Tanah Aer Kita's' Tempo Doeloe een pluim betetent voor de jongens. Zo'n Community Center is werkelijk een goed ding, want er wordt de ge legenheid geboden tot creatief en ontwikkelend werk. We hopen dat er meer zulke centra in Amerika zullen ontstaan van Indische groepen. We zullen er aanmerkelijk door winnen aan persoonlijkheid en algemeen maatschappelijk nut. Poekoel te- roes I GEEF MIJ MAAR EEN SCHAAR Tong-Tong heeft veel persoonlijke contacten met Indo*s in Indonesië die ons blad van kennissen krijgen toegestuurd. Zij zijn alle enthou siast over de wijze, waarop wij het overal elders in de wereld bolwer ken. Er zijn twee soorten lezers in In donesië. Zij, die voortdurend moei te doen om toch naar Nederland te gaan, en zij, die doorbijten en pro beren onder onvoorstelbare moei lijkheden toch vooruit te komen. Een van mijn vrienden daar werkt overdag in de stad en "s avonds is hij arangverkoper en arbeider in (Qi groententuin. Hij klaagt niet. Hij pakt van alles aan. Toen ik Wacht niet weer tot het te laat is! Zojuist weer ontvangen een zending (in het Engels) Elders 15,bij ons 8,75 BESTEL NU! ïem laatst vroeg wat hij erg graag zou willen hebben, schreef hij te rug: "Geef mij maar een schaar voor mijn vrouw...!" We hebben er geen idee van met hoeveel tekorten men daar leeft. Daarom maken wij af en toe geschenkpakketten voor mensen daar en wij vragen U: als U barang heeft, die U toch kwijt wilt, stuur alles dan maar aan ons. Liever niet al te versleten natuurlijk, want wij moeten vrij veel voor de ver zending betalen en hij vrij veel douane-rechten. De barang moet na tuurlijk niet goedkoper worden dan de verzendkosten! De vriend die wij helpen wil heel graag een tweedehands fototoestel De Tijd van Onze Grootouders in Woord en Beeld: Een pracht van een album met adembenemende foto's uit de Eeuwwisseling in Nederlands Indië. Een brok nog steeds levende geschiedenis. Met een plaat uit dit boek maakt U meer duidelijk aan Uw Amerikaanse kennissen dan met duizend woorden! Prijs 10,90 of in drie termijnen van h,-. Te besteilen bij The American Tong-Tong. De voorraad is beperkt! 5

American Tong Tong | 1964 | | pagina 5