wat zal ik <9 Lezent EXPOSE' BEROEPSMOGELIJKHEDEN MODE IN BATIK In TONG-TONG No. 14 van 30 Jan. ji. ver telde medewerker H. M. LAPRE over BIORYTH- MIEK: Misschien hebt U ook, waarde lezers, be langstelling hiervoor? In deze zin, dat U voor Uzelf ook wilt berekenen welke perioden in Uw leven U "gevoelig" bent (U ziet, ik spreek in enigszins vage termen). Welnu, onlangs, ik meen in de herfst 1962, is er op de Amerikaanse markt een boek ver schenen getiteld: BIORHYTM, a scientific exploration into the life Cycles of the Individual, geschreven door Dr. Hans WERNLI. Dit boek is gebaseerd en uitgewerkt volgens de beginselen van de door heer Lapre genoemde Zwiterse Dr. Fliesz. Het is zeer interessant en de studie is eenvou dig gehouden, dus een ieder kan naast de no dige belangstelling, ook voor genoegen dit boek lezen en bestuderen. Het is niet duur, slechts $3.00 en de extra Cycle Chart nogmaals $3.00. Mocht U er nog dieper op willen ingaan, neem dan ter hand: Dr. A. Szent-Gyorgyi Bio-energetic, $4.50. Bent u "te lui" om voor Uzelf de bereke ning te maken, dan kan ik op uw verzoek - postzegel voor antwoord een foundation in de U.S. noemen, die dat tegen betaling voor U wi I doen. Enjoying Reading, Folks! Jan. B. van Steenbergen Postbox 17201, San Diego, Calif. 92117 Het International Institute of Los Angeles vestigt onze aandacht op een buitengewoon nuttige en interessante expositie in het Great Western Exhibit Center, 2120 South Eastern Ave., City of Commerce. Onder de naam "Third Annual Career Guidance Center" beoogt men een expose te geven van beroeps mogelijkheden werkcondities en school—en trainings-eisen voor ongeveer 500 beroepen. Hoewel oorspronkelijk bedoeld voor ou dere jeugd en jongere volwassenen, kunnen ook ouderen hieri*it voordeel putten met het oogmerk een eventuele verbetering van be- f staan in de States te bewerkstelligen. Wij raden U ten stelligste aan deze expositie te bezoeken. U kunt in het boven genoemde gebouw terecht tot en met 20 Maart, van 9 a.m. tot 4 p.m. Misschien heeft U er reeds iets van ge hoord: 24 April a.s. wordt er in Hotel del Coronado, San Diego een modeshow gehouden waarin voornamelijk de mogelijkheden met batik zullen worden getoond. Nationale Indonesische costuums (Bali, Java, Sumatra, Celebes) verzorgd door Mrs. Soeleiman zullen afwisselend worden ge volgd door moderne creaties door Lilian Ducelle. In de pauze treedt de dansgroep "Slendang Soetra" op. De Show "The Indonesian Look" wordt gepresenteerd door de Amerikaanse organi- satie The Austin Guild en gesponsord door International House World Trade Mart in San Diego. Entreeprijs $3.— (inc. refreshments) Aanvang cocktail-hour (voor de show begint, waarbij U kennis kunt maken met Indonesian drinks) 7 p.m. Modeshow 8 p.m. Tickets te reserveren in San Diego: tel. 264-3058 en 264-3750. Whittier: 699-6837 en 944-3549.

American Tong Tong | 1964 | | pagina 6