De Indo studiegroep Voor de boekenkast Hoewel met een teleurstellend aan tal deelnemers gaat de Indo studie groep in Los Angeles zelfverzekerd zijn gang in het International In- s ti tue Dit kleine groepje zorgt in elk geval voor een waardige represen tatie in dit internationale milieu van serieuze immigranten die de cultuur van hun land van herkomst niet vergeten zijn. En hiermee kan op den duur voor de hele Dutch- Indonesian immigrantengroep een belangstelling worden gewonnen van allerlei zijden, die ons allen la ter van groot nut kan blijken te zijn. Na enkele inleidende "lessen" op het gebied van sociologie, econo mie en anthropologie is de tijd rijp geworden voor een studie van de Indische geschiedenis op een wat ruimer basis als destijds op de Lagere school gebeurde (een peil waar de meesten onzer nooit boven uit gekomen zijn!). Het voordeel is dat in elk geval een kleine groep van representanten nu ook op een niveau van serieuzer ge- dachtenuitwisseling met andere ethnische en nationale groepen een woordje kan meepraten. De avonden (twee Donderdagen in de maand) kosten maar een kwartje per avond - en eisen natuurlijk wel de moeite van het bezoeken en het opofferenvan huiselijke ge noegens. Wie komt er ook eens kijken? Informaties bij dit blad. 8 J.C.Hazewinkel: "De Tijger in het volksgeloof" 1,75 Ucee: "De Schoonste Triomf van de Indo-detective" 0,75 Manusama: "Njai Dasima" 0,75 Tong-Tong: "Je lah je rot" 1,- Vincent Mahieu: "Tjies" 2,5oC Vincent Mahieu: "Tjoek" 2,50 Tjalie Robinson: "Piekerans van een Straatslijper 1,- TANAK AER KITA 8,75 Nog een klein restantje kalenders Bonnet-kalenders (platen om in te lijsten) i,_ Keuken-kalenders (voor de recep ten!) 1,50 Verjaarskalenders (eeuwig) 1,- Moonlight Printing Co. voor al Uw eenvoudiger drukwerk zoals brochures, programma's, menu's, hand-outs, etc.etc. TANGGOSNG GOEDKOPER!!! Bel op: Rene Creutzburg, 1533 Bromley Ave. Valinda. Phone: 962 - 1810

American Tong Tong | 1964 | | pagina 8