foïH? Tom: ¥he HmertcaiT dat we het oude jaar betrekkelijk goed door gerold zijn, maar dat het nieuwe jaar (of jaren daarna) best door privé en maatschappelijke ram pen getroffen kan worden, waar we in het geheel niet tegen gedekt zijn. En er is vaak niets gedaan om ons daarvoor te behoeden. De twee belangrijkste wapens te- een mogelijke tegenslagen zijn: 1. Spaarzamer zijn (het kan HEUS wel I 2. Het maken van hechte vriend- schapsbanden, 3. Het vinden van methoden van gezamenlijk geldbeheer, zoals elke verstandige Amerikaanse gemeen schap doet. x Tong-Tong hoopt dat voor menige Indische kring in dit nieuwe jaar bovenstaande richtlijnen vastere vorm kunnen krijgen. Al schijnt de zon nog zo vrolijk dag in dag uit, regens kunnen en zullen komen. Wie geen paraplu of regenjas koopt, wie zijn dak niet inspecteert, kan vroeger of later plotseling in ernstige moeilijkhe den komen. Laat ons van een beetje beter kaliber zijn dan de man die altijd zegt: "Kom tijt, kom raat!" want zulke mensen huilen later al tijd het hardst en gaan bedelen bij de buren. We zijn allemaal een jaartje ouder EN WIJZER geworden. In deze geest wenst Tong-Tong al zijn lezers niet alleen "veel heil en zegen" toe, maar vooral meer ernst en wijsheid. "Selamat djalan, mijn waarden, en poekoel teroes!" TJALIE ROBINSON HET BETAALBOEKJE Bij het verlengen van hun jaarabon- enement hebben enkele abonnees de vergissing gemaakt van met de check alleen de eerste coupon van het be- taalboekje op te zenden. Men moet dan alle twaalf coupons opsturen, want men is "quitte" voor twaalf maanden immers? Wie voor een half jaar vooruit betaalt, sluit zes coupons in. Wij doen dit voor het gemak van Uw administratie: de nog aanwezige coupons in Uw betaalboekje heljTJj U er op tijd aan te herinneren dat U straks weer betalen moet. Maar als U geen coupons meer heeft, is U dus voor een jaar "schoon". Als U voor een jaar betaalt en U heeft nog steeds 11 coupons over, raakt Uw administratie in de war. Wij hebben naast de administratie van de coupons natuurlijk ook nog de normale boekhouding, dus gevaar loopt U niet. En zeker nog dank voor alle vlot te afrekeningen met het nieuwe jaar! Redactie: Tjalie Robinson Ph: 696 - 4921 Adm.Marijke Steevensz Ph. 944 - 3549 Postadres: P.O.Box 4572 Whittier. Calif. 90607 verschijnt: de 15e en 30ste elke maand Samen met Tong-Tong (zeepost) Prijs: per nummer.50 per hall jr5.00 per jaar $10.00

American Tong Tong | 1964 | | pagina 2