Uitvinders Aantreden 3 are not educated enough. When we read more, study more and visit places like libraries, where ear nest Americans love to come, we will find better friends for our selves and for our children. When parents grow their children up only to enjoy amusement and art (and pay for it), they always are far behind circles where they grow their children up to produce amu sement and art: stage, musicmaking drawing, painting, singing, ballet and performing. They have discus- sioncircles about more than auto mobiles, Beatles and making fun. In these circles it means nothing to be "poor", because here are the richesses of the mind. T.R. In Los Angel'es bestaat een firma, Research to Reality, Inc.die Uw idee of uitvinging naar waarde kan schatten en helpen ontwikkelen tot een productieklaar en verkoopbaar artikel. De firma regelt het con tract met de fabrikant voor massa productie en vindt ook de markten, waar Uw uitvinding verkocht kan worden. Natuurlijk komt een vast percentage aan deze firma, die een van de oudste is van Californië. Het adres is: Research to Reality, Inc. P.O.Box Y-170-DA, Los Angeles limes, Times Mirror Square, Los Angeles 53, Calif. Een briefkaartje aan dit adres is voldoende, waarna verdere con tacten worden gelegd. TOEKARG PIDJIT KOMT BU U THUIS Swedish Massage for tired muscles and nerves, weight reduction or weight gaining. For information call: JOSEF ROOKMAKER MASSEUR THERAPIST PHONE: 671 - 6005 Blandja in de nabije toekomst Spoedig komt er een dag dat U voor Uw blandja een Supermarket binnen wandelt, Uw inkopen uitzoekt per TV, ze uitcheckt per computer en ze betaalt met Uw creditcard.Geen gezellig uitkiezen meer (betasten beruiken, uitnemen en terugzetten of op de hand wegen), maar ook geen lange wachtpartijen meer aan de checkstand. De supermarket zal steeds sterker geautomatiseerd worden. Dit is volgens deskundigen geen verre toekomstdroom, maar een realiteit die zich reeds langzaam aan het ontwikkelen is. Onze kinderen zul len de supermarket zoals wij die nu nog kennen, al niet meer mee maken. Dat zeggen de prominente market ing consultants. En U zegt welis waar dat dan de gezelligheid van het winkelen er af is, en dat die geautomatiseerde supermarkets dus toch nooit populair worden, maar de consultanten weten wel beter. De geautomatiseerde supermarkets zullen zoveel goedkoper en effi-

American Tong Tong | 1964 | | pagina 3