forij foiil Ulie HwierUan TAMAH AER KITA UITVERKOCHT! Alweer is een kleine stock Tanah Aer Kita*s plotseling uitverkocht. De ene week heb je er nog negen en de volgende week is alles weg en moet je zelfs een paar aanvragers teleurstellen Dit komt deels door de ongeloof lijk lage prijs, die wij handhaven (bij ons 8,75» overal elders 15), maar zeer zeker ook omdat dit boek echt in een behoefte voorziet. Een nieuwe bestelling is inmiddels onderweg, dus nog even geduld. Wie echter verstandig isbestelt lan ger van tevoren! Ook gaan steeds beter de "Tempo Doeloe's", die duurder zijn, maar ook veel scherper gericht op onze Indische historie. Bij een kennis zagen wij dat dit boek, een halve maand geleden gekocht, nu al een beduimelde omslag had. Waarom? 0, al onze gasten zitten er uren in te bladeren!..1, INTERNATIONAL DAY Dit jaar wordt de bekende Interna tional Day (in feite: Internatio nal weekendgehouden in Interna tional Airport Los Angeles op 16, 17, 18 October. Hier komen zoals men weet alle aangesloten nationale en ethnische groepen bij het International In- situte tevoorschijn met eigen stands en eigen dansen. Dit jaar zal het Indische ethni sche element ingepast zijn bij de Indonesische representatie met een modeshow van "de sarong in de haute couture". International Day wordt gehouden in het tweede stationsgebouw rechts als men de Airport in rijdt. De toegang is vrij. NIKOLA DRAKULIC In Los Angeles woont de welbeken de fotograaf en cineast Nikola Dra- culic, maker o.a. van de beroemde Bali-film en fotograaf van zulke figuren als o.a. Prins Bernhard, president Kennedy en Soekarno, om nog van andere bekende figuren zwijgen. W Hij maakt foto's - o.a. bruids foto's - geen cent duurder dan wel ke Amerikaanse fotograaf ook, en omdat hij ons en onze background kent, aanmerkelijk beter! Noteer zijn adres in Uw boekje: Nikola Drakulic, 5^53 Franklin, L.A.Phone: 464 - 0970. U zult er straks een massa langdurend ple zier van beleven! - IJt£J>ACTI Verschijnt de 15e en 30ste elke maand lef met Tong-Tong (zeepost) Prij*: per nummer.50 per half jr.5 .00 per jaar $10.00 Lilian Durefle Roy J. Steevensz Tjalie Rohiiwou Marijke Steevensz •elf- 696 4921 telf 944 3549 T. O. Bn 4572 Whittier. Cal, 90607j

American Tong Tong | 1964 | | pagina 2