opfruiten met olie en dan de san ten (1 tot l| blikje) erbij doen en dan 2 daon djeroek poeroet en een flink stuk sereh. De kip in de saus koken tot ze zacht is en de olie bovenkomt. Hebt U wel eens varkensmaagjes in blik geprobeerd? "Hog maws" staat erop. Kost maar 49 ct en er zit bijna een pond vlees in. Za lig, in een woord. Smaakt een beetje naar lunchtong, een beet- naar oesoes en U kunt er alles van maken: sambel goreng smoor, balken met ei, ragout, enz.enz. Proberen, mevrouwt Lilian Ducelle EXPECTATIONS", die hebben wij alle maal van Amerika. Bij goede samen werking kunnen ze ook gerealiseerd worden. éaat Uw circulaires, programma's, ochures en ander klein drukwerk verzorgen door Moonlight Printing Co. tegen absoluut laagste prijzen! U spaart wat; wij verdienen wat; we komen SAMEN vooruit. Vraag alvast inlichtingen bij ons via "The American Tong-Tong". BAZAAR IN SAN JOSE Het Bazaar Comitee vroeg ons het colgende onder .Uw aandacht te bren gen: De grote jaarlijkse bazaar in San Jose zal op 14 Juni a.s. gehou den worden. De kinderen hebben dan allemaal vacantie en zullen zich verheugen op dit uitje. U en de kinderen hebben een prettige dag en tegelijkertijd is meegewerkt aan een goed doel: de opbrengst van de bazaar gaat namelijk naar het maatschappelijk en sociaal werk onder de emigranten en in het bij zonder aan het jeugdwerk. Hebt U misschien nog wat af te staan aan de bazaar? Alle goede gaven zijn welkom bij mevrouw J.F.Hendriks, 1437 Primrose Way, San Jose, tel. 253-2025. U kunt op dat adres ook tickets krijgen a 50 ct. Kinderen beneden 12 vrije toegang. Moteer dus: 14 Juni van 11-7 p.m. bazar aan de 2031 Story Road, San Jose, Cal. Attracties te over. Indisch,Chi nees en Hollands eten. Tot ziens op de bazaar! P O Box 45 7 2 696-4921 De Tijger in het Volksgeloof $1.75 door J.C. Harewinkel Iwon de Verschrikkelijke $3.00 (leven en werken von Dr. P.V. van Stein Callenfels) TONG—TONG Keukenkalenders en BONNET Bali kunstkalenders $150 per stuk

American Tong Tong | 1964 | | pagina 7