Wordt die oude roep gehoord "Vrede zij er op aarde" Daarom is "Vrede op Aarde" al wat wij dit jaar wensen. Vrede voor Oost en West, voor U en ons: Vrede voor alle mensen. (Ingezonden)

American Tong Tong | 1963 | | pagina 5