Tempo Doeloe with brains and tangan dlngin Het derde boek is nog belangrij ker; het gaat over GELD UITGEVEN. "How to have more money to spend" door B.J. Blaustein with Robert Gorman. Enkele hoofdstukken: How to get more credit - even when it seems you have reached your limit. How to avoid "hidden charges" when you buy on "time". How to elimina te many needles, crippling expenses from your personal spending. En het laatste hoofdstuk is zeer behartigenswaard: How to handle your financial problems as a whole instead of wasting money and ener gy attacking it peacemeal. Prijs: 5,95. Tenslotte voor de huisvrouw: koopt U ook geregeld de maandbla den Changing Times, Consumer's Re port dan wel Consumer's Bulletin? Er staan zeer veel op de practijk getoetste wenken in, hoe en op welke wijze je goed EN goedkoop je groceries en andere huishoude lijke artikelen kunt kopen. Enjoy reading, folks} Jan B. van Steenbergen Box 1?201. San Diego Calif. 92117 Question: A friend can supply us with some cuttings of "kangkoeng". Will this plant also be propagated by seed and do they need a lot of water? Answer: de gewone breedbladige soorten hebben veel water nodig. Smalbladige soorten zijn wild. Geebladige (kangkoeng tjina) kun nen met minder water toe. Vermeer dering door stekken. Groeit zowel op droge bedden als in water. There is also a way to grow from seed but that is an elaborate and lengthy process. E. v. Voorthuizen O De Tijd van Onze Grootouders in Woord en Beeld! Een pracht van een album met adembenemende foto's uit de Eeuwwisseling in Nederlands Indië. Een brok nog steeds levende geschiedenis. Met een plaat uit dit boek maakt U meer duidelijk aan Uw Amerikaanse kennissen dan met duizend woorden! Prijs 10,90 of in drie termijnen van Te bestellen bij The American Tong-Tong. De voorraad is beperkt! 8

American Tong Tong | 1964 | | pagina 8