wat zal ik 9 Tempo Doeloe Deze keer twee boeken, die Uw aandacht zouden kunnen vragen: RAFFEL, Burton ed. Anthology of Modem Indonesian Poetry. 155 PP tfy.OO Univ. of California. Ber keley Calif. "A fascinating survey of the last ^0 years of Javanese poetry- written originally in the native languages and there are so many of them, only linguists can know how much really comes through. But enough of the postwar poetry is similar to others of that gene ration, one feels the universal sorrow, loneliness and homesick ness for familiar and country sights to love even the English sounds of verse..." Een ander boek dat ikzelf al heel lang had willen hebben is CORA DU BOIS: "The People of Alor", deel 1 en 2 resp. 1*95 en 1*75. z@ i^ben veel waarde als anthropologic sche studie. Het onderschrift luidt a social, psychological study of an East Indian Island. Enjoy reading, folks! Jan B. van Steenbergen Box 17201. San Diego Calif. 92117 3 JAAR TROPICAL CLUB Op 22 Aug. jl. vierde de Tropical Club (tot voor kort herdoopt in Tropical Dutch Club) haar derde verjaardag in The Mayflower Ball room in Inglewood. Entertainment werd verzorgd door The Ethnic Dance Group of Los Angeles, waarna gedanst werd op de muziek van de "Blue Four" (Jan Verkouteren) en de "Super Sonics" (Rinus Jacobs). De keuken zorgde voor heerlijke snacks. Een geslaagd jubileums- feest waarvoor de credit graag gaat naar de Uekert family, die deze club nu al drie jaar met succes leidt. Apart mogen ook nog genoemd worden de conferencier Willy Wanrooy en de organisatrice van de dansnunmers Peggy Breed- veld. En nu op weg naar het eerste lustrum! M. S. De Tijd van Onze Grootouders in Woord en Beeld: Een pracht van een album met adembenemende foto's uit de Eeuwwisseling in Nederlands Indi». Een brok nog steeds levende geschiedenis. Met een plaat uit dit boek maakt U meer duidelijk aan Uw Amerikaanse kennissen dan met duizend woorden! Prijs 10,90 of in drie termijnen van 4,-. Te bestellen bij The American Tong-Tong. De voorraad is beperkt! 5 Lezenï

American Tong Tong | 1964 | | pagina 5