den- with brains ahd tan^h dii^in Dit is een niet zo recente, maar karaktervolle fo to van "Van",die we graag in ons blad opnemen. Er is nog veel pio nierswerk te doen in de Tropen en op dit appel ont breken TongTong- ers nietl FORCING BULBS FOR WINTER "LOOM Bulbs can be made to bloom in mid winter or in climates with very mild winters where bulbs are hard to grow. Daffodils, Hyacinths and tulips are best suited for this purpose. They are grown in standard pots or bulbpans in a good soil mixture. It is best to put yoer bulbs in the bottom of the refrige rator for severe! days before try ing to force them. Set bulbs al most touching, with their noses just above soil when planted. Firm soil lightly. If hard packed, bulbs will be forced upward from root pressure. Water in thoroughly. Soil should never get dry once bulbs have started. Keep them in a cool dark place for six weeks or more until well rooted. Van Voorthuizen Dit is voorlopig helaas de laatste bijdrage van "Van", die dezer da gen zijn nieuwe bestemming is ge volgd door zijn plaatsing als land bouwkundig adviseur in Opper Volt(^> in Centraal Afrika. Laat ons niet te spoedig bezorgd zijn. Opper-Volta is een van de kleinere en hard werkende kleine staatjes, waar zich geen drama's afspelen als in de Kongo. Het is duidelijk dat Van deze be langrijke job heeft kunnen krijgen door zijn grondige kennis van de tropische natuur en zijn onvermin derde liefde voor de tropen en het eenvoudige pioniersleven. Voordien was hij adviseur voor laiidbouw bij de Navajo Indianen. Nogmaals (and forever): wie zijn Land van Herkomst in ere houdt, die zal altijd wel varen! Eens waren de Nederlanders de pioniers voor de (JT) le wereld in het stichten der Grote Cultures. Met dit werk zet van Voorthuizen een mooie traditie voort Tong-Tong wenst hem veel succes toe en een gelukkig bestaan onder de tropenzon. En weet U: Van blijft natuurlijk abonnee! We honen in dit blad nog veel van hem te mogen horen!

American Tong Tong | 1964 | | pagina 8