De voorzitter van de Soos, Paul van Ligten sr. ontving uit handen van de bisschop een enorme voorzittershamer als erkenning van de belangrijke plaats die hij in het bestuur vervult. Snoep, chocolademelk en een cadeautje hoorden er ook bij. Alle bij elkaar een echt Sin terklaasfeest dat hoewel een beetje verlaat (after all ligt Californie ook niet naast (Spanje) een compli mentje aan het soosbestuur Osrdiend maakt. keuken. Nu brijgt ze van man lief een super-de lux mix- master en de ellende begint: voor dat de regelaar op de juiste stand is gezet, vlie gen eieren, melk, suiker door de keuken en als de vastges telde mix-tijd om is, zit er practisch niets in de kom meer De jongste zoon maakt zo'n operatie eens van nabij mee. En enthousiast toeschouwer van "Combat" heeft hij zijn «inie gereed: "Mother is op ating on her batter-field! Drie tips voor een beter jaar mevrouw: 1. Rijbewijs halen, niet meer afhankelijk zijn van een doodvermoeide echtgenoot. 2Niet afgeven op de gewoon ten van Amerikaanse vrienden. ze weten en doen het misschien beter dan U. We kunnen van iedereen leren, we zijn be slist niet superieur. 3. Probeer te begrijpen wat de kinderen op school leren en staart U zich niet blind op het veel betere Nederlandse onderwijs. Wat herinnert U zich nog van algebra, meet kunde Frans en Duits? Het komt allemaal wel in orde heus. Met veel toleran tie, veel gezond verstand en veel gevoel voor humor! Happy New Year! Lilian Ducelle Voor Uw mooie kaarten en welgemeende wen sen, heel hartelijk dank! Moge 1964 voor U en de Uwen eveneens het stapje dichter bij de vervulling van Uw emi- gratiewensen zijn. Lilian Ducelle Tjalie Robinson

American Tong Tong | 1963 | | pagina 7